TV3 Žinios. Rusijoje 32 olimpinius medalius parvežusiems atletams surengta iškilminga šventė
Momentai
Pekino žiemos olimpinių žaidynių uždangai nusileidus, kinai džiūgauja – jų manymu, pavyko surengti kokybiškas ir svarbiausia – saugias žaidynes. O štai Rusijoje 32 olimpinius medalius parvežusiems atletams surengta iškilminga šventė. Pirmą kartą po pasirodymo prabilo ir dopingo skandale įsipainiojusi Kamila Valieva. Pekino žiemos olimpinių žaidynių uždangai nusileidus, kinai džiūgauja – jų manymu, pavyko surengti kokybiškas ir svarbiausia – saugias žaidynes. O štai Rusijoje 32 olimpinius medalius parvežusiems atletams surengta iškilminga šventė. Pirmą kartą po pasirodymo prabilo ir dopingo skandale įsipainiojusi Kamila Valieva.
TV3 Žinios. Rusijoje 32 olimpinius medalius parvežusiems atletams surengta iškilminga šventė
Pekino žiemos olimpinės žaidynės išskirtinės įvairiais atžvilgiais. Dauguma stadionų naudojami dar nuo vasaros olimpinių žaidynių, bet visi pompastiški slidinėjimo centrai išdygo vos per keletą metų. Prie jų iš dalies prisidėjo net ir mūsų kaimynai latviai, kurie padėjo suformuoti sniego parką ir milžinišką tramplyną prie apleistų fabrikų. Kviečiame pasileisti į kelionę po Pekiną su TV3 žinių komanda. Pekino žiemos olimpinės žaidynės išskirtinės įvairiais atžvilgiais. Dauguma stadionų naudojami dar nuo vasaros olimpinių žaidynių, bet visi pompastiški slidinėjimo centrai išdygo vos per keletą metų. Prie jų iš dalies prisidėjo net ir mūsų kaimynai latviai, kurie padėjo suformuoti sniego parką ir milžinišką tramplyną prie apleistų fabrikų. Kviečiame pasileisti į kelionę po Pekiną su TV3 žinių komanda.
TV3 Žinios. Specialus reportažas tiesiai iš Pekino: kaip buvo sukurta olimpinio žaidynių burbulo infrastruktūra?
Video Video
Valtterio Filppulos komentarai po pergalės prieš ROC rinktinę
Video Video
Yegoro Yakovlevo komentarai po pralaimėjimo prieš Suomiją
Video Video
Harri Satteri komentarai po pergalės prieš ROC rinktinę
Atėjo paskutinė Pekino žiemos olimpinių žaidynių diena. Sekmadienį laukia iškilminga uždarymo ceremonija, tačiau prieš tai bus ir nemažai aršių kovų dėl paskutinių medalių.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Atėjo paskutinė Pekino žiemos olimpinių žaidynių diena. Sekmadienį laukia iškilminga uždarymo ceremonija, tačiau prieš tai bus ir nemažai aršių kovų dėl paskutinių medalių.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 20 d.?
Video Video
Pamatykite: auksinis Kinijos poros šokis
Pekino žiemos olimpinės žaidynės nenumaldomai artėja prie finišo tiesiosios. Priešpaskutinę žaidynių dieną vėl matysime lemiamas kovas, finalus ir medalių dalybas.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Pekino žiemos olimpinės žaidynės nenumaldomai artėja prie finišo tiesiosios. Priešpaskutinę žaidynių dieną vėl matysime lemiamas kovas, finalus ir medalių dalybas.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 19 d.?
Garbingas sportiškumas. Taip galima apibūdinti kilnų olando elgesį greitojo čiuožimo vyrų finale. Nyderlandų sportininkas lenktynėse nustojo varžytis, nes nenorėjo sutrukdyti greitesniam kanadiečiui. Garbingas sportiškumas. Taip galima apibūdinti kilnų olando elgesį greitojo čiuožimo vyrų finale. Nyderlandų sportininkas lenktynėse nustojo varžytis, nes nenorėjo sutrukdyti greitesniam kanadiečiui.
TV3 Žinios. Garbingas sportiškumas – taip galima apibūdinti kilnų olando elgesį greitojo čiuožimo vyrų finale
Absoliuti Italijos greitojo čiuožimo legenda Arianna Fontana sužibėjo ir Pekino olimpiadoje, laimėjusi tris medalius, tarp jų ir vieną aukso. Tiesa, už aukso slypi didžiulės bėdos – savo sporto šakos federaciją Italijoje ji kaltina melu ir net persekiojimu. Absoliuti Italijos greitojo čiuožimo legenda Arianna Fontana sužibėjo ir Pekino olimpiadoje, laimėjusi tris medalius, tarp jų ir vieną aukso. Tiesa, už aukso slypi didžiulės bėdos – savo sporto šakos federaciją Italijoje ji kaltina melu ir net persekiojimu.
TV3 Žinios. Absoliuti Italijos greitojo čiuožimo legenda Arianna Fontana sužibėjo ir Pekino olimpiadoje
Pamatykite: dailiojo čiuožimo porų trumpoje programoje kinai užfiksavo pasaulio rekordą Pamatykite: dailiojo čiuožimo porų trumpoje programoje kinai užfiksavo pasaulio rekordą
Pamatykite: dailiojo čiuožimo porų trumpoje programoje kinai užfiksavo pasaulio rekordą
Pekino dienoraštis: žurnalisto diena žaidynėse ir linkėjimai Lietuvai Pekino dienoraštis: žurnalisto diena žaidynėse ir linkėjimai Lietuvai
Pekino dienoraštis: žurnalisto diena žaidynėse ir linkėjimai Lietuvai
Olimpiniame dailiajame čiuožime toliau verda emocijos. Po nesėkmingo rusės Kamilos Valijevos pasirodymo tarptautinio olimpinio komiteto Prezidentas nepagailėjo kritikos Valijevos trenerei, kuri elgėsi šaltai ir nepadėjo dopingo skandalą išgyvenančiai sportininkei. Dėl po varžybų ištikusio isterijos priepuolio pasiaiškino ir sidabrą iškovojusi rusų čiuožėja Alexandra Trusova. Olimpiniame dailiajame čiuožime toliau verda emocijos. Po nesėkmingo rusės Kamilos Valijevos pasirodymo tarptautinio olimpinio komiteto Prezidentas nepagailėjo kritikos Valijevos trenerei, kuri elgėsi šaltai ir nepadėjo dopingo skandalą išgyvenančiai sportininkei. Dėl po varžybų ištikusio isterijos priepuolio pasiaiškino ir sidabrą iškovojusi rusų čiuožėja Alexandra Trusova.
TV3 Žinios. Olimpiniame dailiajame čiuožime toliau verda emocijos
Biatlonininkai kilo į paskutinę kovą dėl medalių. Masiniame starte vyrų varžybose istorinio šanso neišnaudojo prancūzas, kai paskutinėje šaudykloje prašovė net tris kartus ir liko be medalio, o tarp moterų vėjas nunešė norvegių auksą, kai stebuklingai triumfavo iš 21-mos vietos pakilusi prancūzė. Biatlonininkai kilo į paskutinę kovą dėl medalių. Masiniame starte vyrų varžybose istorinio šanso neišnaudojo prancūzas, kai paskutinėje šaudykloje prašovė net tris kartus ir liko be medalio, o tarp moterų vėjas nunešė norvegių auksą, kai stebuklingai triumfavo iš 21-mos vietos pakilusi prancūzė.
TV3 Žinios. Biatlonininkai kilo į paskutinę kovą dėl medalių
Akrobatinio slidinėjimo vyrų kroso varžybose užfiksuota įspūdinga drama. Japonas ir austras konkuravo taip stipriai, kad jų poros nugalėtoją nulėmė tik ištiestas pirštas. Akrobatinio slidinėjimo vyrų kroso varžybose užfiksuota įspūdinga drama. Japonas ir austras konkuravo taip stipriai, kad jų poros nugalėtoją nulėmė tik ištiestas pirštas.
TV3 Žinios. Akrobatinio slidinėjimo vyrų kroso varžybose užfiksuota įspūdinga drama
Pekine – vienas dramatiškiausių žaidynių finišų Pekine – vienas dramatiškiausių žaidynių finišų
Pekine – vienas dramatiškiausių žaidynių finišų
Pamatykite: įspūdingas kinės Eileen Gu šuolis, nulėmęs olimpinį auksą Pamatykite: įspūdingas kinės Eileen Gu šuolis, nulėmęs olimpinį auksą
Pamatykite: įspūdingas kinės Eileen Gu šuolis, nulėmęs olimpinį auksą
Pamatykite: „Instagram“ modeliui judesys ranka kainavo aukso medalį Pamatykite: „Instagram“ modeliui judesys ranka kainavo aukso medalį
Pamatykite: „Instagram“ modeliui judesys ranka kainavo aukso medalį
Pekino žiemos olimpinės žaidynės skaičuoja paskutiniąsias dienas, tačiau penktadienį laukia itin karštos kovos dėl paskutinių medalių.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Pekino žiemos olimpinės žaidynės skaičuoja paskutiniąsias dienas, tačiau penktadienį laukia itin karštos kovos dėl paskutinių medalių.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 18 d.?
Šokas dailiajame čiuožime. Nenugalima laikyta 15-metė Kamila Valijeva dėl dopingo skandalo neatlaikė įtampos. Laisvojoje programoje ji daug kartų krito ant ledo lygioje vietoje ir liko be medalio. Po sensacijos arenoje, jos komandos draugė, olimpinė vicečempionė puolė į isteriją ir šaukė, kad nekenčia šito sporto. Šokas dailiajame čiuožime. Nenugalima laikyta 15-metė Kamila Valijeva dėl dopingo skandalo neatlaikė įtampos. Laisvojoje programoje ji daug kartų krito ant ledo lygioje vietoje ir liko be medalio. Po sensacijos arenoje, jos komandos draugė, olimpinė vicečempionė puolė į isteriją ir šaukė, kad nekenčia šito sporto.
TV3 Žinios. Šokas dailiajame čiuožime – nenugalima laikyta 15-metė Kamila Valijeva dėl dopingo skandalo neatlaikė įtampos
Skandalingai baigėsi akrobatinio slidinėjimo finalinės moterų lenktynės. Teisėjai nubaudė Šveicarijos sportininkę, kuri finišavo trečioji ir bronzos medalį atidavė Vokietijai. Šveicarė neliko skolinga ir tokį teisėjų sprendimą palydėjo keiksmais. Skandalingai baigėsi akrobatinio slidinėjimo finalinės moterų lenktynės. Teisėjai nubaudė Šveicarijos sportininkę, kuri finišavo trečioji ir bronzos medalį atidavė Vokietijai. Šveicarė neliko skolinga ir tokį teisėjų sprendimą palydėjo keiksmais.
TV3 Žinios. Skandalingai baigėsi akrobatinio slidinėjimo finalinės moterų lenktynės
Pekine emocingu finalu baigėsi moterų ledo ritulio turnyras. Čia vos su ugnimi neprisižaidė daugkartinės čempionės kanadietės. Pekine emocingu finalu baigėsi moterų ledo ritulio turnyras. Čia vos su ugnimi neprisižaidė daugkartinės čempionės kanadietės.
TV3 Žinios. Pekine emocingu finalu baigėsi moterų ledo ritulio turnyras
Dailiojo čiuožimo finale – Anos Ščerbakovos triumfas prieš Kamilą Valijevą Dailiojo čiuožimo finale – Anos Ščerbakovos triumfas prieš Kamilą Valijevą
Dailiojo čiuožimo finale – Anos Ščerbakovos triumfas prieš Kamilą Valijevą
 Pamatykite: dvi apmaudžios Kamilos Valijevos klaidos finale nubraukė olimpinę svajonę  Pamatykite: dvi apmaudžios Kamilos Valijevos klaidos finale nubraukė olimpinę svajonę
Pamatykite: dvi apmaudžios Kamilos Valijevos klaidos finale nubraukė olimpinę svajonę
Ukrainiečius žiemos olimpinių žaidynių kelionėje lydi skandalai. Sidabrą akrobatinio šuolio rungtyje iškovojęs Ukrainos sportininkas Oleksandras Abramenka susilaukė savo tautiečių kritikos po to, kai apdovanojimų ceremonijos metu glėbesčiavosi su trečiąją vietą iškovojusiu rusu. O slidininkės Valentynos Kaminskos mėginyje rasta dopingo. Ukrainiečius žiemos olimpinių žaidynių kelionėje lydi skandalai. Sidabrą akrobatinio šuolio rungtyje iškovojęs Ukrainos sportininkas Oleksandras Abramenka susilaukė savo tautiečių kritikos po to, kai apdovanojimų ceremonijos metu glėbesčiavosi su trečiąją vietą iškovojusiu rusu. O slidininkės Valentynos Kaminskos mėginyje rasta dopingo.
TV3 Žinios. Ukrainiečius žiemos olimpinių žaidynių kelionėje lydi skandalai
Olimpiadoje tęsiasi vienos ryškiausių Jungtinių Valstijų žvaigždžių užkeikimas. Mikaela Šifrin yra daugkartinė pasaulio ir olimpinė čempionė, tačiau Pekine jau trečią kartą niekaip negali net nusileisti nuo kalno. Atsakymų dėl tokios krizės neturi ir pati sportininkė. Olimpiadoje tęsiasi vienos ryškiausių Jungtinių Valstijų žvaigždžių užkeikimas. Mikaela Šifrin yra daugkartinė pasaulio ir olimpinė čempionė, tačiau Pekine jau trečią kartą niekaip negali net nusileisti nuo kalno. Atsakymų dėl tokios krizės neturi ir pati sportininkė.
TV3 Žinios. Olimpiadoje tęsiasi vienos ryškiausių Jungtinių Valstijų žvaigždžių užkeikimas
Incidentų gausa pažymėta akrobatinio slidinėjimo pusvamzdžio kvalifikacija. Suomis atlikdamas triuką skausmingai užšoko ant operatoriaus, o štai Naujosios Zelandijos sportininkas šiurpiai trenkėsi į kraštą ir sunkiai pakilęs nuo žemės liejo ašaras, kad nepateko į finalą. Tarp moterų į lyderių gretosbraunasi Estijos slidinėjimo žvaigždė. Incidentų gausa pažymėta akrobatinio slidinėjimo pusvamzdžio kvalifikacija. Suomis atlikdamas triuką skausmingai užšoko ant operatoriaus, o štai Naujosios Zelandijos sportininkas šiurpiai trenkėsi į kraštą ir sunkiai pakilęs nuo žemės liejo ašaras, kad nepateko į finalą. Tarp moterų į lyderių gretosbraunasi Estijos slidinėjimo žvaigždė.
TV3 Žinios. Incidentų gausa pažymėta akrobatinio slidinėjimo pusvamzdžio kvalifikacija
JAV slidinėjimo žvaigždė puolė į neviltį – žaidynėse trečią kartą nepasiekė finišo JAV slidinėjimo žvaigždė puolė į neviltį – žaidynėse trečią kartą nepasiekė finišo
JAV slidinėjimo žvaigždė puolė į neviltį – žaidynėse trečią kartą nepasiekė finišo
Prastos oro sąlygos duoda savo: akrobatinėje slidinėjimo rungtyje – suomio skrydis į televizijos operatorių Prastos oro sąlygos duoda savo: akrobatinėje slidinėjimo rungtyje – suomio skrydis į televizijos operatorių
Prastos oro sąlygos duoda savo: akrobatinėje slidinėjimo rungtyje – suomio skrydis į televizijos operatorių
Nors visi Lietuvos sportininkai savo pasirodymą Pekine jau baigė, tačiau žiemos olimpinės žaidynės tęsiasi. Lieka vis mažiau laiko iki svarbiausio žiemos sporto įvykio pabaigos, tad laukia kaip niekada įtemptos kovos dėl paskutinių medalių!

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Nors visi Lietuvos sportininkai savo pasirodymą Pekine jau baigė, tačiau žiemos olimpinės žaidynės tęsiasi. Lieka vis mažiau laiko iki svarbiausio žiemos sporto įvykio pabaigos, tad laukia kaip niekada įtemptos kovos dėl paskutinių medalių!

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 17 d.?
Video Video
Jaunosios žiemos žaidynių debiutantės – apie neįkainojamą patirtį ir Lietuvos gimtadienį
Video Video
Komandinis sprintas išsunkė slidininkų jėgas: „Tokia savijauta, kad norisi tik kristi ant žemės“
Į dopingo skandalą įsivėlusi rusų dailiojo čiuožimo žvaigždė Kamila Valijeva moterų varžybų trumpojoje programoje nors ir griuvo ant ledo, pademonstravo geriausią rezultatą: išsaugojo didžiausias viltis kovoti dėl dar vieno olimpinio aukso. Tiesa, ar gaus Valijeva medalį, nežinia: dopingo bylos tyrimas tęsiasi. Valijevos šeima kartu su advokate teisinasi, kad 15-metė čiuožėja galimai netyčia pavartojo savo senelio širdies vaistų, dėl to esą jos šlapimo mėginyje ir buvo rasta draudžiamo trimetazidino. Į dopingo skandalą įsivėlusi rusų dailiojo čiuožimo žvaigždė Kamila Valijeva moterų varžybų trumpojoje programoje nors ir griuvo ant ledo, pademonstravo geriausią rezultatą: išsaugojo didžiausias viltis kovoti dėl dar vieno olimpinio aukso. Tiesa, ar gaus Valijeva medalį, nežinia: dopingo bylos tyrimas tęsiasi. Valijevos šeima kartu su advokate teisinasi, kad 15-metė čiuožėja galimai netyčia pavartojo savo senelio širdies vaistų, dėl to esą jos šlapimo mėginyje ir buvo rasta draudžiamo trimetazidino.
TV3 Žinios. Kamila Valijeva moterų varžybų trumpojoje programoje nors ir griuvo ant ledo, pademonstravo geriausią rezultatą
Snieglenčių varžybose ir vėl sužibėjo neeilinę gyvenimo istoriją turintis kanadietis – Maxas Perou sugebėjo nuskinti jau antrą šių žaidynių medalį. O štai čempionu tapo vos septyniolikos sulaukęs Kinas. Snieglenčių varžybose ir vėl sužibėjo neeilinę gyvenimo istoriją turintis kanadietis – Maxas Perou sugebėjo nuskinti jau antrą šių žaidynių medalį. O štai čempionu tapo vos septyniolikos sulaukęs Kinas.
TV3 Žinios. Snieglenčių varžybose ir vėl sužibėjo neeilinę gyvenimo istoriją turintis kanadietis – Maxas Perou sugebėjo nuskinti jau antrą šių žaidynių medalį
Rusijos čiuožėja ant ledo Anna Ščerbakova trumpojoje programoje liko antra Rusijos čiuožėja ant ledo Anna Ščerbakova trumpojoje programoje liko antra
Rusijos čiuožėja ant ledo Anna Ščerbakova trumpojoje programoje liko antra
Estija triumfuoja. Po 12 metų pertraukos jų šalies sportininkė iškovojo medalį žiemos olimpinėse. Akrobatiniame slidinėjime 19-metė Kelly Sildaru jau pirmu bandymu užfiksavo bronzinį rezultatą, o finalas pažymėtas kritimų gausa. Estija triumfuoja. Po 12 metų pertraukos jų šalies sportininkė iškovojo medalį žiemos olimpinėse. Akrobatiniame slidinėjime 19-metė Kelly Sildaru jau pirmu bandymu užfiksavo bronzinį rezultatą, o finalas pažymėtas kritimų gausa.
TV3 Žinios. Estija triumfuoja – po 12 metų pertraukos jų šalies sportininkė iškovojo medalį žiemos olimpinėse
Pamatykite: 15-metė rusė Kamila Valijeva sugrįžo įspūdingu šokiu ir apsipylė ašaromis Pamatykite: 15-metė rusė Kamila Valijeva sugrįžo įspūdingu šokiu ir apsipylė ašaromis
Pamatykite: 15-metė rusė Kamila Valijeva sugrįžo įspūdingu šokiu ir apsipylė ašaromis
Mūsų biatlono rinktinė skambiu akordu užbaigė pasirodymą Pekine. Lietuvos vyrų debiutas prestižinėje komandinėje rungtyje žiemos olimpinėse žaidynėse pažymėtas pakartotu šalies rekordu. 14-ta vieta gerokai pakylėjo ir mūsiškių nuotaikas po nesėkmių individualiose varžybose. O štai lenktynėse dėl medalių auksą rusai apmaudžiai paleido iš rankų paskutinėje šaudykloje – pergalę švenčia norvegai. Mūsų biatlono rinktinė skambiu akordu užbaigė pasirodymą Pekine. Lietuvos vyrų debiutas prestižinėje komandinėje rungtyje žiemos olimpinėse žaidynėse pažymėtas pakartotu šalies rekordu. 14-ta vieta gerokai pakylėjo ir mūsiškių nuotaikas po nesėkmių individualiose varžybose. O štai lenktynėse dėl medalių auksą rusai apmaudžiai paleido iš rankų paskutinėje šaudykloje – pergalę švenčia norvegai.
TV3 Žinios. Mūsų biatlono rinktinė skambiu akordu užbaigė pasirodymą Pekine
Įspūdingame moterų snieglenčių finale – sudėtingą šuolį atlikusios gražuolės austrės triumfas Įspūdingame moterų snieglenčių finale – sudėtingą šuolį atlikusios gražuolės austrės triumfas
Įspūdingame moterų snieglenčių finale – sudėtingą šuolį atlikusios gražuolės austrės triumfas
Video Video
Lino Banio komentaras po biatlono estafetės
Video Video
Karolio Dombrovskio komentaras po biatlono estafetės
Video Video
Vytauto Strolios komentaras po biatlono estafetės
Čempione tapusi kinė politiką paliko užnugaryje: verkė amerikietės glėbyje Čempione tapusi kinė politiką paliko užnugaryje: verkė amerikietės glėbyje
Čempione tapusi kinė politiką paliko užnugaryje: verkė amerikietės glėbyje
Video Video
Spaudžiant šalčiui biatlonininkai užfiksavo aukščiausią pasiekimą Pekine: „Įrodėme, kad ne turistauti čia atvykome“
Istorinė akimirka užfiksuota bobslėjaus rungtyje. Čia auksą nuskynė šios sporto šakos legenda iš Jungtinių Valstijų. Tiesa, jos istorija išskirtinė – ji tapo pirmąja sportininke, olimpine čempione tapusi su dvejomis skirtingomis šalimis. Istorinė akimirka užfiksuota bobslėjaus rungtyje. Čia auksą nuskynė šios sporto šakos legenda iš Jungtinių Valstijų. Tiesa, jos istorija išskirtinė – ji tapo pirmąja sportininke, olimpine čempione tapusi su dvejomis skirtingomis šalimis.
TV3 Žinios. Istorinė akimirka užfiksuota bobslėjaus rungtyje
Įspūdingi šuoliai į tolį akrobatinio slidinėjimo varžybose. Aukso medalius įspūdingomis emocijomis papuošė Austrijos komanda, o štai atliekant sudėtingus triukus nuo tramplino šiurpiai krito Kinijos sportininkė. Įspūdingi šuoliai į tolį akrobatinio slidinėjimo varžybose. Aukso medalius įspūdingomis emocijomis papuošė Austrijos komanda, o štai atliekant sudėtingus triukus nuo tramplino šiurpiai krito Kinijos sportininkė.
TV3 Žinios. Įspūdingi šuoliai į tolį akrobatinio slidinėjimo varžybose
Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse Lietuvos olimpiečiai šiandien nestartavo, o visų didžiausią dėmesį pasiglemžė intriguojančios dailiojo čiuožimo varžybos. Prancūzai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeronas pateisino favoritų vardą. Olimpinį auksą iškovojo pagerinę sau patiems priklausantį pasaulio rekordą. O už arenos ribų sprendėsi rusės supertalentės Kamilos Valijevos likimas – su dopingu pričiuptai nepilnametei leista toliau startuoti olimpinėse žaidynėse. Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse Lietuvos olimpiečiai šiandien nestartavo, o visų didžiausią dėmesį pasiglemžė intriguojančios dailiojo čiuožimo varžybos. Prancūzai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeronas pateisino favoritų vardą. Olimpinį auksą iškovojo pagerinę sau patiems priklausantį pasaulio rekordą. O už arenos ribų sprendėsi rusės supertalentės Kamilos Valijevos likimas – su dopingu pričiuptai nepilnametei leista toliau startuoti olimpinėse žaidynėse.
TV3 Žinios. Visų didžiausią dėmesį pasiglemžė intriguojančios dailiojo čiuožimo varžybos
Apmaudi latvių nesėkmė ketvirtfinalyje: pirmavo prieš danus, bet krito rungtynių pabaigoje Apmaudi latvių nesėkmė ketvirtfinalyje: pirmavo prieš danus, bet krito rungtynių pabaigoje
Apmaudi latvių nesėkmė ketvirtfinalyje: pirmavo prieš danus, bet krito rungtynių pabaigoje
Estija triumfuoja: Kelly Sildaru Pekine laimėjo bronzą Estija triumfuoja: Kelly Sildaru Pekine laimėjo bronzą
Estija triumfuoja: Kelly Sildaru Pekine laimėjo bronzą
Neskubėk ir būsi pirmas: jamaikietis didžėjus įgyvendino olimpinę svajonę Neskubėk ir būsi pirmas: jamaikietis didžėjus įgyvendino olimpinę svajonę
Neskubėk ir būsi pirmas: jamaikietis didžėjus įgyvendino olimpinę svajonę
Antradienį Pekine savo olimpinį kelia tęsia kol kas ne itin fortūnos lydimi Lietuvos biatlonininkai. Vyrų estafetėje 4x7,5 km varžysis Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas, Linas Banys ir Karolis Dombrovskis ir sieks kuo įmanoma aukštesnio rezultato, bei pateisinti tautiečių viltis.

Ką dar verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Antradienį Pekine savo olimpinį kelia tęsia kol kas ne itin fortūnos lydimi Lietuvos biatlonininkai. Vyrų estafetėje 4x7,5 km varžysis Vytautas Strolia, Tomas Kaukėnas, Linas Banys ir Karolis Dombrovskis ir sieks kuo įmanoma aukštesnio rezultato, bei pateisinti tautiečių viltis.

Ką dar verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 15 d.?
Staigmenos olimpiniame greitojo čiuožimo take. Vyrų varžybose triumfavo tikra Vengrijos sporto sensacija tapęs atletas, o moterų finale neįtikėtiną amerikietės istoriją vainikavo jos iškovotas aukso medalis. Staigmenos olimpiniame greitojo čiuožimo take. Vyrų varžybose triumfavo tikra Vengrijos sporto sensacija tapęs atletas, o moterų finale neįtikėtiną amerikietės istoriją vainikavo jos iškovotas aukso medalis.
TV3 Žinios. Staigmenos olimpiniame greitojo čiuožimo take
Snieglenčių varžybose aistruoliai išvydo neįprastą vaizdą – prancūzė karjerą baigė apsirengusi tigrės kostiumu. O Kinijos sportininkė jau po finišo skriejo už trasos bortų ir apsivertė.
Snieglenčių varžybose aistruoliai išvydo neįprastą vaizdą – prancūzė karjerą baigė apsirengusi tigrės kostiumu. O Kinijos sportininkė jau po finišo skriejo už trasos bortų ir apsivertė.
TV3 Žinios. Snieglenčių varžybose aistruoliai išvydo neįprastą vaizdą – prancūzė karjerą baigė apsirengusi tigrės kostiumu
Moterų snieglenčių varžybose – iš koto verčianti kinės nesėkmė Moterų snieglenčių varžybose – iš koto verčianti kinės nesėkmė
Moterų snieglenčių varžybose – iš koto verčianti kinės nesėkmė
19-metė Estijos vunderkindė į olimpinį finalą pateko su geriausiu rezultatu 19-metė Estijos vunderkindė į olimpinį finalą pateko su geriausiu rezultatu
19-metė Estijos vunderkindė į olimpinį finalą pateko su geriausiu rezultatu
Pekine – žaismingas atsisveikinimas su sunkia karjera: sportininkė apsivilko tigro kostiumą Pekine – žaismingas atsisveikinimas su sunkia karjera: sportininkė apsivilko tigro kostiumą
Pekine – žaismingas atsisveikinimas su sunkia karjera: sportininkė apsivilko tigro kostiumą
Kinija visame pasaulyje garsėja savo technologijomis, o jomis pasigirti sumanė ir olimpiniame burbule uždarytiems ir tikro kinų gyvenimo negalintiems pamatyti žurnalistams. Maistas nuo lubų, o kavą ar kokteilį gamina robotas. Griežtą kontrolę dėl koronaviruso atvejų įvedę organizatoriai tokias priemones taiko ir dėl saugumo. Savo įspūdžiais dalijasi mūsų TV3 komanda. Kinija visame pasaulyje garsėja savo technologijomis, o jomis pasigirti sumanė ir olimpiniame burbule uždarytiems ir tikro kinų gyvenimo negalintiems pamatyti žurnalistams. Maistas nuo lubų, o kavą ar kokteilį gamina robotas. Griežtą kontrolę dėl koronaviruso atvejų įvedę organizatoriai tokias priemones taiko ir dėl saugumo. Savo įspūdžiais dalijasi mūsų TV3 komanda.
TV3 Žinios. Specialus reportažas tiesiai iš Pekino: kokiomis technologijomis olimpiniame burbule stebina Kinija?
Pekino dienoraštis: bėdų organizatoriams pridaręs sniegas ir ilga kelionė į kalnus Pekino dienoraštis: bėdų organizatoriams pridaręs sniegas ir ilga kelionė į kalnus
Pekino dienoraštis: bėdų organizatoriams pridaręs sniegas ir ilga kelionė į kalnus
Pamatykite: dailiojo čiuožimo varžybose Pekine triumfavę prancūzai pasiekė pasaulio rekordą Pamatykite: dailiojo čiuožimo varžybose Pekine triumfavę prancūzai pasiekė pasaulio rekordą
Pamatykite: dailiojo čiuožimo varžybose Pekine triumfavę prancūzai pasiekė pasaulio rekordą
Pekine prasideda nauja olimpinė savaitė. Deja, pirmadienį Lietuvos sportininkų startų nepamatysime, nors vilčių išvysti mūsų dailiojo šokimo porą buvo. Nepaisant to, TV3 žiniasklaidos grupė paruošė eilę tikrai įtraukiančių ir dėmesio vertų varžybų transliacijų.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Pekine prasideda nauja olimpinė savaitė. Deja, pirmadienį Lietuvos sportininkų startų nepamatysime, nors vilčių išvysti mūsų dailiojo šokimo porą buvo. Nepaisant to, TV3 žiniasklaidos grupė paruošė eilę tikrai įtraukiančių ir dėmesio vertų varžybų transliacijų.

Ką verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 14 d.?
Video Video
Nesėkmingas Ingrid Landmark Tandrevold finišas
Video Video
Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas krito ir nebaigė distancijos
Video Video
Kelį susimušęs ir varžybų nebaigęs Andrejus Drukarovas po finišo buvo liūdnas: „Neatvažiavau čia tik dalyvauti“
Pekino žiemos olimpinės žaidynės jau įpusėjo, tačiau dar laukia daug įdomių varžybų ir intrigų. Jau nuo ankstaus sekmadienio ryto ilgai miegoti neleis Lietuvos olimpinė viltis – kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas, kuris pasirodys vyrų didžiojo slalomo rungtyje. Taip pat savo olimpinę kovą tes biatloninkai Vytautas Strolia ir Gabrielė Leščinskaitė.

Ką dar verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Pekino žiemos olimpinės žaidynės jau įpusėjo, tačiau dar laukia daug įdomių varžybų ir intrigų. Jau nuo ankstaus sekmadienio ryto ilgai miegoti neleis Lietuvos olimpinė viltis – kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas, kuris pasirodys vyrų didžiojo slalomo rungtyje. Taip pat savo olimpinę kovą tes biatloninkai Vytautas Strolia ir Gabrielė Leščinskaitė.

Ką dar verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 13 d.?
Video Video
Pamatykite: įspūdingas prancūzų šokis ant ledo atnešė pasaulio rekordą
Video Video
Į persekiojimo lenktynes patekęs Vytautas Strolia: „Vargiai su šiais kalnais susidraugausiu“
Video Video
Lietuvos biatlono rinktinės veteranas Tomas Kaukėnas apie užimtą 80-ąją vietą: „Tragiška diena“
Video Video
Asmeninį rekordą pasiekę čiuožėjai po debiuto žaidynėse: „Čiuožiant nesinorėjo, kad viskas baigtųsi“
Video Video
Lietuvos dailiojo čiuožimo pora Pekine pagerino asmeninį rekordą, bet to bus maža
Video Video
Dopingo skandalo centre Pekine atsidūrusi rusų žvaigždė neišvengė kritimo treniruotėje ir atsivėrė tylos siena
Didžiausias Žiemos olimpinių žaidynių skandalas pasiekė kulminaciją. Dopingo gandai pasitvirtino: 15-metė Rusijos olimpinio komiteto čempionė, įspūdingais šuoliais pasaulį sužavėjusi Kamila Valijeva vartojo draudžiamą preparatą. Kol jaunos sportininkės bylą nagrinėja Tarptautinis sporto arbitražo teismas, Kremliaus atstovas Dimitrijus Peskovas ragina Valijevą toliau kovoti dėl olimpinio aukso. Didžiausias Žiemos olimpinių žaidynių skandalas pasiekė kulminaciją. Dopingo gandai pasitvirtino: 15-metė Rusijos olimpinio komiteto čempionė, įspūdingais šuoliais pasaulį sužavėjusi Kamila Valijeva vartojo draudžiamą preparatą. Kol jaunos sportininkės bylą nagrinėja Tarptautinis sporto arbitražo teismas, Kremliaus atstovas Dimitrijus Peskovas ragina Valijevą toliau kovoti dėl olimpinio aukso.
TV3 Žinios. Didžiausias Žiemos olimpinių žaidynių skandalas pasiekė kulminaciją
Video Video
Apie sunkią olimpinę trasą prabilęs Tautvydas Strolia: „Antrame rate jau kančia buvo“
Pekino žiemos olimpiadoje pasirodymą baigė biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė. Į persekiojimo rungtį nepatekusi tautietė TV3  žinioms atskleidžia, kuo neįprastas yra varžymasis Kinijos kalnuose, ir kokius iššūkius jai tai sukėlė. Pekino žiemos olimpiadoje pasirodymą baigė biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė. Į persekiojimo rungtį nepatekusi tautietė TV3  žinioms atskleidžia, kuo neįprastas yra varžymasis Kinijos kalnuose, ir kokius iššūkius jai tai sukėlė.
TV3 Žinios. Pekino žiemos olimpiadoje pasirodymą baigė biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė
Žaidynes su ašaromis akyse apibendrinusi Gabrielė Leščinskaitė: „Toks jausmas, kad dusau“ Žaidynes su ašaromis akyse apibendrinusi Gabrielė Leščinskaitė: „Toks jausmas, kad dusau“
Žaidynes su ašaromis akyse apibendrinusi Gabrielė Leščinskaitė: „Toks jausmas, kad dusau“
Vienai geriausių amerikiečių kalnų slidininkių Mikeilai Šifrin užlipti ant olimpinės pakylos nepavyko ir trečiuoju bandymu. Slalomo supermilžino rungtyje sportininkė sugebėjo pasiekti finišą, tačiau liko tik 9-a. Auksas atiteko šveicarų slidininkei. Vienai geriausių amerikiečių kalnų slidininkių Mikeilai Šifrin užlipti ant olimpinės pakylos nepavyko ir trečiuoju bandymu. Slalomo supermilžino rungtyje sportininkė sugebėjo pasiekti finišą, tačiau liko tik 9-a. Auksas atiteko šveicarų slidininkei.
TV3 Žinios. Vienai geriausių amerikiečių kalnų slidininkių Mikeilai Šifrin užlipti ant olimpinės pakylos nepavyko ir trečiuoju bandymu
Vyrų ledo ritulio turnyre Pekine Rusijos rinktinė toliau neklumpa Vyrų ledo ritulio turnyre Pekine Rusijos rinktinė toliau neklumpa
Vyrų ledo ritulio turnyre Pekine Rusijos rinktinė toliau neklumpa
Kaimynų latvių ledo ritulio rinktinės startas Pekine pažymėtas nesėkme. Nors po rungtynių jie turėjo pripažinti švedų pranašumą, Latvijos rinktinė pademonstravo kovingumą: bandė išlyginti rezultatą iki pat paskutinės susitikimo akimirkos. Kaimynų latvių ledo ritulio rinktinės startas Pekine pažymėtas nesėkme. Nors po rungtynių jie turėjo pripažinti švedų pranašumą, Latvijos rinktinė pademonstravo kovingumą: bandė išlyginti rezultatą iki pat paskutinės susitikimo akimirkos.
TV3 Žinios. Kaimynų latvių ledo ritulio rinktinės startas Pekine pažymėtas nesėkme
Pekino žiemos olimpiadoje – džiaugsmas kaimynams latviams. Šios šalies rogutininkai tėvynei padovanojo pirmuosius medalius – estafetės rungtyje lemiamą akimirką latviai sugebėjo aplenkti rusų sportininkus. Pekino žiemos olimpiadoje – džiaugsmas kaimynams latviams. Šios šalies rogutininkai tėvynei padovanojo pirmuosius medalius – estafetės rungtyje lemiamą akimirką latviai sugebėjo aplenkti rusų sportininkus.
TV3 Žinios. Pekino žiemos olimpiadoje – džiaugsmas kaimynams latviams
Tamsūs dopingo debesys užgožė Rusijos dailiojo čiuožimo komandos auksinę pergalę. Šiandien po kilusios skandalo pirmą kartą ant ledo treniruotėje pasirodė Kamila Valijeva, bet su žurnalistais nebendravo. Nemalonia tema nekalba ir kiti rusų čiuožėjai, o šiandien vyrų varžybose japonas banė atliko dar nematytą šuolį olimpinėse. Vis dėlto, visus savo ugningu pasirodymu pakerėjo amerikietis Nathanas Chenas. Tamsūs dopingo debesys užgožė Rusijos dailiojo čiuožimo komandos auksinę pergalę. Šiandien po kilusios skandalo pirmą kartą ant ledo treniruotėje pasirodė Kamila Valijeva, bet su žurnalistais nebendravo. Nemalonia tema nekalba ir kiti rusų čiuožėjai, o šiandien vyrų varžybose japonas banė atliko dar nematytą šuolį olimpinėse. Vis dėlto, visus savo ugningu pasirodymu pakerėjo amerikietis Nathanas Chenas.
TV3 Žinios. Šiandien vyrų varžybose japonas atliko dar nematytą šuolį olimpinėse
Latvijos rogučių rinktinė driokstelėjo – iškovojo olimpinę bronzą! Latvijos rogučių rinktinė driokstelėjo – iškovojo olimpinę bronzą!
Latvijos rogučių rinktinė driokstelėjo – iškovojo olimpinę bronzą!
Pekino dienoraštis: didžiulis žiniasklaidos centras ir robotas-barmenas Pekino dienoraštis: didžiulis žiniasklaidos centras ir robotas-barmenas
Pekino dienoraštis: didžiulis žiniasklaidos centras ir robotas-barmenas
Pekino žaidynėse slidinėjimo laisvojo stiliaus varžybose startavo dvi jaunos Lietuvos atstovės. Tiesa, mūsiškės, susidūrusios su didžiule konkurencija, skambių rezultatų nepademonstravo ir džiaugėsi pasisemta patirtimi. O šios varžybos paženklintos neįtikėtino lygio intriga – kovoje dėl medalių triumfą ir nesėkmę skyrė viso labo viena dešimtoji sekundės dalis. Pekino žaidynėse slidinėjimo laisvojo stiliaus varžybose startavo dvi jaunos Lietuvos atstovės. Tiesa, mūsiškės, susidūrusios su didžiule konkurencija, skambių rezultatų nepademonstravo ir džiaugėsi pasisemta patirtimi. O šios varžybos paženklintos neįtikėtino lygio intriga – kovoje dėl medalių triumfą ir nesėkmę skyrė viso labo viena dešimtoji sekundės dalis.
TV3 Žinios. Pekino žaidynėse slidinėjimo laisvojo stiliaus varžybose startavo dvi jaunos Lietuvos atstovės
Amerikietė Chloe KIim apgynė čempionės titulą, antrą kartą iš eilės snieglenčių pusvamzdžio rungtyje iškovojo auksą. To pasiekti iki šiol nebuvo pavykę nei vIenai atletei. Po triumfo Amerikos sportininkė prabilo apie savo psichinę sveikatą, problemas, kurias patyrė tarp olimpinių žaidynių, ir papasakojo, kodėl į šiukšliadėžę išmetė savo pirmąjį olimpinį medalį. Amerikietė Chloe KIim apgynė čempionės titulą, antrą kartą iš eilės snieglenčių pusvamzdžio rungtyje iškovojo auksą. To pasiekti iki šiol nebuvo pavykę nei vIenai atletei. Po triumfo Amerikos sportininkė prabilo apie savo psichinę sveikatą, problemas, kurias patyrė tarp olimpinių žaidynių, ir papasakojo, kodėl į šiukšliadėžę išmetė savo pirmąjį olimpinį medalį.
TV3 Žinios. Amerikietė Chloe KIim apgynė čempionės titulą, antrą kartą iš eilės snieglenčių pusvamzdžio rungtyje iškovojo auksą
Pamatykite skaudų kino klyksmą: finale Pekine pirmavo, bet po įspūdingo šuolio krito Pamatykite skaudų kino klyksmą: finale Pekine pirmavo, bet po įspūdingo šuolio krito
Pamatykite skaudų kino klyksmą: finale Pekine pirmavo, bet po įspūdingo šuolio krito
Žaidynių debiutantė Eglė Savickytė: „Tai neįkainojama partirtis“ Žaidynių debiutantė Eglė Savickytė: „Tai neįkainojama partirtis“
Žaidynių debiutantė Eglė Savickytė: „Tai neįkainojama partirtis“
Ieva Dainytė nenusivylė pasirodymu: „Aš dar jauna ir dar tikrai manau pasieksiu kažką“ Ieva Dainytė nenusivylė pasirodymu: „Aš dar jauna ir dar tikrai manau pasieksiu kažką“
Ieva Dainytė nenusivylė pasirodymu: „Aš dar jauna ir dar tikrai manau pasieksiu kažką“
Rusė po finišo liejo ašaras –  nuo bronzos skyrė vos 0,1 sek Rusė po finišo liejo ašaras –  nuo bronzos skyrė vos 0,1 sek
Rusė po finišo liejo ašaras – nuo bronzos skyrė vos 0,1 sek
Žiemos sporto aistruoliai ketvirtadienį alkani neliks. Pekino sniegą šiandien išbandys Lietuvos slidininkės Eglė Savickaitė ir Ieva Dainytė, o ant olimpinio ledo jėgas demonstruos ledo ritulininkai, bei savo grakštumu ir atletiškumu aiktelėti vers dailiojo čiuožimo atstovai.

Ką dar verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius. Žiemos sporto aistruoliai ketvirtadienį alkani neliks. Pekino sniegą šiandien išbandys Lietuvos slidininkės Eglė Savickaitė ir Ieva Dainytė, o ant olimpinio ledo jėgas demonstruos ledo ritulininkai, bei savo grakštumu ir atletiškumu aiktelėti vers dailiojo čiuožimo atstovai.

Ką dar verta pamatyti TV3 žiniasklaidos grupės transliacijose, apžvelgė sporto komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.
Olimpinė diena: ką būtina pamatyti vasario 10 d.?
Pamatykite: Ievos Dainytės finišas klasikinio slidinėjimo rungtyje Pamatykite: Ievos Dainytės finišas klasikinio slidinėjimo rungtyje
Pamatykite: Ievos Dainytės finišas klasikinio slidinėjimo rungtyje
Pamatykite: Švedijos ir Latvijos rinktinių akistatoje – 5 įvarčiai Pamatykite: Švedijos ir Latvijos rinktinių akistatoje – 5 įvarčiai
Pamatykite: Švedijos ir Latvijos rinktinių akistatoje – 5 įvarčiai
Moterų snieglenčių kroso varžybose Jungtinės Amerikos Valstijos pagaliau iškovojo pirmąjį savo aukso medalį. Amerikiečiai laukė 5-ias dienas, tai antras ilgiausias laukimas žiemos olimpinių žaidynių istorijoje. Moterų snieglenčių kroso varžybose gausu traumų, dvi sportininkes iš trasos išgabeno medikai. Moterų snieglenčių kroso varžybose Jungtinės Amerikos Valstijos pagaliau iškovojo pirmąjį savo aukso medalį. Amerikiečiai laukė 5-ias dienas, tai antras ilgiausias laukimas žiemos olimpinių žaidynių istorijoje. Moterų snieglenčių kroso varžybose gausu traumų, dvi sportininkes iš trasos išgabeno medikai.
TV3 Žinios. Moterų snieglenčių kroso varžybose JAV pagaliau iškovojo pirmąjį savo aukso medalį
Kelionę link aukso rusai pradėjo ir ledo ritulio turnyre. Tiesa, čia favoritų startas buvo itin sunkus – po kilusių muštynių su šveicarais pelnė nelengvą pergalę. Kelionę link aukso rusai pradėjo ir ledo ritulio turnyre. Tiesa, čia favoritų startas buvo itin sunkus – po kilusių muštynių su šveicarais pelnė nelengvą pergalę.
TV3 Žinios. Kelionę link aukso rusai pradėjo ir ledo ritulio turnyre
Pamatykite: Nathanas Chenas triumfavo dailiojo čiuožimo varžybose Pamatykite: Nathanas Chenas triumfavo dailiojo čiuožimo varžybose
Pamatykite: Nathanas Chenas triumfavo dailiojo čiuožimo varžybose
Ašaromis aplaistytos kalnų slidinėjimo slalomo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų šalies debiutantė Gabija Šinkūnaitė. Šiandien jos pirmas blynas prisvilo ir olimpinės baigtos, o trasoje su įtampa nesusitvarkė ir olimpinė čempionė Mikaela Schiffrin. Pagrindinė favoritė iš Jungtinių Valstijų nebaigė pirmojo nusileidimo ir paliko amerikiečius be aukso medalio žaidynėse. O slovakė Petra Vlhova dramatiškai istorinį aukso medalį išplėšė vos per plauką. Ašaromis aplaistytos kalnų slidinėjimo slalomo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų šalies debiutantė Gabija Šinkūnaitė. Šiandien jos pirmas blynas prisvilo ir olimpinės baigtos, o trasoje su įtampa nesusitvarkė ir olimpinė čempionė Mikaela Schiffrin. Pagrindinė favoritė iš Jungtinių Valstijų nebaigė pirmojo nusileidimo ir paliko amerikiečius be aukso medalio žaidynėse. O slovakė Petra Vlhova dramatiškai istorinį aukso medalį išplėšė vos per plauką.
TV3 Žinios. Ašaromis aplaistytos kalnų slidinėjimo slalomo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų šalies debiutantė Gabija Šinkūnaitė
Olimpinėse žaidynės bręsta dopingo skandalas. Tarptautinis olimpinis komitetas atidėjo medalių įteikimo ceremoniją komandinėse dailiojo čiuožimo varžybose, kuriose auksą iškovojo rusų sportininkai. Nors tikslios atidėjimo priežastys dar nėra įvardintos, užsienio žurnalistai praneša, kad Tarptautiniam olimpiniam komitetui įtarimų sukėlė vienas rusų sportininko dopingo testas. Olimpinėse žaidynės bręsta dopingo skandalas. Tarptautinis olimpinis komitetas atidėjo medalių įteikimo ceremoniją komandinėse dailiojo čiuožimo varžybose, kuriose auksą iškovojo rusų sportininkai. Nors tikslios atidėjimo priežastys dar nėra įvardintos, užsienio žurnalistai praneša, kad Tarptautiniam olimpiniam komitetui įtarimų sukėlė vienas rusų sportininko dopingo testas.
TV3 Žinios. Olimpinėse žaidynės bręsta dopingo skandalas
Įspūdingame akrobatinio slidinėjimo vyrų didžiojo šuolio rungties finale triumfavo norvegas Įspūdingame akrobatinio slidinėjimo vyrų didžiojo šuolio rungties finale triumfavo norvegas
Įspūdingame akrobatinio slidinėjimo vyrų didžiojo šuolio rungties finale triumfavo norvegas
Pamatykite: Rusijos ir Šveicarijos ledo ritulininkai įsivėlė į muštynes Pamatykite: Rusijos ir Šveicarijos ledo ritulininkai įsivėlė į muštynes
Pamatykite: Rusijos ir Šveicarijos ledo ritulininkai įsivėlė į muštynes
Olimpinių žaidynių rogučių sporto moterų finale dėl medalių kovojusios sportininkės varžėsi dėl pirmos vietos iki pat paskutinio nusileidimo. Savo varžovėms vilčių nepaliko rogučių sporto legenda, 34-erių vokietė Natalie Geisenberger, kuri tarpo pirmąja šios rungties atstove 5 kartus iškovojusia olimpinį auksą. Olimpinių žaidynių rogučių sporto moterų finale dėl medalių kovojusios sportininkės varžėsi dėl pirmos vietos iki pat paskutinio nusileidimo. Savo varžovėms vilčių nepaliko rogučių sporto legenda, 34-erių vokietė Natalie Geisenberger, kuri tarpo pirmąja šios rungties atstove 5 kartus iškovojusia olimpinį auksą.
TV3 Žinios. Olimpinių žaidynių rogučių sporto moterų finale dėl medalių kovojusios sportininkės varžėsi dėl pirmos vietos iki pat paskutinio nusileidimo
Pamatykite: emocinga slovakės reakcija dramatiškai triumfavus kalnų slidinėjimo finale Pamatykite: emocinga slovakės reakcija dramatiškai triumfavus kalnų slidinėjimo finale
Pamatykite: emocinga slovakės reakcija dramatiškai triumfavus kalnų slidinėjimo finale
O dabar kviečiame pasižiūrėti įspūdingus akrobatinio slidinėjimo triukus, kuriuos šiandien demonstravo dėl medalių kovojusios sportininkės didžiojo šuolio rungtyje. O dabar kviečiame pasižiūrėti įspūdingus akrobatinio slidinėjimo triukus, kuriuos šiandien demonstravo dėl medalių kovojusios sportininkės didžiojo šuolio rungtyje.
TV3 Žinios. Įspūdingi akrobatinio slidinėjimo triukai, kuriuos demonstravo dėl medalių kovojusios sportininkės didžiojo šuolio rungtyje


Tvarkaraštis
Lietuviai
TV tvarkaraštis
Visas
Medalių lyderiai bendroje įskaitoje
Medalių lyderiai individualioje įskaitoje
Auksas
Sidabras
BronzaĮ viršų