Nusileidus Pekino žaidynių uždangai – žiūrovų ilgesys, „burbulai“ ir griežta nuomonė

Pekino žiemos žaidynių uždanga nusileido sekmadienį. Dvi savaites trukusi sporto fiesta baigėsi. Visiems žaidynių dalyviams teko laikytis griežtų koronaviruso protokolo taisyklių, gyventi „burbuluose“. Nepaisant to, išvydome daug puikių varžybų ir įsimintinų momentų bei žaidynes supurčiusį dopingo skandalą. Kritikos strėlių teko atlaikyti ir organizatoriams. Lietuvos olimpinę komandą sudarė rekordiškai daug, 13, sportininkų.

Olimpinį auksą Pekine iškovojusi slaugė: „Gyvenimas ne toks ir blogas“

28-erių škotė Vicky Wright iš Pekino žiemos olimpinių žaidynių grįžo su aukso medaliu. Didžiosios Britanijos kerlingo rinktinės žaidėja svariai prisidėjo prie komandos triumfo. Britės tik dėl geresnių papildomų rodiklių pateko į atkrintamąsias varžybas, pusfinalyje 12:11 laimėjo, ko gero, gražiausią visos olimpiados kerlingo mačą prieš švedes, o finale 10:3 įveikė japones. V. Wright tai buvo pirmas olimpinis medalis per karjerą.

Kamila Valijeva pagaliau prabilo – dėkojo treneriams, Rusijai ir sirgaliams: „Čiuošiu dėl jūsų“

Pekino olimpinės žaidynės baigėsi, o skambiausias dopingo skandalas, kurio epicentre atsidūrė Kamila Valijeva, vis dar nėra išspręstas. Galutinio verdikto tebelaukianti 15-metė pirmadienį pirmą kartą po dviejų savaičių tylos nusprendė prabilti savo „Instagram“ paskyroje. „Mano pirmoji olimpiada pagaliau baigėsi ir aš noriu padėkoti tiems, kurie mane lydėjo į svarbiausią sportinės karjeros startą – Eteri, Sergejui ir Danilui.

Olimpinės nuoskaudos: 1000 atletų dopingo skandalas, marihuanos rūkymas ir girtuokliavimas

Pekino žiemos žaidynės jau baigėsi, tačiau olimpinė dvasia vis dar gyva, o kilęs skandalas dėl Rusijos dailiojo čiuožimo sportininkės galimo dopingo skandalo verčia prisiminti neeilinius nutikimus skirtingų žaidynių metu. Pasirodo, kad nestandartinių situacijų buvo ne viena, o kilusių skandalų priežastis buvo ne tik dopingo vartojimas. Štai, su kokiais nutikimais anksčiau susidūrė sportininkai ir jų komandos.

Eteri Tutberidze: „Tie, kurie vakar šypsojosi, šiandien siūlo inkvizicijos metodus“

Pekino olimpinės žaidynės baigėsi, o skambiausias dopingo skandalas, kurio epicentre atsidūrė Kamila Valijeva, vis dar nėra išspręstas. 15-metės trenerė Eteri Tutberidze pareiškė, kad šis skandalas atidengė tikruosius žmonių veidus. „Kamila Valijeva yra komandinių varžybų olimpinė čempionė. Ji mūsų žvaigždė. Tai labai trapi mergina ir, tuo pačiu, labai stipri sportininkė. Išbandymą, tekusį Kamilai, turėsime atlaikyti visi kartu. Tokiose istorijose visada išaiškėja tiesa.
Į viršų