manchester city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manchester city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manchester city“.

Anglijoje – kirčiai favoritams: nelaimėjo nei „Liverpool“, nei „Man City“

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Brighton“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Jordanas Hendersonas jau 4-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0. Sadio Mane 24-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino „raudonųjų“ pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo žaidimą rank...
2021-10-30

Keturis metus Anglijos lygos taurėje nepralaimėjusi „Man City“ suklupo aštuntfinalyje

Trečiadienį Anglijos „Carabao“ taurės aštuntfinalyje „Manchester City“ po baudinių serijos 0 :1 turėjo pripažinti Londono „West Ham United“ futbolininkų pranašumą bei pirmą kartą nuo 2018 m. negins čempionų titulo. „Man City“ tiesiog dominuodavo šioje taurėje ir nebuvo joje pralaimėjusi jau ketverius metus. Paskutinį kartą EFL taurės „Man City“ nelaimėjo 2017 m., kuomet triumfavo „Manchester United“. Viso „Man City“ laimėjo šią taurę jau šešis iš paskutinių aštuonių sezonų.
2021-10-28

„Carabao“ taurėje – triuškinamos „Man City“ ir „Liverpool“ komandų pergalės

„Manchester City“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės šešioliktfinalyje 6:1 nugalėjo „Wycombe“ futbolininkus. Brandonas Hanlanas 22-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Wycombe“ į priekį 1:0. Kevinas De Bruyne 29-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Riyadas Mahrezas 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1. Philas Fodenas per pridėtą ...
2021-09-22

„Man City“ sutriuškino ir be įvarčių paliko „Arsenal“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje net 5:0 sutriuškino Londono „Arsenal“ futbolininkus, kurie ir toliau šiame sezone lieka be taškų. Įdomūs faktai: • „Man City“ tapo trečiąja komanda „Premier“ lygos istorijoje, pelniusia 10 įvarčių per pirmąsias dvejas sezono rungtynes namuose. • „Arsenal“ pralaimėjo pirmąsias trejas rungtynes „Premier“ lygoje pirmą kartą po 66 metų pertraukos, paskutinį kartą taip nutiko 1954/1955 m. sezone.
2021-08-28

Žiūrovų akivaizdoje „Man City“ klubas ketvirtus metus iš eilės iškovojo „Carabao“ taurę

„Manchester City“ klubas „Carabao“ taurės finale minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus ir ketvirtus metus iš eilės tapo šio turnyro čempionais. Puikia proga pasižymėti jau 8-ąją susitikimo minutę nepasinaudojo Philas Fodenas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų. Riyadas Mahrezas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-25

„Superlyga“ byra: trys klubai traukiasi, vyks pasitarimas dėl išformavimo

Vos prieš kelias dienas viešai buvo pranešta apie 12 klubų kuriamą „Superlygą, tačiau jau antradienio vakarą tai gali subyrėti. BBC praneša, kad Londono „Chelsea“ šiuo metu ruošia dokumentus ir nori pasitraukti iš „Superlygos“, tuo tarpu „The Sun“ ir BBC praneša, kad „Manchester City“ tai jau padarė. Šiandien „Manchester City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad siūloma „Superlyga“ yra „ne sportas“. „Tai nėra sportas, kai tu neturi jokio ryšio tarp pastangų ir sėkmės.
2021-04-20

Neymaras švenčia: „Nušlavėme Europos čempionus“

PSG puolėjas Neymaras pabendravo su žiniasklaidos atstovais po patekimo į Čempionų lygos pusfinalį. Paryžiaus komanda ketvirtfinalyje eliminavo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus (3:2 ir 0:1). „Esu patenkintas, nepaisant to, kad pralaimėjome namuose. Mes sustabdėme labai stiprią komandą. PSG nušlavė nuo kelio Europos čempionus. Vienas iš tiklų pasiektas, dabar esame pusfinalyje.
2021-04-14

Guardiola: „Nesame Čempionų lygos favoritai kai taip žaidžia „Bayern“

„Manchester City“ treneris Josepas Guardiola pasidalijo savo mintimis apie šansus laimėti Čempionų lygą po pergalės prieš „Borussia Mönchengladbach“ (2:0). Ispanas treneris pripažino, kad jo auklėtiniai sužaidė geras rungtynes prieš Vokietijos komandą, tačiau labai atsargiai vertino savo komandos galimybes iškovoti trofėjų. Daugiausiai gerų žodžių sulaukė Miuncheno „Bayern“. „Šįkart sužaidėme gerai, kontroliavome rungtynes, tik pabaigoje suteikėme varžovams šansą.
2021-02-25

„Man City“ tęsia dominavimą: išvykoje nugalėta ir „Arsenal“ ekipa

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. Raheemas Sterlingas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0. Riyadas Mahrezas 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-02-21

Fantastika: „Man City“ laimėjo jau 17-ąjį mačą iš eilės

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus ir dar labiau sutvirtino lyderio poziciją. Philas Fodenas 32-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Man City“ į priekį 1:0. Richarlisonas 37-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Bernardo Silva 52-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas atrėmė kamuolį.