„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje 3:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus ir dar labiau sutvirtino lyderio poziciją.

Harry Kane‘as 14-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Rodri 23-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

I.Gundoganas 50-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Netrukus varžovą suklaidinęs Vokietijos futbolininkas dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Garethas Bale‘as 81-ąją minutę atliko smūgį į vartų centrą, tačiau Edersonas sėkmingai atrėmė kamuolį.