heinrichas haussleris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heinrichas haussleris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heinrichas haussleris“.

„Cervelo“ lyderiai pasitraukė iš kovos

Komanda „Cervelo“, kurioje važiuoja lietuvis Ignatas Konovalovas, šiandien liko be abiejų lyderių – „Tour d’Algarve“ 4 etape iš lenktynių pasitraukus Thorui Hushovdui ir Heinrichui Haussleriui. Thoras Hushovdas, prastai jautęsis jau pirmąją lenktynių dieną, nusprendė nebegaišti laiko ir susikoncentruoti į vienadienes lenktynes, vyksiančias ateinančią savaitę.
2010-02-20

„GP Ouest-France“: I. Konovalovas 89-tas

Sekmadienį vykusiose „GP Ouest-France“ lenktynėse Ignatas Konovalovas finišavo 89-tas, o kai kurios žvaigždės – nebaigė distancijos. Lietuvis finišavo sėkmingai Ignatas Konovalovas („Cervélo“) atsiliko nuo etapo laimėtojo 6 min. 58 sek.
2009-08-24

„Tour de France 2009“ lyderiu lieka italas

Penktadienį 13-uoju etapu – „Vittel – Colmar“ (200 km) prasidėjo kalnų išbandymai. Etapą šį kartą laimėjo vokietis Heinrichas Haussleris iš „Cervélo“ komandos. Bendroje įskaitoje lyderiui jis pralaimi 48 min. 41 sek., tačiau šiandien pagrindinę grupę aplenkė daugiau nei 5 min. Įspūdingai pabėgęs ir pranašumą išsaugojęs Australijoje gimęs vokietis sakė, jog jam patiko lietingas etapo dienos oras.
2009-07-17

„Tour de France 2009“: lyderiai nesikeičia

Ketvirtadienį vykusiame 6-ajame prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ etape „Gerona - Barcelona“, kurio ilgis -181,5 km, o tipas – lygumų distancija, triumfavo norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“). Th. Hushovdo parodytas laikas – 4 val. 21 min. 33 sek.. Jis tik akimirka aplenkė ispanus Oscarą Freire („Rabobank") ir Joaquiną Rojasą („Caisse d’Epargne“) bei dar dešimtis dviratininkų. Mat grupė finišavo kartu, nors ir ilgokai vijosi keturis bėglius.
2009-07-09

Pristatytos šių metų „Tour de France“ ekipos (papildyta)

Liepos 2 dieną, ketvirtadienį, Monake pristatyta 20 dviratininkų komandų, kurios dalyvaus prestižinėse daugiadienėse „Tour de France“ 2009 lenktynėse, prasidėsiančiose liepos 4-ąją, šeštadienį.
2009-07-03

Tomas Vaitkus dviratininkų lenktynių Prancūzijoje pirmajame etape buvo 18-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių pirmajame etape aštuonioliktas finišavo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus.