„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę.

Raheemas Sterlingas jau 2-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Riyadas Mahrezas 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Bukayo Saka 53-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „kanonierių“ ekipos ataka nutrūko.

Ilkay‘us Gundoganas 56-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Berndas Leno meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus Gabrielio Jesuso perdavimo sulaukęs Joao Cancelo 80-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.