„Manchester City“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės šešioliktfinalyje 6:1 nugalėjo „Wycombe“ futbolininkus.

Brandonas Hanlanas 22-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Wycombe“ į priekį 1:0.

Kevinas De Bruyne 29-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Riyadas Mahrezas 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Philas Fodenas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Ferranas Torresas 71-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

R.Mahrezas ir Cole Palmeris susitikimo pabaigoje pridėjo po vieną įvartį ir dar labiau padidino komandos pranašumą 6:1.

Tuo tarpu kitame susitikime „Liverpool“ svečiuose 3:0 nugalėjo „Norwich City“ futbolininkus.

Takumi Minamino jau 4-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Divockas Origi 50-ąją minutę nuostabiu smūgiu galva padvigubino „raudonųjų“ ekipos pranašumą 2:0.

T.Minamino 80-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.