Gairės

sprogimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sprogimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sprogimas“.

Ukrainoje nugriaudėjo galingas sprogimas: į oro išlėkė rusų statytinio automobilis, deputatas žuvo

143
Rytų Ukrainoje per automobilyje padėtos bombos sprogimą trečiadienį žuvo Rusijos remiamas politikas, dirbęs įgaliotuoju įstatymų leidėju Ukrainos rytinėje Luhansko srityje, pranešė tyrėjai. „2023 metų gruodžio 6-osios popietę Luhansko Liaudies Respublikos Liaudies tarybos (...) deputatas Olegas Popovas žuvo Luhanske sprogus nenustatytam įrenginiui automobilyje“, – nurodė Rusijos tyrėjai.
143 Prieš 17 val.

JAV policija atlieka tyrimą dėl namą sugriovusio sprogimo netoli Vašingtono

JAV policija antradienį atlieka tyrimą po to, kai pirmadienį Vašingtono priemiestyje nugriaudėjo stiprus sprogimas, sugriovęs namą, pranešė pareigūnai. Socialiniuose tinkluose pasidalintoje filmuotoje medžiagoje matyti galingas sprogimas, dėl kurio pastatas virto griuvėsiais. Įtariamasis, kuris sprogimo metu buvo namuose, 30-40 kartų iš signalinio pistoleto iššovė į kaimynystėje esantį namą, ankstyvą antradienį paskelbtame pareiškime nurodė Arlingtono, esančio Virdžinijos valstijoje, policija.
2023-12-05

„Islamo valstybė“ prisiėmė atsakomybę už Filipinuose įvykusį sprogimą per katalikų mišias

Grupuotė „Islamo valstybė“ (IS) prisiėmė atsakomybę už sekmadienį Filipinų pietuose per katalikų mišias įvykdytą sprogdinimą, per kurį, policijos teigimu, žuvo mažiausiai keturi žmonės. „Kalifato kariai detonavo sprogstamąjį užtaisą dideliame krikščionių susirinkime (...) Maravio mieste“, – teigiama socialiniame tinkle „Telegram“ išplatintame pranešime.
2023-12-03

Filipinuose per katalikų mišias driokstelėjus sprogimui žuvo 4 žmonės

Filipinuose per sprogimą katalikų mišiose sukilimo krečiamuose pietuose žuvo mažiausiai keturi žmonės ir dešimtys buvo sužeisti, o prezidentas Ferdinandas Marcosas dėl to apkaltino, jo žodžiais tariant, užsienio teroristus. Sprogimas įvyko per eilines pamaldas Mindanao valstybinio universiteto sporto salėje Maravyje, didžiausiame musulmoniškame šalies mieste, sakė regiono policijos viršininkas Allanas Nobleza.
2023-12-03

Rusijoje nugriaudėjo galingi sprogimai: taikytasi į naftos perdirbimo gamyklą

84
Pirmadienį Rusijos Riazanės mieste buvo girdimi galingi sprogimai. Rusai teigė, kad tai buvo bepiločių orlaivių ataka, praneša „UNIAN“. Vakare Rusijos gynybos ministerija pranešė, kad virš Riazanės srities teritorijos sunaikintas bepilotis orlaivio tipo lėktuvas.  Tuo metu vietos „Telegram“ kanaluose pranešama, kad oro gynybos pajėgos numušė du dronus. Vienas jų esą bandė atakuoti Diagilevo karinę oro bazę, esančią vakariniame miesto pakraštyje.
84 2023-11-27

Viename Vilniaus daugiabučių – sprogimas: įvestas planas „Skydas“

Viename Vilniaus daugiabučio penktadienio vakarą pasigirdo sprogimas.  Apie tai praneša 15min.lt.  Skelbiama, kad Savanorių prospekte esančiame daugiabutyje sprogo vienas iš dviejų folija apvyniotų buteliukų, kitas nesprogo.  Buvo įvestas planas „Skydas“.  Sprogimo metu turtas ar žmonės nenukentėjo.

Policija: automobilis Naujojoje Vilniuje susprogdintas kilus nesutarimui tarp draugų

Metų pradžioje įvykęs automobilio sprogimas Naujojoje Vilnioje buvo sukeltas petardos, kurią įtariamasis į automobilį įmetė norėdamas pamokyti draugą, ketvirtadienį pranešė Vilniaus apskrities policija. Tai nustatyta baigus ikiteisminį tyrimą dėl minėto įvykio. Priimtas sprendimas jį pabaigti teismo baudžiamuoju įsakymu.

Netoli JAV sienos nugriaudėjo sprogimas: į oro išlėkė automobilis, du asmenys žuvo

Ant tilto, jungiančio JAV ir Kanadą, sprogo automobilis, skelbia BBC. Federalinių tyrimų biuro (FTB) duomenimis, ant Vaivorykštės tilto, likus vos vienai dienai iki Padėkos dienos šventės JAV. Teigiama, kad automobilis bandė įvažiuot į JAV teritoriją.  Kiek vėliau buvo pranešta, kad nelaimės metu žuvo du žmonės. CBS šaltiniai tvirtino, kad pagrindiniai sprogimo motyvai ar žmonių tapatybės nėra aiškios, tačiau manoma, kad šis veiksmas buvo suplanuotas.
2023-11-22

Nelaimė Vievyje: po sprogimo transformatorinėje nukentėjo elektrikas

Penktadienį Vievyje darbo vietoje nukentėjo elektrikas. Transfrmatorinėje įvykus sprogimui vyrui apdegė ranka. Nelaimė įvyko lapkričio 17 d. Vievyje, Stoties g. 12.05 val. Vilniaus apskr. VPK duomenimis, per incidentą nukentėjo transformatorinėje dirbęs elektrikas. 1961 m. gimusiam vyrui atjungus saugiklių bloko jungiklį, įvyko tarpfazinis trumpas jungimas. Jo metu įvyko elektros momentinė iškrova, pasireiškusi ugnies pliūpsniu.

Armėnijos sostinėje – sprogimas universitete: žuvo žmogus, yra nukentėjusiųjų

Per sprogimą universiteto pastate Armėnijos sostinėje penktadienį žuvo vienas žmogus, o dar trys dėl sužeidimų buvo paguldyti į ligoninę, pranešė šalies Vidaus reikalų ministerija.
2023-11-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų