bmw sauber

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bmw sauber “. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bmw sauber “.

Monako Grand Prix lenktynėse iš pirmosios eilės startuos „Ferrari“ pilotai

„Formulės 1“ pasaulio čempionato šeštąjį etapą - Monako „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį iš pirmosios eilės pradės „Ferrari“ pilotai - brazilas Felipe Massa ir čempiono titulą ginantis sezono lyderis suomis Kimi Raikkonenas. Šeštadienį kvalifikacinėse varžybose F. Massa greičiausiai vieną 3,340 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 15,787 sekundės ir, vos 0,028 sekundės aplenkęs K. Raikkoneną, iš pirmosios pozicijos startuos jau trečią kartą šį sezoną ir dvyliktąjį karjeroje.
2008-05-24

F. Massa Turkijoje 3 metus iš eilės startuos iš pirmosios pozicijos

„Formulės 1" pasaulio čempionato penktąjį etapą - Turkijos „Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos jau trečiuosius metus iš eilės pradės "Ferrari" komandos pilotas brazilas Felipe Massa. Paskutiniuosius du metus ir lenktynes Turkijoje laimėjęs F. Massa šeštadienį kvalifikacijoje greičiausiai vieną 5,338 km trasos ratą įveikė per 1 minutę 27,617 sekundės ir jau dvyliktą kartą karjeroje startuos iš pirmosios pozicijos.
2008-05-10

F. Massa Bahreine iškovojo trečiąją pergalę karjeroje

Sekmadienį 2007 metų "Formulės 1" lenktynių pasaulio čempionato trečiojo etapo - Bahreino Grand Prix varžybų - nugalėtoju tapo iš pirmosios pozicijos startavęs brazilas Felipe Massa su "Ferrari".25-erių metų F. Massa 57 trasos ratus nuvažiavo per 1 valandą 33 minutes 27,515 sekundės ir 2,360 sek. aplenkė trečią kartą šiame sezone ant prizininkų pakylos pakilusį "McLaren" komandos pilotą britą Lewisą Hamiltoną.
2007-04-15

"Formulės-1" pasaulio čempionato lyderiu tapo F. Alonso

Sekmadienį  2007 metų "Formulės 1" lenktynių pasaulio čempionato antrojo etapo - Malaizijos Grand Prix varžybų - nugalėtoju tapo čempiono titulą ginantis ispaną Fernando Alonso su "McLaren". 26-erių metų dukart pasaulio čempionas F. Alonso 58 trasos ratus nuvažiavo per 1 valandą 32 minutes 14,930 sekundės ir 17,557 sek. aplenkė komandos draugą britą Lewisą Hamiltoną.