Londono „Tottenham“ UEFA Čempionų lygoje po įspūdingos kovos 4:2 privertė kapituliuoti Pirėjo „Olympiacos“ futbolininkus.

Youseffas El Arabi 6-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Olympiacos“ į priekį 1:0.

Rubenas Semedo 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą iki 2:0.

Dele Alli per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pasiuntė kamuolį į likusius tuščius vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Ir tada Londono klubas įsibėgėjo.

Harry Kane‘as 50-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 2:2.

Serge’as Aurieras 73-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 3:2.

H. Kane’as 77-ąją minutę puikiu smūgiu galva įtvirtino Anglijos klubo pergalę 4:2.

B grupėje „Tottenham“ ir Miuncheno „Bayern“ prieš paskutinįjį turą yra jau užsitikrinę kelialapius į atkrintamąsias varžybas.

Tuo tarpu, antradienio C grupės rungtynėse „Manchester City“ ir Donecko „Shakhtar“ Anglijoje išsiskyrė taikiai 1:1.

Ilkay’us Gundoganas 56-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Monoras Solomonas 69-ąją minutę nuginklavo Mančesterio klubo vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Kitose šios grupės rungtynėse, vykusiose Italijoje, vietos „Atalanta“ 2:0 palaužė Zagrebo „Dinamo pasipriešinimą.

„Atalanta“ komandoje šiose rungtynėse 27-ąją minutę pasižymėjo Luisas Murielis, o 47-ąją – Alejandro Gomezas.

C grupėje vietą atkrintamosiose varžybose yra užsitikrinęs vienintelis „Manchester City“ klubas, tuo tarpu puskutiniame ture dėl likusio kelialapio į kitą etapą kovos „Atalanta“, „Dinamo“ bei „Shakhtar“ klubai.