kauno ąžuolas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kauno ąžuolas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kauno ąžuolas“.

Regbio „Top“ lygos finale – drama iki finalinio švilpuko

Į Šiaulių regbio stadioną susirinkę beveik tūkstantis žiūrovų išvydo bekompromisę kovą dėl Baltijos „Top“ lygos čempionų titulo. Šiaulių „Baltrex“ ir Kauno „Ąžuolo“ regbininkų grumtynėse abi komandos finale pasidalijo po pergalę. Nugalėtoją lėmė taškų skirtumas. Čempionų titulą ginantys „Baltrex“ regbininkai prieš savaitę vykusiose pirmose finalo rungtynėse Kaune nugalėjo „Ąžuolą“ rezultatu 34:24. Tačiau atsakomosiose kauniečiai gan greitai panaikino varžovų įgytą 10-ies taškų persvarą.
2021-10-03

Pirmose regbio „Top“ lygos finalo rungtynėse – permaininga kova ir čempionų pergalė

Prasidėjo Baltijos regbio „Top“ lygos finalo kova. Antrus metus iš eilės finale kovoja „Baltrex-Šiauliai“ ir Kauno „Ąžuolas“. Šiais metais „Top“ lygos čempionai paaiškės po dviejų finalo rungtynių. Labai atkakliai ir permainingai klostėsi pirmosios finalo rungtynės Kaune. Šeimininkai „Ąžuolo“ regbininkai galingai pradėjo rungtynes ir po dviejų žeminimų bei realizuotų smūgių pirmavo 14:0. Tačiau dar iki pertraukos „Baltrex“ komanda persvėrė rezultatą 17:14. Panašiai klostėsi ir antrasis kėlinys.