Dubickas debiutavo Italijos „Serie A“ lygoje

Jaunasis lietuvis Edgaras Dubickas pagaliau sulaukė savojo šanso ir debiutavo stipriausioje Italijos futbolo lygoje – „Serie A“.

21-erių futbolininkas iki šiol buvo registruojamas daugelyje „Lecce“ rungtynių, tačiau iki šiol jis visuomet pasilikdavo ant atsarginių žaidėjų suolo.

Visgi pirmadienį vykusiame susitikime su „Cagliari“, kuris pasibaigė lygiosiomis 2:2, E. Dubickas pagaliau žengė ant vejos. Jis aikštėje pasirodė 88-ą žaidimo minutę.

Šios rungtynės išsiskyrė ir raudonų kortelių kiekiu. Jų vos per keturias minutes buvo parodyta net trys: viena E. Dubicko atstovaujamai „Lecce“ ekipai, kitos dvi – varžovams.

„Lecce“ šis sezonas nėra sėkmingas. Lietuvio komanda per 13 susitikimų laimėjo tik dukart, iškovojo 11 taškų ir šiuo metu užima vos 17-ą vietą tarp 20-ies komandų.