Trophy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Trophy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Trophy“.

Lietuvos regbis – neregėtose aukštumose: laimėjo turnyrą ir pateko į elitą

Lietuvos septyniukių regbio rinktinė sekmadienį tapo Europos vyrų „Trophy“ turnyro čempione, iškovojo auksą ir galimybę varžytis dėl patekimo į olimpines žaidynes, tačiau tai dar ne viskas. Turnyro finale lietuviai 24:19 įveikė Ukrainos nacionalinę komandą. Sekmadienį Lietuvos rinktinė sužaidė viso tris rungtynes ir visas jas laimėjo. Pirmiausia buvo įveikti Liuksemburgo regbininkai, vėliau nugalėta ir turnyro favoritė – Belgija.
2019-06-23

Nyderlandai sutriuškino Lietuvos regbio rinktinę

Eksperimentinės sudėties Lietuvos vyrų regbio rinktinė gavo vertingų pamokų ir pralaimėjimu baigė debiutinį sezoną antrajame pagal pajėgumą Europos čempionato divizione – „Trophy“. Paskutinėse šio ciklo rungtynėse lietuviai šeštadienį Panevėžyje 3:50 (3:24) pralaimėjo šio diviziono vicečempionei Nyderlandų komandai.
2019-06-08

„Rekordininkė“ Lietuvos regbio rinktinė ruošiasi istoriniam iššūkiui

Jau šeštadienį centriniame Jurbarko stadione Lietuvos regbio rinktinės lauks ko gero rimčiausias iššūkis per visą šalies istoriją. Šiuo metu rekordinę, 33-ą vietą pasauliniame reitingę užimantys lietuviai Europos čempionato „Trophy" divizione stos į kovą su galinga Portugalijos rinktine. Portugalijos rinktinė yra buvusi Europos čempionė ir yra dalyvavusi planetos pirmenybėse. Su tokiomis ekipomis Lietuva dar nėra žaidusi.
2019-04-02

Nukraujavusi Lietuvos regbio rinktinė Vengrijoje sieks žūtbūtinės pergalės

Šeštadienį Lietuvos vyrų regbio rinktinė išvykoje žais labai svarbias Europos čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyro rungtynes su Vengrijos komanda. Lietuviai rudenį išvykoje 33:19 nugalėjo latvius ir 22:12 namuose palaužė pajėgios Ukrainos komandos pasipriešinimą. Šiuo metu grupėje Lietuva turi devynis taškus, Ukraina – penkis, Latvija ir Švedija – po keturis, Vengrija – du. Pergalė Vengrijoje smarkiai priartintų lietuvius prie konferencijos nugalėtojų titulo.
2018-04-20

Treneris iš PAR Ntando Manyosha: Lietuvos regbiui metai buvo geri

2017 metai Lietuvos regbiui buvo gana sudėtingi, bet derlingi. Lietuvos vyrų regbio rinktinė 2017 metais laimėjo visas ketverias rungtynes – nugalėtos Liuksemburgo, Švedijos, Latvijos komandos ir pajėgi Ukrainos rinktinė. Kitais metais rinktinė sieks pratęsti pergalių seriją ir iškopti į aukštesnį Europos čempionato divizioną.
2017-12-15

Lietuvos 100-mečio proga – du Europos regbio-7 čempionatai!

Kitais metais švenčiant šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines, mūsų šalyje vyks didžiulė regbio šventė. Savaitgalį Liuksemburge vykusiame Europos regbio federacijos („Rugby Europe“) kongrese patvirtinta, kad kitais metais Lietuvoje vyks vyrų ir moterų Europos čempionatų kovos.
2017-07-03

Lietuvos regbio-7 rinktinė Rumunijoje kovos dėl aukso!

Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė Rumunijoje sugadino šventę šeimininkams ir pateko į Europos čempionato "Trophy" diviziono turnyro antrojo etapo finalą.
2017-06-18

Lietuvos regbio-7 rinktinė Rumunijoje žengė į pusfinalį!

Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė pateko į Rumunijoje vykstančio Europos čempionato "Trophy" diviziono antrojo etapo pusfinalį. Turnyro ketvirtfinalyje sekmadienį Lietuvos regbininkai užtikrintai 21:7 (14:0) nugalėjo Kroatijos ekipą. Skirtumas galėjo būti dar didesnis, bet pirmojo kėlinio viduryje vienas įskaitiniame plote atsidūręs Domantas Bagužis nebuvo įspėtas apie atbėgantį varžovą, kuris privertė lietuvį prarasti kamuolį. Visgi vėliau Lietuvos regbininkai dominavo aikštėje.
2017-06-18

Lietuvos regbio-7 rinktinė užtikrintai žengė į ketvirtfinalį

Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė galingai pradėjo Europos čempionato „Trophy" diviziono antrąjį etapą Rumunijoje. Mūsiškiai C grupėje užėmė pirmąją vietą ir užtikrintai pateko į ketvirtfinalį. Pirmosiose rungtynėse šeštadienį Lietuvos regbininkai po permainingos kovos 28:21 (14:14) nugalėjo Liuksemburgo komandą.
2017-06-17

Lietuvos regbio rinktinės treneris liko sužavėtas auklėtinių žaidimu

Po fantastiškos pergalės Europos regbio čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos turnyro finiše, Lietuvos rinktinės treneris iš Pietų Afrikos Ntando Manyosha pripažino, kad tai buvo geriausios jo matytos lietuvių rungtynės. Lietuvos regbininkai paskutinėse turnyro rungtynėse šeštadienį išvykoje net 52:14 (28:7) nugalėjo Švedijos komandą. „Tai geriausios lietuvių rungtynės, kurias esu matęs.