Vaikiškai gynyboje klydę „Manchester City“ futbolininkai dar kartą šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone pralaimėjo Mančesterio derbį. Jie rezultatu 0 – 2 nusileido prieš „Manchester United“.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas 30 rungtynių minutę. Apmaudžiai gynyboje užmigę Pepo Guardiolos auklėtiniai nepastebėjo Bruno Fernandeso perdavimo, po kurio kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė Anthony Martialis.

Vos prasidėjus antram kėliniui kamuolį į vartus nukreipė „Manchester City“ veteranas Sergio Aguero, tačiau teisėjas jo įvarčio neįskaitė. VAR pakartojimas parodė, kad perdavimo metu jo petys buvo nuošalėje.

Iškart po to gaisras kilo prie kitų vartų, kur vartininkas Edersonas vos neleido „Manchester United“ pelnyti dar vieno labai lengvo įvarčio. Tačiau A.Martialis pavėlavo vos akimirką ir nespėjo dar kartą pasižymėti.

75 minutę geros progos sulaukė po keitimo pasirodęs Gabrielis Jesusas, visgi „Manchester City“ puolėjas smūgiavo tiesiai į vartininką, kuris gerai sureagavo ir atmušė kamuolį.

Jau pridėto laiko metu „Manchester United“ įttvirtino savo pergalę. 97 minutę Edersonas numetė kamuolį tiesiai po Scotto McTominay kojomis, o škotas nedvejodamas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus – 2 – 0.

Tai yra jau antra „Manchester United“ pergalę prieš „Manchester City“ šiame sezone, po kurios Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai įsitaisė penktoje vietoje su 45 taškais. 12 taškų daugiau turintys „Manchester City“ yra antri.