trumpasis baseinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „trumpasis baseinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „trumpasis baseinas“.

Meilutytė savo stipriausioje rungtyje nepateko į finalą

Kinijos Hangdžou mieste tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Penktadienį Rūta Meilutytė moterų 100 m plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 6,06 sek., bei į finalą nepateko. Lietuvė užėmė galutinę keturioliktą vietą. Nuo patekimo į finalą ją skyrė 1.07 sek. Pusfinalį laimėjo pagrindinė favoritė jamaikietė Alia Atkinson, kuri baseine užtruko 1 min. 4.07 sek.
2018-12-14

Simonas Bilis – per plauką nuo medalio, tačiau su rekordu kišenėje

Kinijos Hangdžou mieste tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Penktadienį 50 m laisvu stiliumi finale Simonas Bilis distanciją įveikė per 20,99 sek., užfiksavo naują Lietuvos rekordą bei užėmė ketvirtą vietą. Lietuvį nuo trečios vietos ir bronzos medalio skyrė vos 0,05 sek. Auksą iškovojo rusas Vladimiras Morozovas (20,33 sek.), sidabras atiteko amerikiečiui Caelebui Dresselui (20,54 sek.), bronza tenkinosi Bradley Tandy (20,94 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos.
2018-12-14

Pasakiškas lietuvių startas – pasaulio čempionate žengia greta lyderių

Dvi dienos – trys medaliai. Taip atrodo Lietuvos sportininkų rezultatai antradienį Kinijos Hangdžou mieste startavusiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine. Primename, kad antradienį Danas Rapšys iškovojo auksą plaukdamas 400 m laisvu stiliumi. Trečiadienį panevėžietis laimėjo sidabrą perpus trumpesnėje šios plaukimo rungties distancijoje. Tą pačią dieną savo gausią trofėjų kolekciją dar vienu laimikiu papildė „Auksinė žuvelė“ Rūta Meilutytė.