REKLAMA
4 vasariški mitai apie kontaktinius lęšius (nuotr. Shutterstock.com) 4 vasariški mitai apie kontaktinius lęšius (nuotr. Shutterstock.com)

4 vasariški mitai apie kontaktinius lęšius: nustebsite

Įsibėgėjant vasaros ir atostogų sezonui vis daugiau mūsų renkasi kontaktinius lęšius.  Ypač, tie, kurie vasarą leidžia aktyviai, mielai iškeičia krentančius bei dūžtančius korekcinius akinius į akyje beveik nejuntamus lęšius. Kiti spalvotais kontaktiniais lęšiais akis puošia, derindami juos prie spalvingų laisvalaikio drabužių.

Atostogos kaip Turkijoje, tačiau be paso: kelionių ekspertė paaiškino, kaip tai įmanoma

Turkija – viena populiariausių keliautojų iš Lietuvos krypčių: ten atostogauti kasmet išskrenda per 200 tūkst. lietuvių. Tačiau mažai kas žino, jog Europoje yra kryptis, daugeliu aspektų panaši į Turkiją, kurią galima pasiekti ir be paso – tik su asmens tapatybės kortele. Tai – masinio turizmo dar nepaveiktas Šiaurės Kipras, rašoma „Itaka“ pranešime žiniasklaidai.
REKLAMA
Patarė, kaip apsaugoti akis kelionių metu: laikykitės 5 taisyklių (nuotr. Shutterstock.com) Patarė, kaip apsaugoti akis kelionių metu: laikykitės 5 taisyklių (nuotr. Shutterstock.com)

Patarė, kaip apsaugoti akis kelionių metu: laikykitės 5 taisyklių

Vasara – atostogų metas ir esant toli nuo namų, nepamirškite savo akių priežiūros. Nelaimingi atsitikimai gali apsunkinti Jūsų kelionę, tad pasirūpinkite savo akių sveikata prieš kelionę ir jos metu išliksite ramūs. Pristatome keletą geriausių kelionių patarimų. 1. Nepamirškite įsidėti atsarginių akinių. Jei nešiojate akinių rėmelius, į kelionę pasiimkite dvejas akinių poras. Pametus vienus akinius, nereikės suskubti ieškoti naujų.
REKLAMA
Tai žino retas: kodėl mūsų akims reikalinga dienos šviesa? (nuotr. Shutterstock.com) Tai žino retas: kodėl mūsų akims reikalinga dienos šviesa? (nuotr. Shutterstock.com)

Norite džiaugtis puikiu regėjimu? Atskleidė, kiek laiko reikia praleisti lauke

Besikeičiantis gyvenimo būdas daro įtakos mūsų sveikatai ir regėjimui. Dažnas žmogus praleidžia prie skaitmeninių ekranų nuo kelių iki keliolikos valandų per dieną. Nauji tyrimai rodo, kad vaikai praleidžia prie ekranų laiką, prilygstantį darbui puse etato. Visa tai atsiliepia akių sveikatai – suaugusiems ankstėja kataraktos, tinklainės degeneracijos. Vaikų tarpe trumparegių greitai bus daugiau, nei gerai matančių.
Į viršų