sadvita

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sadvita“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sadvita“.

Ledo ritulio čempionate – eilinė, tačiau sunki Klaipėdos „Baltijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje įvyko lyderių dvikova, kurioje Klaipėdos „Baltija“ išvykoje 6:5 (3:0, 1:2, 2:3)  po sunkios įveikė Šiaulių „Ledo liniją“, praneša hockey.lt. Aktyviai prasidėjusiose rungtynėse pirmieji gana greitai - jau 5 minutę pasižymėjo klaipėdiečiai. PO M.Cvetkovo perdavimo iš poros metrų taikliai smūgiavo A.Krasauskas.
2011-11-25

Dešimtoji iš eilės Klaipėdos „Sadvitos“ pergalė ir masinės muštynės

Klaipėdos „Sadvita“ Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono „A“ grupėje pratęsė pergalių seriją iki dešimties, kai rezultatu 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) sutriuškino Klaipėdos „Kirus“, praneša hockey.lt. Dvikovoje pirmieji pasižymėjo Klaipėdos „Kirai“, kurie aštuntąją minutę pelnė įvartį. Tai ne juokais supykdė pirmajame NLRL čempionate pralaimėjimo dar nepatyrusius „Sadvitos“ žaidėjus, kurie per 20 sekundžių po nesėkmės atsakė dviem taikliais šūviais ir persvėrė rezultatą.
2011-03-02

Lietuvos ledo ritulio čempionate – šeštoji iš eilės „Sadvitos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų diviziono A – B grupės rungtynėse Klaipėdos „Sadvita“ net 10:0 (2:0, 5:0, 3:0) sutriuškino Klaipėdos „Torą“ ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės, praneša hockey.lt. Intrigos dvikovoje nebuvo. „Sadvita“ yra visa galva aukštesnė už varžovų ekipą, kuri įkurta tik vasario mėnesį. „Toro“ komanda per visas rungtynes sukūrė tik vieną realų šansą pelnyti įvartį, tačiau Saulius Makarevičius jo neišnaudojo.
2010-12-14

Ledo ritulio čempionate vartininkas pasiekė baudos minučių rekordą

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionato Vakarų divizione Klaipėdos „Sadvita“ rezultatu 6:2 (2:1, 0:1, 4:0) nugalėjo Klaipėdos „Skatą – 95“ ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės, praneša hockey.lt. „Sadvita“ nuo pirmųjų rungtynių minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas ir greitai pelnė 2 įvarčius. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis rezultatą sušvelnino Deividas Matula. Tas pats „Skato – 95“ puolėjas antrajame kėlinyje rezultatą išlygino ir žaidimas išsilygino.
2010-11-12

Ledo ritulio čempionate Klaipėdos „Sadvita“ įveikė varžovus iš Gargždų

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionate Vakarų divizione Klaipėdos „Sadvita“ iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės, šįsyk rezultatu 9:4 (1:0, 5:2, 3:2) nugalėję legionierių iš Latvijos vediną Gargždų „Ledžingą“, rašo hockey.lt. Gargždų komanda savo gretose turėjo itin pajėgius du legionierius iš Latvijos, tačiau sėkmei to nepakako.
2010-10-29

Klaipėdos ledo ritulio derbyje – lengva „Sadvitos“ pergalė

Klaipėdoje sekmadienį sužaistos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų diviziono rungtynės, kuriose susitiko dvi uostamiesčio komandos – „Kirai“ ir „Sadvita“. Dvikovą nesunkiai rezultatu 6:1 (0:0, 0:3, 1:3) laimėjo „Sadvita“, praneša hockey.lt. Klaipėdos „Kirai“ ilgai priešinosi labiau patyrusiems varžovams, tačiau antrojo kėlinio 31 sekundę krito pirmasis įvartis, po kurio pradėjo ryškėti „Sadvitos“ pranašumas.