Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Koronavirusas pražudo net tvirčiausius sportininkus. Kuršėnuose mirė trisdešimt septynerių sunkiaatletis Haroldas Šulcas. Tuo metu Kėdainių ligoninė rengiasi blogiausiam scenarijui – išsinuomojo furgoną mirusiųjų kūnams laikyti. Per vakar Lietuvos laboratorijos nustatė didžiausią iki šiol – du tūkstančius keturis šimtus penkiasdešimt naujų COVID-19 atvejų. Mirė dar septyniolika žmonių. Lietuva pagal sergamumą Europoje rikiuojasi trečioje vietoje. 

REKLAMA

Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko jau su visais Ingridos Šimonytės pasiūlytais kandidatais į ministrus. Šiandien jo kabinete lankėsi net keturi pretendentai į postUs, visi konservatoriai, tarp jų – ir pats partijos lyderis Landsbergis. Kritikos galimiems ministrams netrūko ir paskutinę dieną. Vertindamas Dainių Kreivį, Nausėda suabejojo dėl jo privačių interesų. Arvydas Anušauskas užkliuvo dėl anglų kalbos žinių, Agnė Bilotaitė – kad nėra įsigilinusi į visas vidaus reikalų sritis.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, kurią rasite straipsnio pradžioje.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI