„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje net 5:0 sutriuškino Londono „Arsenal“ futbolininkus, kurie ir toliau šiame sezone lieka be taškų.

Įdomūs faktai:

• „Man City“ tapo trečiąja komanda „Premier“ lygos istorijoje, pelniusia 10 įvarčių per pirmąsias dvejas sezono rungtynes namuose.

• „Arsenal“ pralaimėjo pirmąsias trejas rungtynes „Premier“ lygoje pirmą kartą po 66 metų pertraukos, paskutinį kartą taip nutiko 1954/1955 m. sezone.

Ilkay‘us Gundoganas jau 7-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 12-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Granitas Xhaka 35-ąją minutę už grubią pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir „kanonieriai“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Gabrielis Jesusas 43-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Rodri 53-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino pranašumą 4:0.

F.Torresas 84-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į vartus, o „Man City“ šventė triuškinamą pergalę 5:0.