Pekino olimpinėse žaidynėse penktadienį finišuoja biatlono varžybos. Moterų dinamiškoje bendro starto rungtyje nugalėjo prancūzė Justine Braisaz-Bouchet.

Pusę 12,5 km distancijos pirmavo norvegės Marte Olsbu Roeisland ir Tiril Eckhoff. Bet jos nesėkmingai pasirodė trečiame šaudymo ruožė ir J. Braisaz-Bouchet išsiveržė į lyderės poziciją.

25-erių prancūzei tai pirmasis olimpinis aukso medalis.

J. Braisaz-Bouchet šaudykloje klydo 4 kartus ir distanciją įveikė per 40 min. 18 sek. Antrą vietą užėmė T. Eckhoff (+15,3; 4 klaidos), trečia finišavo M. O. Roeiseland (+34,9; 4).

Pastaroji Pekine iškovojo jau penktąjį medalį. Norvegė laimėjo tris aukso medalius, triumfuodama sprinto, persekiojimo ir mišrių estafečių rungtyse, o asmeninėse varžybose nuskynė bronzą.