emocinė ir psichologinė pagalba

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „emocinė ir psichologinė pagalba“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „emocinė ir psichologinė pagalba“.

Paviešino, kas vyksta stovyklose skirtose tik vyrams: „Sunku nupasakoti žodžiais, ką vyrai ten patiria“

Vasarą gyventojams yra siūlomos įvairiausios stovyklos – tiek vaikams, tiek suaugusiems. Vis dažniau tenka išgirsti apie netradicines ir dar negirdėtas stovyklas, kuriuose būna įvairiausių veiklų. Netikėtai mūsų ausis pasiekė ir viena dar negirdėta stovykla – tik vyrams.

Įvardijo, kam sunkiausia, kai net 80 proc. gyventojų jaučia nuolatinę įtampą, stresą ir nerimą

Rusijos karas Ukrainoje stipriai paveikė lietuvių emocinę sveikatą. Daugelis pripažįsta jaučiantys nuolatinį stresą, įtampą, nerimą. Naujausias tyrimas parodė, kad didžiausią psichologinę įtampą patiria jaunimas, mažiau – pensininkai. Pirmadienį „Visipsichologai.lt“ atstovai pristatė „Spinter“ atlikto naujausio reprezentatyvaus gyventojų emocinės sveikatos tyrimo rezultatus. Įvertintas jaučiamos įtampos, nerimo, streso pokytis įvairiose visuomenės grupėse kovo ir spalio mėnesiais.

Garsios Lietuvos vizažistės mirtis atvėrė skaudžią problemą: galime sulaukti savižudybių šuolio

Nuskambėjus žiniai apie žinomos vizažo meistrės mirtį ir pralaimėtą kovą su sunkia psichikos liga, ekspertai skambina pavojaus varpais – visame pasaulyje vienas iš siautėjančios pandemijos padarinių yra suprastėjusi psichikos sveikata, o matomos tendencijos kelia nerimą.
2021-09-17

Prakalbo mirusios Lietuvos vizažistės draugė: ji pralaimėjo kovą su baisia liga

Vakar, rugsėjo 15 dieną, šalį apskriejo liūdna žinia – mirė žinoma vizažo meistrė Vidaja Vileišaitė. Makiažo meistrės vaikystės draugė, modelis Deimantė Guobytė pasidalino jautriu įrašu socialiniame tinkle „Instagram“, kuriame itin šiltai ir jautriai atsiliepė apie draugę. D. Guobytė rašė, jog daugybei žmonių V. Vileišaitės netektis palietė giliausius širdies kampelius, kai išgirdo žinią, jog mergina pralaimėjo kovą su sunkia psichologine liga.
2021-09-16
REKLAMA
Vizitas pas psichologą (nuotr. Shutterstock.com) Vizitas pas psichologą (nuotr. Shutterstock.com)

Apklausos dalyviai įsitikinę – reikia daugiau profesionalios psichologinės pagalbos

Skaitytojų klausėme, kas labiausiai padėtų mažinti pandemijos pasekmes psichikos sveikatai. Apklausoje dalyvavo 195 žmonės.  Beveik du trečdaliai (64,6 proc.) apklausos dalyvių įsitikinę, kad pandemijos pasekmes psichikos sveikatai labiausiai padėtų mažinti didesnis profesionalios psichologinės pagalbos prieinamumas.  21,6 proc. norėtų daugiau galimybių psichologinę pagalbą gauti telefonu ir internetu.  13,8 proc.
2020-06-25
REKLAMA
Depresija (nuotr. Shutterstock.com) Depresija (nuotr. Shutterstock.com)

Karantinas: išbandymas, skirtas visiems, bet ar visiems įveikiamas?

Karantinas. Daugiau nei mėnuo neplanuotų atostogų, kurios tęsis mažiausiai iki gegužės 11-osios, o gal ir ilgiau. Šis laikotarpis mums davė tai, ko anksčiau tiesiog neturėjome: neįkainojamo laiko su šeima; laiko, kurį galime skirti vaikų lavinimui, mokymosi nuotoliniu būdu perpratimui, kulinariniams ieškojimams, namų tvarkymui, seniai neįgyvendintų darbų atlikimui ir savęs bei artimų žmonių pažinimui. Tačiau, pasak specialistų ir oficialios statistikos: ne visi šį pažintinį egzaminą išlaiko.
2020-04-28

Emocinę pagalbą teikiantys savanoriai: mūsų tikslas – sumažinti skausmą

Penktadienį minimą tarptautinė savanorių diena. Savanorišką emocinę ir psichologinę paramą teikiantys žmonės LRT Televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pasakoja, kad dažniausiai į pagalbos kreiptis priverčia santykių problemos, krizės, patyčios ir vienatvė. Pats paprasčiausias būdas problemas sumažinti – dalytis ir kalbėtis. Tam talkina nemokamos emocinės paramos linijos ir susitikimai su savanoriais. Pagalbos linijos skirtos įvairaus amžiaus žmonėms.
2014-12-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų