jurijus smoriginas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurijus smoriginas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurijus smoriginas“.

Jurijus Smoriginas susigraudino prisiminęs mamą ir vaikystę: suprato vieną dalyką

Kulinarinių kelionių ir atradimų laida „Maisto kelias“ įgauna pagreitį! O šį šeštadienį TV3 žiūrovai kartu su laidos vedėjais bus pakviesti apsilankyti piliakalniais nusėtame ir ežerais išpuoštame Prienų krašte. Ypač ypatinga ši kelionė taps Jurijui Smoriginui – iškilę prisiminimai vyrą net sugraudins. „Laida keliauti ir išbandyti naujus potyrius bei mėgautis atradimų džiaugsmu ragina visų kartų atstovus.
Prieš 15 val.

Laurynas Suodaitis pasijuokė iš Jurijaus Smorigino: „Nenuostabu su tokiomis mankštomis“

Kelionių ir atradimų laida „Maisto kelias“ įsibėgėja! Laidos herojai, trys muškietininkai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis tęsia savo nuotykius keliaudami po Lietuvą. O šio šeštadienio TV3 laidoje žiūrovai išvys, ką įspūdingo jie pamatė Kauno regione.
2024-06-21

68-erių Jurijus Smoriginas: „Peržengus baimes ir kompleksus, atjaunėji 10 metų“

Į TV3 eterį sugrįžusi kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“ šiemet žada ir dar daugiau nepamirštamų kelionių, skanių atradimų bei įdomių istorijų. Vienas iš trijų laidos vedėjų, garsus choreografas ir baleto artistas Jurijus Smoriginas atvirauja, kad kelionės jam yra ne tik malonumas, bet ir gyvenimo būdas.
2024-06-12

Jurijus Smoriginas prabilo apie žmoną ir sūnų: „Aš juo labai didžiuojuosi“

Jurijus Smoriginas – charizmatiškas, gracingas ir niekuomet puikios nuotaikos nestokojantis choreografas, baleto meistras, aktorius ir laidų vedėjas. O šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ jis praskleis ir savo asmeninio gyvenimo šydą – prabils ne tik apie santykius su žmona, bet papasakos ir apie sūnų. Kaip ir buvę laidos svečiai, Jurijus Ilonai Juciūtei atskleis savo mėgstamiausius tris ingredientus, kurie dominuoja jo namų virtuvėje ir mityboje.
2024-05-17

Atskleidė superinį salotų receptą: vienas, du ir yra

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Ukmergėje. Įkvėpti šio miesto laidos vedėjai žiūrovus nustebino pagaminę smulkintos mėsos iešmelius su persiku ir buratos salotomis.
2023-08-26

Jurijus Smoriginas – apie kasmetinę tradiciją ir ryšį su vaikais: „Gailiuosi, kad tiek daug savęs atidaviau kitiems“

Žodžio kišenėje neieškantis baleto meistras Jurijus Smoriginas visada pasitinka su šypsena. Rugpjūčio 26-ąją iš Kauno kilęs vyras mini 68-ąjį gimtadienį.  Nors per gyvenimą Jurijus yra nuveikęs itin daug, jis neslepia, kad dėl kai kurių dalykų iki šiol gailisi. „Labai daug laiko skyriau kitiems, o mano šeima buvo tarsi apleista“, – neslėpė jis. Kaip ir kasmet, gimtadienį vyras praleis Prancūzijoje – Versalyje, Monmartre. Be šios tradicijos, kaip savo pašnekovas, tikrai negalėtų išgyventi.
2023-08-26

Smoriginas sulaukė pastabos iš „Maisto kelio“ vedėjo Dominyko senelio: „Norėjau jus išbarti“

Gastronominių atradimų ir kelionių laida „Maisto kelias“ artėja prie finišo tiesiosios, tačiau trijų muškietininkų – Jurijaus Smorigino, Dariaus Petkevičiaus ir Dominyko Kupčinsko – nuotykiai vis kitame Lietuvos mieste nesiliauja stebinę TV3 žiūrovų. O jau šį šeštadienį visi jie nusitaikys į Ukmergę. Kokių įdomybių ir staigmenų trijulė atras šiame mieste?  Ukmergė – Lietuvos miestas, turintis gilią istorinę praeitį.
2023-08-25

Atskleidė superinį vištienos sparnelių receptą: vienas, du ir yra

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Marijampolėje. Įkvėpti šio miesto laidos vedėjai žiūrovus nustebino pasidalinę rūkytų vištienos sparnelių receptu.
2023-08-19

Jurijus Smoriginas rėžė: „Geriau būsiu žvaigžde Marijampolės turguje nei Niujorke“

Nors vasara ritasi link pabaigos, kulinarinių atradimų ir kelionių po Lietuvą laidos „Maisto kelias“ herojai – J. Smoriginas, D. Petkevičius ir D. Kupčinskas – sustoti dar tikrai nežada! Jau šį šeštadienį trijulė iškeliaus į dar vieną ypatingą Lietuvos miestą – Suvalkijos sostinę Marijampolę. Ką TV3 laidos herojai atras šiame mieste? Suvalkijos lygumų krašte gyvuojantis Marijampolės miestas – vienas iš seniausių ir kultūriškai turtingiausių miestų Lietuvoje.
2023-08-18

Taip ruošta antiena taps rugpjūčio hitu: visi klaus recepto

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Kaune. Įkvėpti šio miesto apylinkių vedėjai žiūrovus nustebino paruošę antienos krūtinėlę su trumų risotto.
2023-08-12
REKLAMA
REKLAMA

Apsilankęs gimtajame Kaune, Jurijus Smoriginas nesutramdė ašarų: „Čia buvo mano visi draugai“

Dešimtojoje TV3 kulinarinių atradimų ir kelionių po Lietuvą laidoje „Maisto kelias“ projekto herojai, trijų skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – leisis pažinti sparčiai augančio, gražėjančio bei tobulėjančio Kauno. Čia gimusiam J. Smoriginui, šis miestas turi ypatingą reikšmę, todėl šio šeštadienio laidos žiūrovų laukia ne tik įvairūs nuotykiai, bet ir jautrūs sentimentai.
2023-08-11

Smoriginas rėžė kolegai Petkevičiui: „Mes, kauniečiai, ne tokie godūs kaip jūs, panevėžiečiai“

Paskutinį vasaros mėnesį laidos „Maisto kelias“ herojai Jurijus Smoriginas, Dominykas Kupčinskas ir Darius Petkevičius ir toliau tęsia savo misiją – TV3 žiūrovams ne tik siūlo unikalių maršrutų po Lietuvą rekomendacijas, leidžiančias geriau pažinti gimtąjį kraštą, bet ir pateikia gausų gastronominių vietų sąrašą. O kokie atradimai laidos vedėjų lauks ramybės ir poilsio mieste Birštone, išvysime jau šį šeštadienį.
2023-08-04

Taip kepti bulviniai blynai sužavės visus: kartosite ne kartą

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Žemaitijos regione. Įkvėpti žemaičių ir šio regionio apylinkių vedėjai žiūrovus nustebino paruošę bulvinius blynus su šonkauliais.
2023-07-29

Telšiuose apsilankęs Smoriginas kreipėsi į Jušką: „Nesuprantu, kodėl jis iš čia išvažiavo?“

TV3 kelionių projekto „Maisto kelias“ vedliai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinkas kiekvienoje šeštadienio laidoje siekia ne tik pristatyti įdomiausius kelionių maršrutus po Lietuvą, bet ir įkvėpti žiūrovus pažinti mūsų šalies miestų ir miestelių istoriją, atrasti neeilines gastronomines vietas, veiklas bei pramogas ir nepakartojamai praleisti likusią vasarą. O šįkart jie nusitaikė į Žemaitijos sostinę – Telšius.
2023-07-28

Šakių įkvėpti beigeliai su pikanija: skonis tirps burnoje

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Šakius. Įkvėpti šio miesto vedėjai žiūrovams paruošė beigelius su pikanja.
2023-07-22

Kauno regiono įkvėptas kiaulienos pjausnio ir raugintų kopūstų receptas: nustebinkite juo šeimą

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Kauno regioną. Įkvėpti šio krašto vedėjai žiūrovams paruošė kiaulienos pjausnio su kaulu ir raugintais kopūstais patiekalo receptą.
2023-07-15

Pajūrio įkvėptas jautienos kepsnio su krevetėmis receptas: ištirps burnoje

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Lietuvos pajurį. Įkvėpti šio krašto pramogų vedėjai žiūrovams paruošė burnoje tirpstančio jautienos kepsnio su krevetėmis patiekalo receptą.
2023-07-08

