londono arsenal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londono arsenal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londono arsenal“.

„Arsenal“ be gailesčio sutriuškino „Chelsea“ ekipą

Londono „Arsenal“ klubas iškovojo įspūdingą pergalę „Premier“ lygos rungtynėse, kai net 5:0 sutriuškino „Chelsea“ komandą. „Arsenal“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau penktąją minutę įsiveržė į priekį. Ataką tiksliai užbaigė Leandro Trossardas. Po keturių minučių kilo kontraversiškas epizodas. „Chelsea“ puolėjas Nicolas Jacksonas grubiai užmynė ant Takehiro Tomiyasu čiurnos, bet daugumos nuostabai, jam ne tik buvo neparodyta raudona kortelė, tačiau jis aplamai išvengė kortelės.
2024-04-24

„Bayern“ strategas pasipiktino dėl neskirto baudinio Čempionų lygos ketvirtfinalyje

Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse tarp „Arsenal“ ir „Bayern“ klubų užfiksuotas kontraversiškas epizodas. 67-ąją rungtynių minutę šeimininkų vartininkas išmušdamas kamuolį į žaidimą atidavė šį gynėjui Gabrieliui. Visgi, brazilas kažkodėl sugalvojo ne tęsti žaidimą, o kamuolį paėmė į savo rankas ir grąžino jį į vartininko aikštelę, iš naujo įžaisdamas kamuolį. Nepaisant „Bayern“ žaidėjų pretenzijų, kad tai vienuolikos metrų baudinys, rungtynių arbitras jo neskyrė.
2024-04-10

Įvarčių lietumi pažymėtas Čempionų lygos ketvirtfinalių vakaras pasibaigė be nugalėtojų

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei šūsnis įvarčių. Didelį ažiotažą kėlusios rungtynės Madride tarp vietos „Real“ ir čempionų titulą ginančios „Man City“ ekipos baigėsi taikiai 3:3 (2:1). Mačas prasidėjo uraganiška sparta, nes jau 2-ąją minutę baudos smūgiu Bernardo Silva sužaidė gudriai, užklupo nepasiruošusį Andrejų Luniną ir šį nuginklavo bei išvedė svečius į priekį.
2024-04-10

„Brighton“ nepasigailėjęs „Arsenal“ sugrįžo į pirmąją vietą Anglijoje

Londono „Arsenal“ šeštadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 nugalėjo „Brighton“ futbolininkus.  „Arsenal“ aktyviai žaidė pirmajame kėlinyje puolime. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Gabrielis, Gabrielis Jesusas. Visgi sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį Bukayo Saka sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Kėlinio pabaigoje puikia proga išlyginti rezultato nepasinaudojo Julio Enciso.
2024-04-06

Įsibėgėjęs „Arsenal“ duetas nukalė pergalę ir leido sugrįžti į pirmą vietą „Premier“ lygoje

Londono „Arsenal“ sugrįžo į Anglijos „Premier“ lygos viršūnę. Šeštadienį Mikelio Artetos auklėtiniai namuose 2:1 (1:1) pranoko „Brentford“ futbolininkus.
2024-03-10

„Arsenal“ Anglijoje vėl surengė įvarčių fiestą

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 6:0 sutriuškino „Sheffield United“ futbolininkus.  „Kanonieriai“ pirmajame kėlinyje žaidė galingai puolime, dominavo prieš varžovus, iš viso atliko 16 smūgių ir pelnė net penkis įvarčius. „Arsenal“ jau penktąją minutę į priekį išvedė Martinas Odegaardas, netrukus Jaydenas Bogle nukreipė kamuolį į savus vartus, o vėliau įvarčius pridėjo Gabrielis Martinelli, Kai Havertzas ir Declanas Rice‘as.
2024-03-05

„Arsenal“ triuškino lygos autsaiderius, „Tottenham“ suklupo namuose

Anglijos „Premier“ lygoje pergales šventė ne visi lyderiai. Dar vieną pergalę „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Arsenal“. Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje lengvai 5:0 sutriuškino „Burnley“ komandą. Du kartus šiose rungtynėse pasižymėjo Londono klubo lyderis Bakayo Saka, po kartą kamuolį į vartus siuntė Martinas Odegaardas, Leonardo Trossardas bei Kai‘us Havertzas. Tuo tarpu ne taip sėkmingai turas susiklostė „Tottenham“ komandai.
2024-02-17

Net 6 įvarčius pelnęs „Arsenal“ nušlavė „West Ham" ekipą

„Arsenal“ sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje svečiuose net 6:0 nušlavė „West Ham United“ futbolininkus.  Svečiai į priekį įsiveržį sužaidus pusvalandį, kai Williamas Saliba 32-ąją minutę standartinės situacijos metu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Netrukus Bukayo Saka 41-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0. Lyg to būtų maža, netrukus „Arsenal“ pelnė ...
2024-02-11

„Arsenal“ svečiuose turėjo pavargti su „Nottingham Forest“

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.  Į priekį svečiai išsiveržė po pertraukos, kai Gabrielis Jesusas 65-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Netrukus B.Saka 72-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0. Tačiau šeimininkai nesirengė pasiduoti ir įnešė intrigos.
2024-01-30

Įspūdingas „Arsenal“ sugrįžimas į pergalių kelią: negailestingai sutriuškino varžovus

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda, kuri net 5:0 sutriuškino „Crystal Palace“ komandą. Laimėdami jie nutraukė trijų rungtynių be pergalių seriją. Į priekį „Arsenal“ įsiveržė dešimtąją minutę, kai po kampinio aukštai iššokęs Gabrielis pasiuntė kamuolį į vartus. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį pasikartojo beveik identiška situacija.