irina zobnina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „irina zobnina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „irina zobnina“.

Tinklininkės Zobnina ir Kvedaraitė įveikė turnyro Italijoje kvalifikaciją

Italijoje startavusio „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro kvalifikaciją ketvirtadienį sėkmingai įveikė Irina Zobnina ir Danielė Kvedaraitė. Pirmajame kvalifikacijos rate lietuvės 2-1 (21:14, 17:21, 15:11) nugalėjo čekes Andrea Lorenzovą ir Julie Honzovicovą. Lemiamame, antrajame, atrankos rate mūsiškės vėl išgyveno trijų setų mūšį ir 2-1 (22:24, 21:16, 15:13) palaužė lenkes Melanią Marcinowską ir Patrycją Jundzill.
2023-06-08

Jaunieji Lietuvos tinklininkai – Europos čempionato prizininkai

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Audrius Knašas ir Patrikas Stankevičius tapo pirmaisiais lietuviais, iškovojusius Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionato medalius. Mūsiškiai Latvijoje besibaigiančiose pirmenybėse pasidabino bronzos apdovanojimais. Lietuviai turnyro aštuntfinalyje šeštadienį 2-0 (21:19, 21:19) nugalėjo olandus Meesą Blomą bei Yoricką de Grootą, o ketvirtfinalyje po 52 minutes trukusios kovos 2-1 (21:19, 19:21, 15:13) įveikė rusus Vasilijų Ivanovą ir Aleksandrą Kramarenką.
2018-07-29

Lietuvos paplūdimio tinklininkai nugalėjo olimpinių žaidynių penktosios vietos laimėtojus

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis iškovojo vieną įspūdingiausių pergalių karjeroje. Šveicarijoje vykstančio Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) trijų žvaigždučių serijos turnyro C grupės finale penktadienį lietuviai po 44 min. trukusios kovos 2-1 (21:14, 19:21, 15:9) nugalėjo penktąją vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmusius kubiečius Diazą Nivaldo ir Sergio Gonzalezą.
2018-05-11

Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate ryškiausiai žibėjo favoritai

Kol šeštadienį Vilniuje šurmuliavo „Sostinės dienų“ renginiai, miesto centrą papuošė atkaklios kovos dėl Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato apdovanojimų. Būtent Vilniuje vyko ketvirtasis ir finalinis Lietuvos čempionato („LTF Open“) etapas. Moterų turnyre žiūrovai galėjo išvysti visas pajėgiausias Lietuvos poras, kurios pademonstravo ne vieną gražią dvikovą.
2017-09-04

Tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Kinijoje dar kartą pasidabino bronza!

Puikų žaidimą pastarosiomis savaitėmis demonstruojančios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Nantonge (Kinija) vykstančiame „World Tour“ serijos turnyre iškovojo bronzos medalius. Susitikime dėl trečiosios vietos sekmadienį mūsų šalies sportininkės per 38 minutes 2-0 (26:24, 21:19) nugalėjo ilgametes savo varžoves Rusijos tinklininkes Juliją Abalakiną bei Kseniją Dabižą.
2017-06-25

Ukrainos paplūdimio tinklinio žvaigždės mėgavosi treniruotėmis Lietuvoje

Geriausios Ukrainos paplūdimio tinklininkės Jevgenija Ščipkova ir Valentina Davidova antrus metus iš eilės vieną žiemos savaitę praleido Vilniuje, kur uždarame „Credit24“ aikštyne treniravosi su Lietuvos sportininkėmis. Praėjusiais metais ne vieną suaugusių turnyrą Europoje laimėjusios ukrainietės džiaugėsi bendradarbiavimu su Lietuvos paplūdimio tinklinio atstovais, suteikiančiais galimybes sportuoti Vilniuje.
2017-02-22

Tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Irina Zobnina pateko į Europos čempionatą

Jūrmaloje (Latvija) vykstančiame Europos paplūdimio tinklinio čempionate kvalifikacijos barjerą įveikė viena Lietuvos merginų pora - Ieva Dumbauskaitė ir Irina Zobnina. Lietuvos duetas pirmajame atrankos rate per 27 minutes 2-0 (21:13, 21:16) nugalėjo ispanes Aidą Etxebarrią ir Oihanę Pacual, o antrajame po 42 min. trukusios kovos 2-1 (16:21, 21:16, 15:7) įveikė gerai žinomas baltaruses Viktoriją Šalajevskają ir Viktoriją Siakretavą. Pagrindinėse varžybose kovos 16 porų.
2016-09-01

Lietuvos paplūdimio tinklininkės pateko į aštuntfinalį

Fantastišką pasirodymą Šveicarijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 21 metų) paplūdimio tinklinio čempionate tęsia Lietuvos atstovės Irina Zobnina ir Urtė Andriukaitytė. Suklupusios lemiamame kvalifikacijos rate, bet teisę dalyvauti pagrindinėse varžybose gavusios lietuvaitės iškovojo trečią pergalę iš eilės ir iškart pateko į aštuntfinalį.
2016-05-13

Lietuvos paplūdimio tinklininkės nepateko į Europos 20-mečių pirmenybių ketvirtfinalį

Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Kipre Urtės Andriukaitytės bei Irinos Zobninos duetas nepateko į merginų varžybų ketvirtfinalį. 24-os pagal skirstymą Lietuvos tinklininkės penktadienį aštuntfinalyje po pusvalandį trukusios kovos 0-2 (11:21, 15:21) nusileido 17-osioms pagal reitingą baltarusėms Viktorijai Šalajovskajai ir Viktorijai Siakretavai.
2015-09-04

Lietuvos merginos Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate iškovojo pirmąją pergalę

Pirmąją pergalę Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Kipre iškovojo Urtės Andriukaitytės bei Irinos Zobninos duetas. Ketvirtadienį merginų varžybų keturių ekipų H grupės turnyro antrojo turo susitikime 24-os pagal skirstymą Lietuvos tinklininkės per 24 minutes 2-0 (21:15, 21:7) nugalėjo ukrainietes Viktoriją Mostsicką ir Darją Peretiatko (8 reitingas) bei išsaugojo galimybę patekti į atkrintamąsias varžybas.