Billie Ellish sulaukė kritikų kirčio: „Įrodymas, kad pinigai gali priversti pakeisti vertybes“

Billie Ellish atsikirto kritikams, kurie sukritikavo jos pasirodymą britiško „Vogue“ viršelyje. Neva, mergina atsisakė savo įsitikinimų.

5

Billie gerbėjai neįsivaizduoja be apsmukusių ir kiek per didelių rūbų, o „Vogue“ fotosesijoje mergina pozuoja su apatiniais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Billie Eilish

Nuotraukoje ji pademonstravo ir iki šiol kruopščiai slėptą tatuiruotę ant šlaunies.

Dar karjeros pradžioje Eilish akcentavo norinti, kad žmonės kalbėtų ne apie jos figūrą, o apie muziką. Būtent dėl šios priežasties devyniolikametė jau spėjo išgarsėti apsmukusiais ir beformiais rūbais.

Dainininkė žurnalo viršelyje spinduliavo pasitikėjimu savimi, nes pirmą kartą demonstravo savo kūno vingius.

Nors dauguma žmonių žavėjosi Billie pasirodymu, dvelkiančiu moteriškumu, kai kurie interneto komentatoriai negailėjo kritikos.

Viena naujienų agentūra ypač atkreipė dėmesį į žvaigždės etiką ir paaiškino, kad Billie pardavė savo pagrindines „vertybes“.

Leidinio antraštė buvo tokia: „Įrodymas, kad pinigai gali priversti pakeisti vertybes ir parsiduoti. Billie Eilish sukrėtė gerbėjus  pasirodydama „Vogue“ tik su apatiniu trikotažu – nepaisant ilgų metų pažado „nerodyti savo kūno““.

Atlikėja sureagavo į akivaizdžią kritiką. Ji įsikėlusi šią nuotrauką pakoregavo raudonu rašikliu. Vietoj minėtos antraštės ji parašė: „ Įrodymas, kad moterys gali pakeisti savo nuomonę ir susigrąžinti savo kūno autonomiją“. Taip pat ji nubraukė žodžius „pažadą paslėpti savo kūną“ ir pakeitė juos šiais žodžius: „Nepaisant to, kad tuo metu buvau tikras vaikas“.

Interviu žurnalui Vogue mergina atskleidė, kad turėjo daug kompleksų dėl savo figūros. Billie sukritikavo visuomenės norą nuolat kritikuoti merginų kūnus ir vertinti merginos savivertę pagal tai, kaip ji rengiasi. „Nedarykite iš manęs nesektino pavyzdžio vien todėl, kad mano kūnas jus traukia“ – kalbėjo Billie Eilish – „dabar jei nori parodyti šiek tiek odos – tu hipokritė, lengvai prieinama, staiga tu laisvo elgesio, kalė. Jei aš tokia – aš tuo didžiuojuosi. Kūno, odos rodymas neturėtų atimti iš žmogaus nei truputėlio pagarbos“.

„Man atrodo, esmė tame, kad vyrai yra labai silpni. Labai lengvai praranda savitvardą. Mums sako: „tu tikiesi, kad tavęs negrabalios, jei tai vilkėsi?“. Rimtai? Jūs tokie silpni?“ – svarstė Billie Eilish.


Rašyti komentarą...
I
Ir?
2021-05-10 10:34:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Celiulitinis begemotas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų