Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje įvyko lyderių dvikova, kurioje Klaipėdos „Baltija“ išvykoje 6:5 (3:0, 1:2, 2:3)  po sunkios įveikė Šiaulių „Ledo liniją“, praneša hockey.lt.

Aktyviai prasidėjusiose rungtynėse pirmieji gana greitai - jau 5 minutę pasižymėjo klaipėdiečiai. PO M.Cvetkovo perdavimo iš poros metrų taikliai smūgiavo A.Krasauskas. dar po 8 minučių vienas pabėgęs V.Strazdas skirtumą padvigubino iki 2:0. 18 rungtynių minutę M.Cvetkovo ir A. Krasausko duetas dar kartą veikė sklandžiai - 3:0. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis tas pats A.Krasauskas dar kartą galėjo pelnyti įvartį, tačiau vartininkas A.Belikovsas sužaidė puikiai.

Antrajame kėlinyje šiauliečiai ėmėsi vytis varžovus ir greitai sušvelnino rezultatą iki 1:3. Visą kėlinuką „Ledo linija“ buvo pranašesnė ir dažniau kūrė progas. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dūriais - 2:4 po 40 minučių kovos.

Rungtynių kulminacija pasiekta trečiojo kėlinio pradžioje, kai šiauliečiai sušvelnino skirtumą iki minimumo, tačiau jau po minutės klaipėdietis Maksimas Ušakovas atstatė dviejų įvarčių persvarą - 3:5.

„Baltijos“ siela Jurijus Merkutovas pelnė 6 komandos įvartį ir klaipėdiečiai vėl išsiveržė į priekį 3 įvarčių persvara, tačiau ir tai nesustabdė kovingų šiauliečių, kurie 56 rungtynių minutę sušvelnino rezultatą iki 5:6.

Paskutiniosios trys minutės buvo itin karštos, tačiau „Baltija“ sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą.

„Ledo linija“ – Baltija“ 5:6 (0:3, 2:1, 3:2). „Ledo linija“: L.Vėželis, A.Butkevičius po 2, A.Žiogas 1 įvartis. „Sadvita“: A.Krasauskas 2, J.Merkutovas, V.Vaičiulionis, V.Strazdas, M.Ušakovas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          4 4 0  0  0   38:14  12

2. Šiaulių „Ledo linija“        4 3 0  0  1   27:15   6

3. Kretingos „Grifai“           1 1 0  0  0   11:2    3

4. Gargždų „Ledžinga“           2 0 0  0  2   10:17   0

5. Klaipėdos „Kirai“            2 0 0  0  2    5:15   0

6. Klaipėdos „Toras“            3 0 0  0  3    5:33   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.