ledo linija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ledo linija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ledo linija“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato finale – Kaliningrado klubas

Nacionalinės ledo ritulio lygos finalo ketverto antrajame pusfinalyje Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) įveikė Šiaulių „Ledo liniją“ ir žengė žingsnį finalo link. Dar prieš rungtynes ši dvikova buvo tituluojama finalu.
2014-03-15

Ledo ritulio čempionate – itin rezultatyvi Šiaulių „Ledo linijos” pergalė

Ledo ritulio įvarčių fiestą žiūrovams Klaipėdoje padovanojo uostamiesčio „Baltijos“ ir Šiaulių „Ledo linijos“ komandos, kurios tarpusavio dvikovoje pelnė net 17 įvarčių, o Šiaulių klubas Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijos rungtynėse išvykoje palaužė „Baltiją“ rezultatu 9:8 (4:0, 2:5, 3:3), rašo hockey.lt.
2013-02-22

Ledo ritulio čempionate – įspūdinga Šiaulių „Ledo linijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-ajame divizione sužaistas vienas gražiausių ledo mūšių šį sezoną. Nuolatinė Vakarų konferencijos lyderė, Klaipėdos „Baltija“ namuose tik po šešių baudinių serijos 5:6 (1:2, 2:1, 2:2, 0:2, 0:1) nusileido Šiaulių „Ledo linijai“ ir užleido pastarajai pirmąją konferencijos vietą, praneša hockey.lt. Beje, abi komandos žaidė praėjusių metų I-o diviziono finale ir čempionais tapo Klaipėdos klubas.
2012-11-23

Lietuvos ledo ritulio sezono finišas – Klaipėdoje

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) I diviziono finalinis ketvertas vainikuos Lietuvos ledo ritulio sezoną. Šeštadienį ir sekmadienį keturios stipriausios I diviziono komandos Klaipėdos „Akropolyje“ išsiaiškins stipriausią diviziono ekipą, praneša hockey.lt. Šeštadienį, 13.15 val. pirmajame pusfinalyje susitiks Klaipėdos „Baltija“ ir Vilniaus OH ekipos, antrajame pusfinalyje 15.45 val. kausis Kauno „Bizonai“ ir Šiaulių „Ledo linija“. Sekmadienį 11.00 val.
2012-04-27

Ištraukti NLRL I-o diviziono finalinio ketverto burtai

Pirmadienį Klaipėdos „Akropolyje“ ištraukti Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono finalinio ketverto burtai. Pagal finalinio ketverto nuostatus, trijų konferencijų nugalėtojos pateko į vieną krepšelį, o atkrintamųjų varžybų nugalėtoja, Šiaulių „Ledo linija“ – į antrą, praneša hockey.lt.
2012-04-17

NLRL čempionate Šiaulių „Ledo linija“ be vargo įveikė Klaipėdos „Torą“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijos rungtynėse Šiaulių „Ledo linija“ po pirmojo kėlinio pirmavo tik 1:0, tačiau vėliau be didesnio vargo rezultatu 7:1 (1:0, 4:0, 2:1) nugalėjo aikštelės šeimininkus, Klaipėdos „Torą“, praneša hockey.lt. Lemiamu tapo antrasis kėlinys, per kurį net keturis įvarčius be atsako pelniusi „Ledo linija“ varžovams paliko mažai vilčių.
2012-02-07

NLRL čempionate – įspūdinga Šiaulių „Ledo linijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje aršėja kova dėl antrosios vietos, suteikiančios teisę kautis dėl patekimo į finalinį ketvirtą. Vienos iš pretendenčių į antrąją poziciją tarpusavyje susitiko Klaipėdoje, ra6o hockey.lt.
2012-01-24

Lietuvos ledo ritulio čempionate – kovos iki paskutinės sekundės

Po pertraukos atnaujintas Lietuvos ledo ritulio čempionatas,  kuriame įvyko trejos rungtynės I divizione, teigiama pranešime spaudai. Kretingos „Grifai“ nusileido Šiaulių „Ledo linijai“ Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje permainingose rungtynėse Kretingos „Grifai“ rezultatu 3:6 (1:1, 0:1, 2:4) nusileido Šiaulių „Ledo linijos“ ekipai. Pirmajame kėlinyje kiek netikėtai jau 2 minutę įvartį pelnė „Grifai“, kurie pagirtinai gynėsi nuo varžovų atakų.
2012-01-09

Ledo ritulio čempionate – eilinė, tačiau sunki Klaipėdos „Baltijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje įvyko lyderių dvikova, kurioje Klaipėdos „Baltija“ išvykoje 6:5 (3:0, 1:2, 2:3)  po sunkios įveikė Šiaulių „Ledo liniją“, praneša hockey.lt. Aktyviai prasidėjusiose rungtynėse pirmieji gana greitai - jau 5 minutę pasižymėjo klaipėdiečiai. PO M.Cvetkovo perdavimo iš poros metrų taikliai smūgiavo A.Krasauskas.
2011-11-25

Nuožmioje kovoje – trečioji „Ledo linijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Šiaulių „Ledo linija“ priėmė Klaipėdos „Kirų“ komandą ir po dramatiškos kovos nugalėjo varžovus rezultatu 6:4 (2:0, 2:2, 2:2), praneša hockey.lt. Itin kietoje kovoje šiauliečiai buvo truputėlį techniškesni ir demonstravo geresnį komandinį žaidimą.