Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Vilniaus apygardos teismas skyrė bausmę pasikėsinimu nužudyti kaltintam 37-erių metų vilniečiui Aleksandrui Lebedevui. Jau anksčiau teistas vyriškis išteisintas dėl pasikėsinimo nužudyti sugyventinę, tačiau už grotų praleis ilgus metus.

REKLAMA

2019 m. vasario 25 d. Vilniuje Šnipiškėse nugriaudėjęs sprogimas sugriovė medinį namą. Į nelaimės vietą Šilutės gatvėje atskubėjo daugybė gelbėtojų, medikai, policija. Iš po nuolaužų buvo ištraukti sugyventiniai. Vyras rimčiau nenukentėjo, o moterį sprogimo banga kartu su nuolaužomis išsviedė į lauką, ji nukentėjo sunkiai, smarkiai apdegė. Jų vaikai, kai įvyko sprogimas, buvo darželyje ir mokykloje.

REKLAMA

Iš karto paaiškėjo, kad sprogimą sukėlė girtas vyras: jį tokį namuose aptikusi moteris nusprendė išvaryti. Moteris jau anksčiau buvo jam liepusi girtam namuose nesirodyti. Pamatęs, kad jo vaikų motina kviečia policiją, vyriškis atsuko dujas.

O moteris iššoko į lauką ir apie tai pranešė Bendrajam pagalbos centrui. Budėtojas patarė, jei yra galimybė, užsukti dujų balioną. Vos tik moteris įėjo į namą užsukti dujų, nugriaudėjo sprogimas. Jį sukėlė pats vyras.

Moteris labai smarkiai apdegė, daugiau nei 60 procentų kūno. Vyriškis ir dabar neigia, kad tai jis sukėlė sprogimą: esą jis tik atsuko dujas, tačiau jų neįžiebė.

REKLAMA

Sugyventinei iš kaltinamojo teismas priteisė 30 tūkstančių eurų, dar apie devynis tūkstančius turtinės žalos A. Lebedevas turės atlyginti kitai nukentėjusiajai, taip pat 18 tūkstančių – ligonių kasai.

37-erių metų A. Lebedevą teismas išteisino dėl pasikėsinimo nužudyti artimą žmogų. Esą tokio tikslo jis neturėjo, tačiau vyras nuteistas už sunkų kūno sužalojimą ir turto sunaikinimą.

Kaltinamajam skirta septynerių metų ir dviejų mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Teismo salėje vyriškis nesuimtas: už grotų jis keliaus, kai įsigalios teismo nuosprendis. Nuteistasis dar gali apskųsti teismo sprendimą.

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI