0
TV3

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Šiaulių „Ledo linija“ priėmė Klaipėdos „Kirų“ komandą ir po dramatiškos kovos nugalėjo varžovus rezultatu 6:4 (2:0, 2:2, 2:2), praneša hockey.lt.

Itin kietoje kovoje šiauliečiai buvo truputėlį techniškesni ir demonstravo geresnį komandinį žaidimą. Dvikovos pradžioje „Ledo linija“ iškart pasinaudojo dviem Dmitrijaus Sobolevo pašalinimais iš aikštelės vienas po kito ir pirmavo rezultatu 2:0.

Antrajame kėlinyje atsilikinėdami 0:3, „Kirai“ nenuleido snapų ir prisivijo varžovus iki 2:3. Vienu metu aikštelėje beliko 3 šiauliečiai prieš 5 varžovus ir tai buvo idealus šansas lyginti rezultatą, kurio klaipėdiečiai neišnaudojo . „Ledo linija“ smeigė dar vieną įvartį ir pirmavo 4:2, vėliau dar neišnaudojo į „Kirų“ vartus paskirto bulito.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo 5:2 šeimininkų naudai ir „Ledo linija“ galėjo lengviau atsipūsti. Neilgam. „Kirai“ pakilo į lemiamą šturmą, sušvelnino rezultatą iki 4:5 ir sukūrė dvi idealias progas išlyginti rezultatą, tačiau monetų neišnaudojo Maksimas Fediukinas ir Jurijus Goriančikovas.

„Ledo linija“ nubaudė varžovus už progų švaistymą iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms ir padidino persvarą iki 6:4, tuo pačiu užsitikrindama jau trečią pergalę iš eilės sezone.

„Ledo linija“ – „Kirai“ 6:4 (2:0, 2:2, 2:2).

„Ledo linija“: V.Parhomenko 2, E.Trankalis, I.Krumkačius, A.Blažinskas, L.Vėželis po 1 įvartį. „Kirai“: R.Adomaitis, N.Severinčikas, O.Zbarazskis, A.Koptelovsas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          3 3 0  0  0   32:9   9

2. Šiaulių „Ledo linija“        3 3 0  0  0   22:9   9

3. Kretingos „Grifai“           0 0 0  0  0    0:0   0

4. Gargždų „Ledžinga“           2 0 0  0  2   10:17  0

5. Klaipėdos „Kirai“            2 0 0  0  2    5:15  0

6. Klaipėdos „Toras“            2 0 0  0  2    3:22  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.