Kurorte – ne vien malonumai: su bičiuliais Šventojoje apsilankęs Jurijus Smoriginas pralaimėjo lažybas

Vasara jau beveik įpusėjo, tačiau TV3 laida „Maisto kelias“ ir trys jos vedėjai žiūrovams dar turi paruošę daugybę malonių kulinarinių kelionių. Projekto herojais tapę skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – kas kartą renkasi vis kitą maršrutą, o šįkart jų dėmesį patrauks pajūris.
2023-07-07

Kelionėje į Šiaulius – netikėtas Jurijaus Smorigino emocijų proveržis

TV3 kulinarinių kelionių ir atradimų laidos „Maisto kelias“ herojai, trijų skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – toliau keliauja po Lietuvą ieškodami geriausių vietų atostogoms ir laisvalaikiui. O šį šeštadienio rytą jie pakvies apsilankyti saulės mieste – Šiauliuose. Kiekvienoje laidoje Jurijus, Darius ir Dominykas žiūrovams ne tik atskleidžia geriausius kelionių maršrutus, bet ir padeda geriau pažinti savo gimtąjį kraštą.
2023-06-30

Molėtų įkvėptas takų su jautiena ir krevetėmis receptas: nustebinkite jais šeimą

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė ežerais garsėjančius Molėtus. Įkvėpti šio miesto įspūdingų vandens telkinių vedėjai žiūrovams paruošė skonių kupiną takų su jautiena ir krevetėmis receptą.
2023-06-24

Jurijus Smoriginas išbandė naują pramogą: „Niekas nepasakytų, kad man tiek metų“

Kulinarinių kelionių ir atradimų laidos „Maisto kelias“ herojai, trys muškietininkai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – tęsia savo nuotykius. Jau šį šeštadienio rytą TV3 žiūrovai išvys trijulės įspūdžius iš žvaigždžių ir ežerų krašto – Molėtų.
2023-06-23

Druskininkų kurorto įkvėptas ėrienos nugarinės receptas: išbandę nenusivilsite

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį pradėjo savo kulinarinę kelionę po įvairius Lietuvos regionus. Antroje laidoje vedėjai aplankė Druskininkų miestą. Sužinokite, kokį receptą jie paruošė laidos žiūrovams įkvėpti šio kurorto gamtos ir ramybės.
2023-06-17

Jurijus Smoriginas – apie vienintelį Druskininkų trūkumą: „Kiekvienas miestas verktų iš džiaugsmo, jei gautų mane!“

Kulinarinių atradimų bei kelionių po Lietuvą TV3 projektas „Maisto kelias“ įsibėgėja! Charizmatiškieji laidos vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį kvies pažinti ir patyrinėti Druskininkų miestą bei susidaryti šio kurorto kulinarinį žemėlapį.
2023-06-16

Naujos laidos vedėjas – apie darbą su Smoriginu: „Filmavimo aikštelėje Jurijus mane juokais vadina anūkėliu“

Jau nuo šio šeštadienio ryto 30-metį mininčios žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovus ir vėl džiugins kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“. Projektas sugrįžta su nauja, intriguojančia koncepcija – po Lietuvą keliaus žinomi trijų skirtingų kartų atstovai, kurie bandys įrodyti, kad amžius ir gimimo metai yra tik skaičiai dokumentuose. Svarbiausia – nenumaldomas noras patirti ir pažinti! Skirtingos kartos – skirtingi požiūriai Naujojo sezono herojai – trijų skirtingų kartų atstovai.
2023-06-09

Šefo Dominyko Kupčinsko gyvenime – pokyčiai vienas po kito: atidarė restoraną, tapo TV laidos vedėju

Gyvenimiška patirtis prieš jaunatvišką entuziazmą, išmintis prieš maksimalizmą. Kas nugalės? Žinoma, kad draugystė! Tuo įsitikinę kelionių po Lietuvą ir kulinarinių atradimų projekto „Maisto kelias“ kūrėjai, šįmet pristatantys visiškai naują laidos koncepciją – prie laidos vairo stojo net trijų skirtingų kartų vedėjai, iš kurių kiekvienas pasiruošęs pristatyti Lietuvą savo akimis.
2023-06-06

Jurijus Smoriginas špagatą padaro net 67-erių: „Jei padarau tai tokiame amžiuje, įsivaizduokite, kaip būdavo anksčiau“

Šiemet žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 mini savo 30 metų sukaktį. Daugybė žinomų veidų televiziją palydi kone visus gyvavimo metus, o kai kurie jos dalimi dar tik taps – būtent tą šį šeštadienį žaidime „galvOK“ išvys ir žiūrovai. Ir viskas todėl, kad šįkart žaidime dalyvaus naujieji kelionių ir atradimų projekto „Maisto kelias“ vedėjai – aštrialiežuvis chreografas Jurijus Smoriginas ir virtuvės šefas Dominykas Kupčinskas.
84
2023-05-20

Jurijus Smoriginas grįžta į televiziją: taps žinomos kelionių laidos vedėju

Ši vasara taps ypatinga – 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 savo žiūrovus pakvies nesibaigiančiai žiūrėjimo šventei! Kaip padėką už kartu praleistus metus, televizijos gerbėjai išvys tiek daugybę dar nematyto, tiek ir jau pamėgto turinio.
50 2023-05-11

Jurijus Smoriginas prabilo apie keliones: „Dauguma lietuvių taupo juodai dienai, bet mano prioritetai kitokie“

Choreografas ir baleto artistas Jurijus Smoriginas niekuomet nebijo išsakyti savo nuomonės – jis visuomet atviras ir su savimi, ir su tais, kurie jo klauso. O apie tai, kuo televizijoje rečiau matomas Jurijus gyvena dabar, jis papasakos jau šį šeštadienį, visiems TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams. Jei anksčiau J. Smoriginą televizijoje matydavome reguliariai, jau kurį laiką tai pasikeitę. Tiesa, vasarą jis ruošiasi vienam ypatingam projektui.
2023-04-14

Laikui nepavaldus Jurijus Smoriginas prakalbo apie sveikatą: pasidalijo patarimais

Baleto artistas, choreografas Jurijus Smoriginas šįmet skaičiuoja lygiai pusšimtį savo metų atidavęs baletui. Kaip teigia žinomas vyras, nors jo karjera sudarė didžiąją gyvenimo dalį, išsaugoti gerą sveikatą iki šių dienų jam visgi pavyko. Baleto artistas J. Smoriginas sveikatos ir sveikos gyvensenos laidoje „Sveikas rytojus“ pasakojo, kad jam labai pasisekė – per ilgą karjerą jam pavyko išvengti itin sunkių traumų.
75 2023-03-27

Jurijus Smoriginas – apie sėkmingą santuoką, šeimą ir jaunimą: žmonės dabar nori tik „trali vali“

Nors žymusis baletmeisteris, choreografas ir aktorius praeitais metais paminėjo 67-ąjį gimtadienį, tačiau, kaip sako pats, širdyje jaučiasi ir gyvena taip aktyviai, lyg būtų 25-erių. Jurijus iki šiol turi daug mokinių, organizuoja šokėjų stovyklas, o taip pat tęsia darbus televizijoje. O jo santuokos ilgaamžiškumo su žmona Dalia galėtų pavydėti daugelis – pora kartu skaičiuoja beveik 50 metų.
2023-02-11

Jurijus Smoriginas išdavė savo sėkmingos santuokos paslaptį ir rėžė patarimą vyrams: mes esam kaip žąsinai

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Jurijų Smoriginą. Žymusis baletmeisteris, choreografas ir aktorius neseniai paminėjo 67-ąjį gimtadienį, tačiau, kaip sako pats, širdyje jaučiasi ir gyvena taip aktyviai, lyg būtų 25-erių. Jurijus iki šiol turi daug mokinių, organizuoja šokėjų stovyklas, o taip pat tęsia darbus seriale „Moterys meluoja geriau“. Jo įkūnijamas personažas Šmakovas pelnė daugelio žiūrovų simpatijas, nors yra sukčius ir širdžių daužytojas.
2022-09-04

Jurijus Smoriginas – apie santykj su dukra ir darbą: „Kartais gėda prieš šeimą“

Žodžio kišenėje neieškantis baleto meistras Jurijus Smoriginas visada pasitinka su šypsena. Rugpjūčio 26-ąją vyras švenčia 67-ąjį gimtadienį, kurio sako nešvęsiantis ekstravagantiškai. „Vakarėliai pasibaigia kai sueina 25-eri“, – sulaukęs naujienų portalo tv3.lt skambučio nusijuokia jis. Jurijus Smoriginas atviras – gimtadienius jis dažniausiai pasitinka ramiai, kartu su šeima, o vakarėliai visai ne jam. „Kas vakarėlius mėgsta iki 40-ies, būna turbūt turintys problemų su psichika.
2022-08-26

Jubiliejiniame serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone – netikėtos staigmenos: į eterį grįžta legendos

Penkioliktąjį sezoną skaičiuojantis, populiarusis TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ grįžta naujajame TV3 sezone! Kaip ir dera švenčiant jubiliejų, serialas bus kupinas staigmenų ir netikėtumų – čia ne tik sugrįš legendiniai serialo personažai, bet išvysime ir visos Lietuvos numylėtinio Robertėlio likimo atomazgą. Pasibaigus darbingai vasarai, prodiuseriai „Videometra“ jau netrukus TV3 žiūrovams pristatys naują kultinio serialo sezoną.
167 2022-08-26

Ingai Norkutei šventės – visai kitokios: šiandien nėra kam dovanos dovanoti

Kalėdos – pati gražiausia ir laukiama metų šventė visame pasaulyje. Šiuo šventišku laikotarpiu širdys sušyla, norisi dažniau šypsotis, dovanoti dėmesį ir dalytis gerumu su aplinkiniais.
2021-12-26

Laidoje „Prieš srovę“ – Jurijaus Smorigino ir jį pakerėjusios vyriausios „X faktoriaus“ dalyvės duetas

Laidos „Prieš srovę“ vedėjas Jurijus Smoriginas apsilankė Telšiuose pas drąsa, jaunatviškumu ir išskirtinumu jį užbūrusią vyriausią šio sezono „X faktoriaus“ dalyvę Nijolę Giedraitienę. Siuvėja dirbanti moteris ne tik nustebino savo namų prabanga, bet ir pademonstravo savo balso galimybes, uždainavusi su žymiu baletmeisteriu. Vos įžengęs į prabangius Nijolės namus Jurijus Smoriginas neteko amo.
2021-12-21

„X faktoriuje“ išgarsėjusios Nijolės gyvenimas: nuo svajonės turėti išskirtinius namus iki dainų su Jurijumi Smoriginu

Šventinis laikotarpis daugeliui siejasi su slapčiausių troškimų išsipildymu, tad šįkart TV3 laidoje „Prieš srovę“ žiūrovai turės progą pamatyti bent jau vieną išsipildžiusią svajonę. Garsusis choreografas Jurijus Smoriginas, dievinantis pašnekesius su įdomiais, talentingais žmonėmis,  vos pamatęs šių metų „X faktoriaus“ žvaigždę bei vyriausią projekto dalyvę Nijolę Giedraitienę, iškart panoro ją prakalbinti.
2021-12-21

Netektį išgyvenęs Jurijus Smoriginas – apie „antivakserius“ ir skambius Dambrausko pasisakymus: jis taip ir nesuaugo

Visai neseniai choreografas Jurijus Smoriginas patyrė skaudžią draugo netektį, kuomet jo gyvybę nusinešė koronaviruso sukeltos komplikacijos. Žinomas vyras pasakojo, jog jo draugas buvo priešiškai nusiteikęs prieš koronaviruso vakcinas.  Jurijus ragina kitus žmones eiti skiepytis ir nekartoti draugo klaidos. Naujienų portalui tv3.lt J. Smoriginas atvirai prabilo apie priešiškai nusiteikusius žmones bei skambų Romo Dambrausko pasisakymą.
2021-12-04

Jurijus Smoriginas išgyvena skaudžią netektį: „Mano širdis sprogs belaidojant jus visus“

Koronavirusas ir toliau sparčiai plinta visame pasaulyje. Daugybė žmonių miršta dėl šio viruso sukeltų komplikacijų. Būtent Covid-19 nusinešė choreografo Jurijaus Smorigino draugo gyvybę, kuris buvo nepasiskiepijęs. Apie tai vyras pranešė socialiniame tinkle. „...negaliu nerašyti... Šiandien naktį mirė man mielas ir labai gerbtinas žmogus... Kiek daugiau 50 ties metų... nesiskiepijo... per savaitę ir žmogaus nėra...nuo Covid-19. Turiu apie 5000 draugų... feisbukinių.
2021-12-03

Inga Norkutė atvirai – apie santuoką su buvusiu vyru, skyrybas ir ašaras per sužadėtuves

Kai aktorius gyvenime verkia, juk pagalvojate ar jam iš tiesų liūdna? O kaip su tokiu talentu gyventi šeimoje? Talentinga aktorė Inga Norkutė tikina, kad būdama su mylimu žmogumi ji niekada nevaidina. „Jei verkiu – reiškia man skauda. Jei juokiuosi – reiškia man linksma“, – laidoje „Prieš srovę“ atviravo aktorė. „Ar dabar esi laiminga“, – laidos viešnios klausė Jurijus Smoriginas.  Gerai pagalvojusi I.Norkutė linktelėjo galvą, o J.Smoriginas šyptelėjo: „Nelabai patikėjau.
2021-10-03

Jurijus Smoriginas – apie Šmakovo personažą ir darbą su Rudoku bei Jampolskiu: atskleidė, kokie jie yra

Aktorius ir choreografas Jurijus Smoriginas seriale „Moterys meluoja geriau“ jau ne vieną sezoną vaidina itin apsukrų veikėją Šmakovą.Vyras neslėpė, įkvėpimą suradęs savo paties gyvenime ir atvirai papasakojo, kaip sekasi dirbti su kolegomis režisieriais R. Rudoku ir M. Jampolskiu.
2021-09-12

Jurijus Smoriginas – apie sunkų laikotarpį ir žlugusius planus: visiška mirties būsena

Choreografas Jurijus Smoriginas ketvirtadienį atšventė 66-ąjį gimtadienį. Vyras atviras – praėję metai tapo tikru iššūkiu.  J. Smoriginas sako šio gimtadienio per daug nesureikšminantis – vyras šmaikštauja, jog dar amžius ne tas, kurį būtų verta specialiai minėti, o ir pats sako nesijaučiantis toks jau svarbus. Tiesa, choreografas atskleidžia vieną tarptautinę gimtadienio tradiciją:  „Man ne aštuoniasdešimt metų ir ne devyniasdešimt, kad reikėtų kažkaip specialiai minėti.
2021-08-27

Balerina Greta Gilytė: „Gyvenu savo svajonių gyvenimą"

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto solistė Greta Gylytė dėkinga likimui už kiekvieną šokio akimirką.  „Džiaugtis reikia dabar, nes niekada nežinai, kas bus rytoj. Turi stengtis išnaudoti visas gyvenimo tau duotas galimybes. Didelių planų į ateitį stengiuosi nekurti. Mano varomoji jėga – svajonės. Ką svajoju – tas dažniausiai ir pavyksta”, – sako balerina, kurianti rūbus sau ir kolegoms, rašoma pranešime spaudai.
2021-05-19

Brangiai kainuojantys ir visas ligas gydantys „stebuklai“: ant reklamos kabliuko pakibo ir Smoriginas

Šį vakarą TV3 laida „Prieš srovę“ pasakos istorijas, kuriomis sunku patikėti. „Stebuklingi“ kilimėliai, akiniai, lovos ir net dantų pastos, tai daiktai, pasak nukentėjusių, turėję be vaistų pagalbos išgydyti net sunkiai pagydomas ligas. „Ar yra jums taip nutikę, kad ligai užklupus, jūs užsimerkę slapčia pasvajojote – ech, jei turėčiau burtų lazdelę – būčiau vėl sveikas kaip ridikas, be vaistų ar sudėtingų operacijų.
2020-10-27

Smoriginas prisiminė laikus, kai dirbo striptizo klube: man akyse rinkdavosi ašaros

Laidoje „Prieš srovę“ Jurijus Smoriginas save įvardijo, kaip itin įdomų žmogų, o išklausius jo gyvenimo istorijos, tuo suabejoti būtų išties sunku. Talentingas vyras dar pačioje jaunystėje patyrė tai, ką dabar vadina stiprybės mokykla, o jo meilės istorija daugeliui užgniaužtų kvapą. Žinomas vyras savo žmoną Dalią yra vedęs jau 43 metus ir neslepia, kad dabar ją myli vis labiau. Vis dėlto paklaustas, ar dažnai ją apipila gėlėmis, garsus vyras šypsosi – juk tai banalybė.
2020-10-06

Smoriginas švenčia ypatingą dieną: parodė žmoną su dukra

Ilgametis televizijos veidas ir projektų komisijos narys, choreografas Jurijus Smoriginas rugpjūčio 26-ąją švenčia 64-ąjį gimtadienį. Žinomas vyras šią dieną mini ypatingoje bei romantiškoje vietoje. Garsus choreografas šią dieną sutiko meilės mieste – Paryžiuje. Šią dieną jis sutiko drauge su savo žmona bei dukra. Naujienų ir pramogų portalui tv3.lt vyras atskleidė, kad šią dieną ne jis gauna dovanas, o jo artimieji. „Dažniausiai aš stebinu, o ne mane.
2019-08-26

Skandalistu vadinamas Smoriginas parodė tikrą veidą: atskleidė netikėtą pomėgį

Ilgametį televizijos veidą ir projektų komisijų narį, choreografą Jurijų Smoriginą puikiai pažįsta visi žiūrovai. Paskutiniu metu retai televizijos eteryje ir viešumoje matomas vyras pasakojo, kad darbų jam netrūksta. Karts nuo karto televizijoje pasirodantis J. Smoriginas tikino, kad yra laimingas tęsdamas choreografo profesiją – ji jam iki šiol yra pati įdomiausia veikla.
2019-06-09

5-eri metai po V.Šapranausko mirties: prisiminimai, kurie spaudžia ašarą

Balandžio 18-ąją Lietuva mini penktąsias maestro Vytauto Šapranausko mirties metines. Iš gyvenimo aktorius pasitraukė 2013 metais, kai jam buvo 54-eri. Ši netektis sukrėtė ne tik teatro ir televizijos bendruomenę, bet ir visą šalį. Rytoj V.Šapranauskui būtų sukakę 60.  Šiandien, praėjus penkeriems metams po aktoriaus netekties, Antakalnio kapinėse, kur jis ir palaidotas, dega žvakė. Ant paminklo palikta kukli baltų chrizantemų puokštė. Žmonių, atėjusių pagerbti ir prisiminti maestro, nėra.
2018-04-18

Meilės trikampis: nuogas Jurijus Smoriginas vos neišskyrė legendinės poros

Špagato virtuozas – taip Jurijų Smoriginą pristatys laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai. Baleto genijus, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistas Jurijus Smoriginas apie save yra girdėjęs ir vis dar išgirsta visko. Tačiau į širdį nelabai ima: „Draugų neturiu. Kaip vienam rusiškam filme buvo pasakyta – von visus draugus, nė vieno! Tik pažįstami“. Jurijaus ir laidos vedėjų pažintis prasidėjo ne itin maloniomis aplinkybėmis.
2017-10-30

Jurijus Smoriginas papasakojo apie filmavimo pasiūlymus: aš gi ne sekso simbolis!

Choreografas ir baleto šokėjas Jurijus Smoriginas į pensiją sako išėjęs 39-erių metų. Toks štai šios profesijos privalumas, juokiasi jis ir sako, kad, kai prie pensijos pridėjo 100 eurų ir dabar jų jis gauna jau 300, jis tapo „turtingu“ pensininku. Visgi iš televizijos ekranų pasitraukęs personažas tikrai neturi ieškoti parduotuvėse akcijomis paženklintų prekių – veiklos jis turi apsčiai. „Man eina 62-tri metai, bet pensininku aš nesijaučiu. Visgi aš vis dar šoku, aš visą laiką šokau.
2017-04-27

Iš televizijos dingęs J. Smoriginas: prodiuseriai išvalė senas žvaigždes

Paskutiniu metu retai televizijos eteryje ir viešumoje matomas choreografas Jurijus Smoriginas trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį komiškame TV3 televizijos seriale „Rezidentai“. Šmaikščiai apie ligoninės gyvenimą ir gydytojų kasdienybę pasakojančiame seriale jau antrą kartą vaidinsiantis choreografas atskleidė, kad tokių intriguojančių vaidmenų imtųsi ne kiekvienas. Tai ne pirmas garsaus vyro vaidmuo.
2017-04-20
Į viršų