pusryčiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pusryčiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pusryčiai“.

Atsakė į amžiną klausimą: dantis valyti prieš ar po pusryčių?

Gydytojas Michaelas Mosley įspėjo, kad rytais būtina valyti dantis, tačiau daugelis vis dar nežino, kada tai daryti – prieš ar po pusryčių. Sveikatos guru paaiškino, kad daugelis tai daro neteisingai, o ši klaida susilpnina dantų emalį – kietą blizgią dantis dengiančią medžiagą. M. Mosley, „Fast 800“ mitybos plano autorius, socialiniame tinkle „X“ (buvęs „Twitter“) atskleidė, kad rytinės dantų higienos laikas yra labai svarbus.
2024-02-23

Atsikratykite priaugtų kilogramų: patarė, ką valgyti pusryčiams

Garsus televizijos laidų vedėjas gydytojas Michaelas Mosley atskleidė savo pusryčių patiekalą, kuris padeda ilgiau išlikti sočiam ir sparčiau numesti svorio laikantis dietos. Pasak garsaus televizijos gydytojo Michaelo Mosley, yra vienas pusryčių patiekalas, kuris gali padėti greičiau numesti svorio.
2024-02-12

Kuo greičiau nustokite kasdien valgyti šį produktą: jis nėra toks sveikas, kaip atrodo

Neseniai buvo išplatinta informacija, kad Lietuvoje dažnas lietuvis ryte valgo sausus pusryčius, o ypač juos mėgsta vaikai. Tokia informacija liūdina sveiko maisto žinovus. Šią savaitę buvo paskelbti naujausios „Baltijos tyrimų“ apklausos rezultatai, kurie rodo, jog daugiau nei trečdalis Lietuvos gyventojų perka sausus pusryčius, o šeimos, turinčios vaikų, juos perka du kartus dažniau nei tos, kurios jų neturi. „Žinoma, kad sausi pusryčiai nėra sveikiausias pasirinkimas.
2024-01-26

Ragina nevalgyti 1 produkto ryte: nėra geras pasirinkimas

Rytais daugelis skuba į darbą, nuvežti vaikus į mokyklą ar tvarkyti reikalų – tokiomis dienomis nelieka laiko ramiai papusryčiauti, todėl griebiame tai, kas pasitaiko po ranka. Tačiau ekspertas įspėja skubančius nevalgyti pusryčiams vieno vaisiaus. Ne vienas lėkdamas pro duris griebia bananą, kurį suvalgo keliaujant, kur reikia. Bananai yra populiarus pusryčių pasirinkimas, nes juos patogu valgyti, be to, jie maistingi.
2023-12-01

Pusryčiams rinkitės 3 produktus: jūsų sveikata padėkos

Aukštas kraujospūdis arba hipertenzija vargina milijonus žmonių visame pasaulyje, tačiau specialistai pabrėžia, kad tinkama mityba gali padėti kovoje su padidėjusiu kraujo spaudimu. Ekspertė pataria pusryčiams rinktis šiuos produktus – sako, kad jie padeda sumažinti kraujospūdį. Padidėjęs kraujo spaudimas reiškia, kad širdis turi dirbti intensyviau nei įprastai, norėdama paskirstyti kraują po visą kūną. Ilgainiui dėl to padidėja pavojingų būklių, tokių kaip insultas ir infarktas, rizika.
2023-11-29

Šefas ragina į kiaušinienę nedėti 1 produkto: jis ten netinka

Omletas yra pagrindinis pusryčių patiekalas, tačiau daugelis gamindami omletą daro esminę klaidą. Galbūt manote, kad tobulai gaminate omletą, tačiau tikėtina, kad dėl vieno pagrindinio ingrediento tikrai gadinate pusryčių patiekalą, ir galbūt laikas jo atsisakyti. Atsisakykite pomidorų Pasak portalo eggs.ca, į omletą dedami įdarai yra svarbūs ir neturėtų būti parenkami tik atsitiktinai.
2023-11-08

Ragina šiuos produktus valgyti pusryčiams: sveikata padėkos

Specialistė pasidalino paprastais patarimais, kaip į mitybą įtraukti daugiau vaisių ir daržovių, kad pajustumėte visas jų sveikatai teikiamas naudas. Sveika mityba jau ilgą laiką siejama su daugybe sveikatai teikiamu naudų – nuo mažesnės širdies ligų rizikos iki mažesnės tikimybės susidurti su demencija. Sveikos mitybos pagrindas yra vaisiai ir daržovės, kurie dėl savo naudingų savybių giriami daugybėje mokslinių tyrimų.
2023-11-08

Paaiškėjo tobulos Kate Middleton figūros paslaptis: štai, ką ji valgo

Manoma, kad Velso princesė Kate Middleton kiekvieną rytą valgo tuos pačius sveikus pusryčius, laikosi rytinio valgymo rėžimo, o visą dieną mėgaujasi daugybe kitų sveikų patiekalų, kad išlaikytų puikia figūrą. Kai kurie ekspertai teigia, kad Kate Middleton pirmasis dienos valgis yra daržovės. Plaukų specialistai iš „Longevita“ teigia, kad 41-erių metų karališkosios šeimos atstovė pirmiausia valgo avižas, kuriose gausu baltymų, angliavandenių ir skaidulų, rašo mirror.co.uk.
2023-11-02

Gydytojas atskleidė, ką geriausia valgyti pusryčiams: sveikata padėkos

Sveika mityba yra vienas naudingiausių ginklų, kuriuo galite papildyti savo apsaugos nuo aukšto kraujospūdžio arsenalą. Aukštą kraujospūdį reikia sutramdyti, kol jis dar nesukėlė rimtų sveikatos problemų, tokių kaip širdies smūgis ar insultas. Laimei, pasak gydytojo Sunni Patel iš „Dish Dash Deets“, tai galima padaryti pradedant jau pirmuoju dienos valgymu, rašo express.co.uk.
2023-09-19

Gydytojas įspėja: pusryčiams nevalgykite šių produktų

Dribsniai, pyragaičiai, vaisių sultys, kokteiliai, arbata ir kava – visa tai gali pakenkti burnos sveikatai, ypač jei vartojama rytais. Pasak gydytojo Johno Hewitto, vyriausiojo „Smmmile“ odontologo iš Lidso, tai susiję su dideliu cukraus kiekiu, rūgštingumu ir dažančiomis maisto savybėmis, rašo thesun.co.uk.
2023-09-01
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų