Gražiausi Europos paplūdimiai: ar žinote, kur jų ieškoti?

Kokios atostogos be jūros ir saulės? Ar žinote, kur patys gražiausi paplūdimiai Europoje? Žvilgtelime į tas žemės vieteles, kurios iš tiesų primena rojų!

Ispanija

Beveik 80 proc. Ispanijos paplūdimių yra pažymėti mėlynosios vėliavos ženklu, kuris reiškia, kad šios vietos yra švarios ir ekologiškos. Itin daug turistų plūsta į Ispanijos Andalūzijos rajoną, kuriame temperatūra išlieka gana aukšta iki pat lapkričio mėnesio, o žiemos taip pat nėra labai šaltos. Rytinė pakrantė taip pat sulaukia nemažai dėmesio – ypač Kosta Bravos ir Kosta Blankos miesteliai aktyviai lankomi turistų.

Italija

Italijos paplūdimiai – švarūs ir gerai prižiūrimi. Daugiausia Italijos paplūdimių yra smėlėti. Ideali vieta nardymui ir poilsiui yra Ligūrijos rivjera. Beveik 300 km pakrantės Šiaurės Italijoje yra labai vaizdinga: smėlėti paplūdimiai, uolos, daug miestelių ir žvejų kaimų.

Portugalija

Net 84 proc. paplūdimių pažymėti mėlynomis vėliavomis. Pietinė šalies dalis labai pamėgta turistų. Algarvės regiono kurortai – puiki vieta poilsiui ir aktyvioms pramogoms. Vanduo čia labai švarus, smėlis – auksinis, o saulė labai kaitri.

REKLAMA

Rumunija

Rumunija yra puikus variantas norintiems pakeisti jau pabodusias atostogų kryptis, tokias kaip Rodas, Kipras ir Maljorka. Kainos čia yra nesikandžioja, o paplūdimiai – švarūs ir tvarkingi, ypač Konstancos ir Mamajos regionuose.

Graikija

Tai, kad Graikijos paplūdimiai yra vieni geriausių Europoje, tikriausiai nereikia nieko įtikinėti.Graikijos paplūdimiai ne tik puikiai prižiūrėti, bet ir labai aktyviai lankomi turistų iš viso pasaulio, tad čia atras puikią vietą poilsiui ir saulės vonių mėgėjai, ir aktyvių pramogų ieškotojai.

Žemyninėje Graikijoje yra daug uolėtų paplūdimių, bet norintys pagulėti ant minkšto smėliuko taip pat atras jaukių vietų.

Malta

Maltos kraštovaizdis – uolėti paplūdimiai, bet esama vietų, kur poilsiautojus vilioja minkštas baltas smėlis. Turistų labiausiai pamėgti – Mellehos bei Auksinis paplūdimiai.

Kroatija

Vieni švariausių paplūdimių yra Kroatijoje. Nors paplūdimiai puikiai įrengti, puraus smėlio ieškotojai gali truputį nusivilti, nes vietoje jo atras žvyrą ir akmenukus, bet šį nedidelį nepatogumą kompensuoja unikalus kraštovaizdis ir kvapą gniaužiantys peizažai.

Kipras

Kipro paplūdimiai, be abejonės, dominuoja tarp pačių švariausių Europos paplūdimių ir didžioji jų dalis paženklinti mėlynąja vėliava. Itin dažnai turistų lankoma vieta – Afroditės uola, kuri yra Paphos regione. Pasak graikų mitologijos, jūros putos papėdėje gimė vaisingumo ir grožio deivė Afroditė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų