Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 nusileido „Napoli“ futbolininkams.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Hirvingas Lozano 18-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Lorenzo Insigne 31-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Napoli“ į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alvaro Morata 62-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Individualų reidą atlikęs C.Ronaldo 74-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau pastarasis problemų Alexui Meretui nesukėlė.

Giorgio Chiellini 79-ąją minutę kampinio metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

C.Ronaldo 90-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir išgelbėjo savo ekipą nuo praleisto įvarčio.