jamaalas lascellesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamaalas lascellesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamaalas lascellesas“.

„Premier“ lygoje – šeši „Man City“ įvarčiai ir prarasti „Liverpool“ taškai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę iškovojo „Manchester City“ futbolininkai. Jie svečiuose 6:0 (3:0) nepasigailėjo „Watford“. Hetriku pasižymėjo Sergio Aguero (27, 31, 81 minutėmis). Jis atliko ir rezultatyvų perdavimą. Po įvartį iš žaidimo pelnė Gabrielis Jesusas (37 min.) bei Nicolsas Otamendi (63 min.). 11 metrų baudinį realizavo Raheemas Sterlingas (89 min.). Davidas Silva atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-16

Sekmadienis „Premier“ lygoje: minimalios „Burnley“ ir „Newcastle United“ pergalės

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje minimalias pergales iškovojo „Burnley“ ir „Newcastle United“ futbolininkai. „Burnley“ 1:0 (1:0) namie nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Pergalingą įvartį 3-ąją minutę įmušė Chrisas Woodas. „Newcastle United“ svečiuose 1:0 (0:0) įveikė „Swansea City“. Svečiams tris taškus įrašė Jamaalas Lascellesas, pasižymėjęs 76-ąją minutę. „Burnley“ (7 taškai) užima septintąją „Premier“ lygos poziciją, „Newcastle United“ (6 tšk.) – 10-ąją, „Swansea City“ (4 tšk.