Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jankutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jankutė“.

Aktorė I. Jankutė: kinas panašus į futbolą

Režisieriaus Mykolo Vildžiūno filmas „Nesamasis laikas“ jau netrukus peržengs kino teatrų slenksčius. Nuo vasario 28 d. filmas bus rodomas septyniuose Lietuvos miestuose, 14 kino teatrų. Įsibėgėjant išankstiniams filmo seansams – šiandien kūrybinė grupė filmą pristatys Alytuje, o rytoj - Kauno „Cinamon“ kino teatre – kviečiame pasiklausyti nuoširdaus filmo „Nesamasis laikas“ aktorės Irenos Jankutės interviu apie komandinį darbą, aistrą futbolui ir kuo šis sportas panašus į kiną.
2014-02-26

Dviratininkė G. Jankutė iš treko suka į plentą

Lietuvos dviratininkė Gabrielė Jankutė palieka treką ir toliau jėgas bandys plento varžybose. 18-metė sportininkė pasirašė sutartį su Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) registruotose lenktynėse dalyvaujančia Belgijos komanda „Sengers“. „Suku į plentą - pasirašiau sutartį su UCI komanda. Šiek tiek apmaudu, bet su treku jau baigta. Taip susiklostė aplinkybės, - naujienų agentūrai ELTA teigė G. Jankutė.
2012-10-03

S. Krupeckaitė Europos čempionate nepateko į pusfinalį

Apeldorne (Olandija) vykstančio antrojo Europos dviračių treko čempionato moterų 200 m sprinto lenktynių ketvirtfinalyje šeštadienį lietuvė Simona Krupeckaitė 1–2 pralaimėjo rusei Viktorijai Baranovai ir kovos dėl 5–8 vietų. Kaip jau skelbta, 28–erių metų Lietuvos dviratininkė šešioliktfinalyje įveikė ispanę Heleną Casas Roigę, o aštuntfinalyje pranoko britę Victorią Pendleton. S. Krupeckaitė atrankoje tarp 23 dalyvių buvo devinta.
2011-10-22

S. Krupeckaitė ir G. Jankutė Europos treko čempionate – aštuntos

Lietuvos dviratininkės – 28–erių metų Simona Krupeckaitė ir 17–metė Gabrielė Jankutė penktadienį Apeldorne (Olandija) prasidėjusio antrojo Europos dviračių treko čempionato moterų komandų sprinto lenktynių atrankos varžybose užėmė aštuntąją vietą (35,055 sek.). Geriausiai pasirodė britės Victoria Pendleton ir Jessica Varnish – 33,559 sek. Jos finale kovos su ukrainietėmis Liubove Šulika ir Aliona Cos (33,849 sek.). Dėl bronzos kovos Rusijos (33,884 sek.) ir Vokietijos (33,973 sek.
2011-10-21

G. Jankutė pasaulio jaunių treko čempionate – septinta

Rusijos sostinėje Maskvoje vykstančio pasaulio jaunių (17-18 metų) dviračių treko čempionato merginų sprinto varžybose Lietuvos atstovė Gabrielė Jankutė užėmė septintąją vietą. Dėl 5-8 vietų kovojusių dviratininkių grupėje 17-metė lietuvė finišavo trečia. G. Jankutė atrankos varžybose tarp 23 dalyvių buvo šešta (11,487 sek.