Sėkmingai Slovėnijoje vykstančio tarptautinio (ITTF Pro Tour Slovenia Open) stalo teniso turnyro parengiamosiose vienetų varžybose pasirodė Rūta Paškauskienė.

Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė trečiadienį lemiamoje 22-os grupės dvikovoje 4:0 (11:4, 11:8, 12:10, 12:10) nugalėjo slovakę Lenką Kmotorkovą ir, iškovojusi antrąją pergalę, pateko į pagrindines varžybas.

Nepasisekė parengiamųjų varžybų 7-oje grupėje rungtyniavusiai kitai lietuvei Linai Misikonytei, kuri patyrė dvi nesėkmes ir liko trečia. Trečiadienį antrąjį grupės susitikimą lietuvė 2:4 (11:8, 11:9, 10:12, 12:14, 8:11, 5:11) pralaimėjo Yu Meng Yu iš Singapūro.

Po šios nesėkmės L. Misikonytė toliau bandys jėgas jaunimo (iki 21 metų) turnyre, kur jos varžovėmis 4-oje parengiamųjų varžybų grupėje bus slovėnė Natalija Luzar ir italė Giulia Cavalli.

Dvejetų varžybų kvalifikacinio turnyro pirmajame rate poroje su Lenkijos atstove Qian Li žaidžianti R. Paškauskienė 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) nugalėjo seseris australes Peri bei Clairę Campbell-Innes ir pateko į antrą ratą kur susitiks su Čekijos duetu Renata Strbikova bei Iveta Vacenkovska.