Gairės

renovacija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renovacija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renovacija“.

Šiaulių bankas įsteigė antrą 200 mln. eurų vertės renovacijos fondą

Šiaulių bankas įsteigė antrą 200 mln. eurų daugiabučių renovacijos fondą „SB modernizavimo fondas 2“, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė bankas.  Dėl tokios apimties fondo steigimo ir valdymo bankas ir Europos Investicijų bankas (EIB) susitarė vasario 14 dieną – tuomet sutarta pakeisti 2020 metų sutartį dėl daugiabučių renovacijos fondo, Šiaulių bankas įsipareigojo steigti bei valdyti antrą 200 mln. eurų fondą. Bankas derasi su potencialiais naujo fondo investuotojais.
Prieš 59 min.

Vilniečiai seną sodybą prikėlė antram gyvenimui: rezultatas pribloškia

Miesto šurmulys, daugybė žmonių, koncertai bei įvairūs renginiai – tai tikrai skamba smagiai, tačiau net didžiausi vakarėlių lūtai bei ekstravertai žmonės nuo viso šio šurmulio vieną dieną gali pavargti. Būtent toks likimas buvo Adelės ir Pauliaus Dranseikų. Prieš porą metų porelė nusipirko seną, 1940 metų sodybą Vilniaus rajone ir ją savomis rankomis pradėjo naujinti bei iškeitė triukšmingą miesto gyvenimą į ramią kasdienybę paukščiukų ir upės apsuptyje.
2024-02-10

Už 17 milijonų eurų rekonstruota Kauno biblioteka: žada masažinius krėslus, siuvimo pamokas ir koncertus

Knygų skaitymas, išskirtiniai koncertai, masažiniai krėslai ir net pamokos, kaip pasisiūti suknelę ar iš medžio sumeistrauti dėžutę. Visa tai žada už 17 milijonų eurų rekonstruota buvusi Kauno apskrities viešoji biblioteka. Ji keičia ne tik išvaizdą, bet ir pavadinimą – vadinsis Ąžuolyno. Ant Parodos kalno įsikūrusi biblioteka po pustrečių metų trukusios rekonstrukcijos jau penktadienio popietę atveria duris. Ten lankytojų laukia modernios erdvės – vidus pasikeitęs neatpažįstamai.

Siaubą kelianti realybė Lietuvos ugdymo įstaigose: prilygsta lyg užmautum celofaninį maišelį vaikui ant galvos

Ar dažnai susimąstote apie oro kokybę savo namuose, mokyklose ar darželiuose, į kuriuos leidžiate savo vaikus ar biuruose, kuriuose dirbate didelę dienos dalį? Pasirodo, kai kurie pastatai dėl vidaus oro kokybės gali tapti tikrais „žudikais“. Mokslininkas Saulius Matulevičius įspėjo, kad pati blogiausia vidaus patalpų oro kokybė Lietuvoje yra mokyklose ir darželiuose.

Juozas Statkevičius pasipiktino namo administratoriaus sąskaita: „Nebegalim kentėti šito melo ir apgaulės“

Žinomas Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius pasipiktino daugiabučio, kuriame gyvena, administruojančios įmonės „Mano būstas“ įkainiais. Už vieno iš namo gyventojų nugriuvusio balkono remontą įmonė pareikalavo 12, o vėliau 9 tūkst. eurų. Tame pačiame name gyvenantis žinomas sostinės architektas pasakoja, kad analogišką savo balkoną susiremontavo pats, ir remontas jam kainavo vos 500 eurų.

Juozas Statkevičius už balkono remontą sulaukė keturženklės sumos: „Špyga taukuota jiems, nemokėsime!“

Dizaineris Juozas Statkevičius įžvelgė neteisybę. Daugiabučio, kuriame gyvena, vienas iš balkonų – avarinės būklės. Tačiau už nedidelio ploto tvarkymą gyventojams buvo atsiųsta nemenka sąskaita – iš pradžių 12 227,85 eur., o vėliau – 9 258,96 eur. J. Statkevičius pasiruošęs kovoti už tiesą iki galo. Situaciją naujienų portalui tv3.lt pakomentavo ir už renovaciją atsakingos įmonės „Mano būstas“ atstovas spaudai.
54 2023-11-28

Nustėro gavę milžinišką sąskaitą už butą: kodėl turime mokėti už kaimynus?

Gyventojai, gavę kelių tūkstančių eurų sąskaitas už balkono remontą piktinosi, kad už kaimyno aplaidumą tenka mokėti visiems. Tuo metu specialistai tikina, kad daugiabučių balkonai yra bendra nuosavybė. Todėl remonto išlaidas ir tenka dalintis. Taip pat įspėja, kad remonto darbų nereikėtų atidėlioti. Vilnietis viename socialiniame tinkle skundėsi, kad gavo sąskaitą už balkono remontą, nors buvo tvarkomas visai ne jo balkonas. „Kaimynai nesugeba pasirūpinti savo balkonais.
2023-11-28

Vyriausybė spręs dėl Ekonomikos, Energetikos ministerijų pastato atnaujinimo

Vyriausybė trečiadienį posėdyje spręs dėl galimybės už 17,5 mln. eurų atnaujinti pastatą sostinės Gedimino prospekte, kuriame įsikūrusios Ekonomikos ir inovacijų, Energetikos ministerijos, nuomojasi ir Valstybės duomenų agentūra. Kaip teigiama Finansų ministerijos parengtame Vyriausybės nutarimo projekte, patalpos neatitinka efektyvumo rodiklių, todėl pastatą siūloma atnaujinti. Darbai būtų pradėti šiemet, o užbaigti – 2026 metais. Projektui būtų skiriama 3,1 mln. eurų valstybės lėšų, 4,7 mln.
2023-11-15

Gyventojai abejoja renovacijos nauda: už šildymą mokės mažiau, tačiau skęs skolose?

Atėjęs šildymo sezonas skatina gyventojus galvoti apie namų renovaciją. Šilumos tiekėjai žada, kad atlikus ją šildymo sąskaitos sumažės beveik per pusę. Tačiau ne visi gyventojai pritaria renovacijai, mažas pajamas gaunantys žmonės bijo, kad teks lįsti į skolas. Vilnietė Regina gyvena senos statybos daugiabutyje, 2 kambarių bute. „Pernai šildymo sąskaitos buvo didelės. Šalčiausią mėnesį teko mokėti beveik 150 eurų. Ko gero, šis šildymo sezonas nebus pigesnis. Vėl teks mokėti daug.
2023-10-28

Gyventojai netveria pykčiu – žadėtą kompensaciją mato kaip savo ausis: „Visi aplink pikti“

Nuo liepos mėnesio Vilkaviškio gyventojams siūloma pasikeisti taršius anglių katilus į modernesnius ir užpildžius prašymą, gauti kompensaciją. Vis dėlto, Vilkaviškio gyventojų teigimu, prašymų pateikti neįmanoma, o paini Lietuvos energetikos agentūros sistema reikalauja naudoti elektroninius parašus – dauguma regionuose gyvenančių gyventojų jų neturi. Pasipiktinę suvalkiečiai jaučiasi apgauti, kai kurie netgi buvo pasiskolinę pinigus, tam kad pasikeistų anglių katilus.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų