„Manchester City“ klubas „Carabao“ taurės finale minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus ir ketvirtus metus iš eilės tapo šio turnyro čempionais.

Puikia proga pasižymėti jau 8-ąją susitikimo minutę nepasinaudojo Philas Fodenas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Riyadas Mahrezas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Joao Cancelo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Hugo Llorisas meistriškai atrėmė kamuolį.

R.Mahrezas 54-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „Man City" ataka nutrūko.

Raheemo Sterlingo 55-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų ir nukreipti kamuolio tiksliai į vartus nepavyko.

Ilkay’us Gundoganas 72-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Aymericas Laporte 82-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Man City“ pergalę 1:0.

R.Mahrezas per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Į mačą po ilgo laiko jau buvo įleidžiami žiūrovai. Vyriausybei leidus užpildyti dalį stadiono, pranešama, kad rungtynes stebėjo beveik 8 tūkst. sirgalių.