Klaipėdoje sekmadienį sužaistos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų diviziono rungtynės, kuriose susitiko dvi uostamiesčio komandos – „Kirai“ ir „Sadvita“. Dvikovą nesunkiai rezultatu 6:1 (0:0, 0:3, 1:3) laimėjo „Sadvita“, praneša hockey.lt.

Klaipėdos „Kirai“ ilgai priešinosi labiau patyrusiems varžovams, tačiau antrojo kėlinio 31 sekundę krito pirmasis įvartis, po kurio pradėjo ryškėti „Sadvitos“ pranašumas. Antrajame ketvirtyje pridėję dar porą įvarčių, Vakarų diviziono lyderiai galėjo ramiau atsipūsti.

Paskutiniajame ketvirtyje „Kirai“ sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 1:4, tačiau daugiau nieko nepešė. Nors pergalė pasiekta 5 įvarčių skirtumu, kovos aikštelėje netrūko iki pat paskutiniojo arbitrų švilpuko.

„Pralaimėjome stipriems varžovams. Mūsų klubui varžytis su tokia komanda ir kovoti dėl pergalės jau yra didžiulis pasiekimas, tad net ir vienas sėkmingai sužaistas kėlinys jau yra pasiekimas. Rungtynes vertinčiau neblogai, kadangi matosi komandos tobulėjimas - aikštelėje kovoja tikra komanda, o ne padrikas jos darinys“,- po dvikovos sakė „Kirų“ klubo vyriausiasis treneris Algis Poškis.

Klaipėdos „Kirai“- Klaipėdos „Sadvita“1:6 (0:0, 0:3,1:3).

„Kirai“: Maksimas Fediukinas 1 įvartis.

„Sadvita“: Jurijus Merkutovas, Andrejus Novikas po 2, Artūras Sapožnikovas, Jevgenijus Kuzmičiovas po 1 įvartį.

Turnyrinė NLRL Vakarų diviziono padėtis (vieta, komanda, rungtynės, įvarčių santykis, taškai):

10.Klaipėdos „Toras“         0     0-0   0

Rytų diviziono „B“ grupėje sekmadienio vakarą įvyko dvejos rungtynės. Vilniaus „Hockey punks“ komanda tik paskutiniajame ketvirtyje palaužė Vilniaus „Vilkų“ pasipriešinimą ir nugalėjo juos rezultatu 6:2 (0:1, 1:1, 5:0).

„Vilkai“ ilgai priešinosi varžovams, tačiau trečiajame kėlinyje „Hockey punks“ komanda pasiuntė net 5 įvarčius į varžovų vartus be atsako.

Vilniaus „Hockey punks“ – Vilniaus „Vilkai“ 6:2 (0:1, 1:1, 5:0).

„Hockey punks“: Ernestas Čepulis - 2, Vitalij Mukovoz, Andrius Glušakovas, Grantas Milašauskas, Marius Citavičius po 1 įvartį.

„Vilkai“: Bogdanas Četvertakas, Erlandas Petrūnas.

Kitose Rytų diviziono „B“ grupės rungtynėse Vilniaus „Ober – Haus“ ekipa 7:4 (2:3, 2:0, 3:1) įveikė Vilniaus „Meteoro“ komandą.“Meteorai“ vienu metu pirmavo 3:1, tačiau persvaros neišsaugojo.

Vilniaus „Ober – Haus“ – Vilniaus „Meteorai“ 7:4 (2:3, 2:0, 3:1).

„Ober – Haus“: A.Korsakas, K.Sidorovas po 2, Timūras Suponevas, Vladas Seniuta ir Sergejus Zanjevas  po 1 įvartį.

„Meteoras“: Rytis Vasiliauskas 2, Robertas Grinius, Aleksandras Mešavkinas po 1 įvartį.

Rytų diviziono „B“ grupės turnyrinė padėtis (vieta, komanda, rungtynės, įvarčių santykis, taškai):

1. Vilniaus Hockey Punks“     2   9-6    3

2. Vilniaus „Ober – Haus“     2  11-9    3

3. Vilniaus „Ice Wind“        1   5-4    3

4. Vilniaus „Vilkai“          2   6-9    3

5. Vilniaus „Meteoras“        1   4-7    0