Žymūs žmonės susibūrė kilniam tikslui: prabangioje vakarienėje pasirodė Mantas Stonkus su mylimąja Gelmine Glemžaite

Prabangi vakarienė ant jūros kranto – ne vienintelė priežastis į Nidos „Kupolą“ pritraukusi žymius svečius. Būtų sunku įsivaizduoti labiau romantišką siužetą už gražiausioje Neringos vietoje vykstančią vakarienę saulėlydžio ir rožinės atributikos aplinkoje, tačiau be šių kriterijų svečius žavėjo vakarienės bei Roko Darulio darbų aukciono tikslai. 

37

Visą vasaros mėnesį vykusios menininko parodos darbai, džiuginę besisvečiuojančius Nidoje, Rolando Mackevičiau vedamo aukciono metu rado naujus šeimininkus, o  dalis aukciono metu gautų pinigų buvo skirta kilniam tikslui, rašoma pranešime spaudai. 

Liepos 1 d. vykusiame parodos atidarymo renginyje Rokas Darulis atskleidė savo fotografijos darbų žinutę, kuri kalbėjo apie amžiną laisvės troškimą. „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ – nuo 2012 m. veikiantis paramos fondas, siekiantis palengvinti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų kasdienybę, aprūpinantis reikalingiausiomis slaugos priemonėmis, medikamentais ir pildantis slapčiausias mažųjų herojų svajones, menininko nuomone skleidžia tolygų minties pagrindą. 

„Juk vidinei laisvei kartais prireikia ir kito žmogaus pagalbos.“, – atvirauja menininkas. 

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žymūs žmonės susibūrė kilniam tikslui

Šiauliuose gimęs ir augęs jaunuolis, būdamas vos 15 metų, susidomėjo senelio fotoaparatu ir laiko jį savo fotografijos kelionės pradžia. Polėkis ieškoti, noras pažinti techniką ir atrasti kuo daugiau būdų ja naudotis būsimajam menininkui padėjo atskleisti didžiausią aistrą, lėmusią tolimesnius gyvenimo pokyčius. Ilgą laiką gyvenęs Čikagoje ir Dubline, R. Darulis nusprendė fotografiją studijuoti Londone. Dėmesį sutelkęs į portretus, fotografas atskleidė stipriausią savo pusę ir neatkartojamą kadrų stilistiką. 

Nereikėjo ilgai laukti, kad visa tai būtų pastebėta ir fotografo darbai pasirodytų garsiausių žurnalų, tokių kaip „Vogue“, „Harper`s Bazaar“, viršeliuose bei „Net-a-Porter“, „Boucheron“, „Harrods & M.I.H. Jeans“ reklamose. 2014 m. R. Darulis prisijungė prie „Saint Luke Artists“ komandos, o praėjus ketveriems metams su kolega Ronaldu Buožiu pristatė ilgametražį dokumentinį filmą „Rūta“ apie Rūtą Meilutytę. 

Vakarienės ir aukciono idėja bei tikslais susižavėjo žymūs šalies veidai. Svečiavosi Mantas Stonkus, Gelminė Glemžaitė, Rolandas Viršila, Rolandas ir Ieva Mackevičiai, Linas Kleiza ir Agneta Kleizienė. Vakarienės metu Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondui buvo skirta 660 eurų.


Rašyti komentarą...
S
Skirta apgailėtina suma
2021-07-31 09:00:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susirinko neva garsūs žmonės-visokie ten rolandai ievos ir agnetos-ir net štukos eurų nesukrapštė? Karikatūros.
Atsakyti
-3

H
Ha
2021-07-31 16:58:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žymūs žmonės?Stonkus?Geda girdėti.
Atsakyti
-1

J
Jus rimtai?
2021-07-31 21:37:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
660? Ar ne geda o viena insta posta mackiai gauna pora stuku... Apgailetina..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų