Calvin Klein modeliu tapo drago karalienė: šia veikla užsiimti pradėjo netyčia

Naujausioje Calvin Klein reklamos kampanijoje prekės ženklas atskleidžia įvairių LGBTQ+ bendruomenei priklausančių žmonių suvokimo apie savo tikrąją tapatybę istorijas. Viena tokių asmenybių – „drag karalienė“ West Dakota. 

5

West Dakota, kurios tikrasis vardas nėra žinomas, yra „drag karalienė“ iš Bruklino, Niujorko. Savo karjerą kaip šis personažas vaikinas pradėjo baigęs Kolumbijos universitetą, kuriame įgijo menų laipsnį. 

Žurnalui „Vogue“ jis atskleidė, kaip pirmą kartą pasirodė „drag“ kostiume: „Pirmą kartą tai padariau 2016 metų rudenį. Visiškai to neplanavau. Mano draugas ir aš išėjome į miestą ir tada mano „drag motina“ užsitempė mane ant scenos.

Aš labai to nenorėjau, bet baigėsi tuo, kad pabandžiau. Ji man pasakė, kad ne visos drag karalienės pasirodo scenoje, bet reikia pabandyti nors kartą“, – pasakojo West Dakota. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. West Dakota

Vos po keturių mėnesių West Dakota buvo karunuota Misis Brooklyn „drag karalienių“ grožio konkurse.

Jau ketverius metus šia veikla užsiimanti West Dakota neužriečia nosies. Paklausta, kaip ją pakeitė šlovė, ji atsako: „Radau, kas esu. Man atrodo, jog daug žmonių klaidingai mano, jog yra viena žmogaus versija ir jei nesilaikai jos – nesi autentiškas.

Man „drag“ parodė, kad visos tos kaukės, kurias dėvime gyvenime yra tinkamos ir tikros. Kiekviena iš jų turi tam tikrą tikslą. Jei yra kažkas, ko mane išmokė „drag“ – tai, kad tu gali būti visiškai bet kuo“.


Rašyti komentarą...
Žiauru
2021-07-02 09:48:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dangau, kur ritasi pasaulis???
Atsakyti
0

Žinau
2021-07-02 12:07:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulio pabaiga, parašykit geriau apie normalus žmonės, naikinti tokius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų