Billie Eilish nusimetė drabužius ir pozavo su apatiniais: mergina – neatpažįstama

Dainininkė Billie Eilish britiškoje žurnalo „Vogue“ versijoje – neatpažįstama. Devyniolikametė debiutavo platininės blondinės įvaizdį.

5

Billie gerbėjai neįsivaizduoja be apsmukusių ir kiek per didelių rūbų, o Vogue fotosesijoje mergina pozuoja su apatiniais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Billie Eilish

Nuotraukoje ji pademonstravo ir iki šiol kruopščiai slėptą tatuiruotę ant šlaunies.

Dar karjeros pradžioje Eilish akcentavo norinti, kad žmonės kalbėtų ne apie jos figūrą, o apie muziką. Būtent dėl šios priežasties devyniolikametė jau spėjo išgarsėti apsmukusiais ir beformiais rūbais.

Interviu žurnalui Vogue mergina atskleidė, kad turėjo daug kompleksų dėl savo figūros. Billie sukritikavo visuomenės norą nuolat kritikuoti merginų kūnus ir vertinti merginos savivertę pagal tai, kaip ji rengiasi. „Nedarykite iš manęs nesektino pavyzdžio vien todėl, kad mano kūnas jus traukia“ – kalbėjo Billie Eilish – „dabar jei nori parodyti šiek tiek odos – tu hipokritė, lengvai prieinama, staiga tu laisvo elgesio, kalė. Jei aš tokia – aš tuo didžiuojuosi. Kūno, odos rodymas neturėtų atimti iš žmogaus nei truputėlio pagarbos“.

„Man atrodo, esmė tame, kad vyrai yra labai silpni. Labai lengvai praranda savitvardą. Mums sako: „tu tikiesi, kad tavęs negrabalios, jei tai vilkėsi?“. Rimtai? Jūs tokie silpni?“ – svarstė Billie Eilish.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų