REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tam tikru savo gyvenimo periodu šie žmonės neturėjo namų. Vieni - tik trumpą laiką, kiti - ilgus metus. Kai kurie iš jų sugebėjo išlipti iš duobės ir tapo turtingi, garsūs, kiti - atvirkščiai, prarado visus savo turtus ir papildė skurdžių gretas.

REKLAMA
REKLAMA

Visi jie – žinomi žmonės, įnešę nepakartojamą indėlį į pasaulinę kultūrą.

Johnas Drew Barrymore

Aktorius ir poetas, populiarios aktorės Drew Barrymore tėvas, savo laiku buvo pasiekęs šlovės viršūnę ir užkariavęs publikos simpatijas, tačiau narkotikai privedė jį iki bankroto ir sugriovė gyvenimą. Aktorius daugelį metų šlaistėsi gatvėmis ir gyveno prieglaudose, vis labiau atitrūkdamas nuo visuomenės.

REKLAMA

Halle Berry

Garsi Holivudo aktorė, dviejų „Oskarų“ laureatė interviu „US Weekly“ pasakojo, kad savo aktorinės karjeros pradžioje ji buvo tokia neturtinga, kad kurį laiką turėjo gyventi nakvynės namuose kartu su benamiais. Būdama 21 metų žvaigždė atvyko į Čikagą, tačiau jos santaupos greitai išseko. Motina atsisakė ją materialiai paremti, nes buvo įsitikinusi, kad dukra turi pati išmokti pasirūpinti savimi. Dėl to po kurio laiko H. Berry turėjo išsikraustyti iš nuomojamo buto ir apsigyventi benamių prieglaudoje.

REKLAMA
REKLAMA

Jimas Carrey

Talentingas aktorius, scenaristas, prodiuseris - jis dar ankstyvoje vaikystėje patyrė, ką reiškia neturėti namų. Carry šeima, kurioje be jo augo dar trys vaikai, nuolat susidurdavo su finansiniais sunkumais: buhalteriu dirbusio tėvo pinigų vargiai užtekdavo. Šeima buvo priversta dažnai kraustytis iš vienos vietos į kitą, o vaikai laisvu nuo mokslo metu papildomai uždarbiaudavo. Kai tėvas visai prarado darbą, šeima turėjo išsikelti iš namų ir apsigyventi autofurgone. Vėliau jiems teko gyventi ir palapinėje, vyresniosios Jimo sesers Patricijos, kuri tuo metu jau buvo ištekėjusi, namo kieme.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Charlie Chaplinas

Legendinis aktorius, rašytojas, prodiuseris, režisierius, scenaristas. Po to, kai mirė jo tėvas, o motina išėjo iš proto, mažasis Charlie ilgą laiką gyveno tiesiog Londono gatvėse. Vėliau jis pateko į Lambetto pataisos mokyklą, o po keleto savaičių buvo išsiųstas į vieną Londono vargšų mokyklą. Charlie, kaip ir daugelio to meto vaikų, vaikystė buvo skurdi ir alkana. Būtent to laiko išgyvenimai tapo daugelio jo nuostabių filmų pagrindu.

Danielis Craigas

Aktorius, pasaulinės šlovės sulaukęs po to, kai filme „Casino Royale“ suvaidino Džeimsą Bondą. Viename savo interviu Craigas yra pasakojęs, kad savo aktorinės karjeros pradžioje jam kartais tekdavo nakvoti ant suolelio parke.

REKLAMA

Ella Fitzgerald

Jos kelias iš neturtingiausių juodaodžių sluoksnio į džiazo olimpą tikrai nebuvo lengvas. Neturte augusi Ella labai mėgo dainuoti ir šokti. Kai 1932 metais mirė Ellos motina, ją pas save pasiėmė teta. Po patirtų sukrėtimų mergaitė visai metė mokyklą. Būdama dar visai jauna ji suspėjo padirbėti prižiūrėtoja viešnamyje ir įsipainioti į ryšius su mafija. Įsikišus policijai, ji buvo nusiųsta į pataisos mokyklą. Po kurio laiko Ella iš ten pabėgo ir buvo priversta gyventi neturėdama stogo virš galvos.

REKLAMA

Chrisas Gardneris



Kadras iš filmo „The Pursuit of Happyness“

Biržos makleris, verslininkas, filantropas, milijonierius 80-ųjų pradžioje taip pat buvo likęs be namų. Kartu su mažu sūnumi jam tekdavo nakvoti nakvynės namuose, parkuose ir netgi uždarame geležinkelio stoties tualete, kol galų gale jam buvo leista apsistoti vienoje bažnyčios prieglaudoje vargšams. Nelengva Gardnerio gyvenimo istorija, jo siekis tapti biržos makleriu tuo metu, kai jis, neturėdamas namų, augino sūnelį, tapo filmo „The Pursuit of Happyness“ siužeto pagrindu, ten Ch. Garnerį vaidino aktorius Willas Smithas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Cary Grantas

Garsus angloamerikiečių aktorius, kurio tikras vardas - Archibald Alexander Leach, Amerikos kino instituto buvo pripažintas vienu iš labiausiai nusipelniusių kino aktorių Holivudo istorijoje. Pirmojo pasaulinio karo metu, būdamas dar visai jaunas, Cary ne kartą nakvojo po atviru dangumi. Apie tai rašoma ir biografinėje knygoje „Cary Grant: A Biography“: „Vasarą Archi dirbdavo kurjeriu, buvo kareivių pasiuntinukas, dažnai miegodavo gatvėje, kai jam nepavykdavo užsidirbti pakankamai pinigų, kad sumokėtų už gultą nakvynės namuose.“



Harry Houdini

REKLAMA

Iliuzionistas, vengrų kilmės amerikiečių fokusininkas būdamas 12 metų išėjo iš namų ieškodamas darbo, dvejus metus jis klaidžiojo, kur akys mato, miegojo gatvėse ir benamių nakvynės namuose, kol galų gale nukeliavęs nuo Viskonsino iki Misūrio apsistojo Niujorke.

Nuotraukos: „News Bridgepix“, paskutinė – „Scanpix“

Šaltinis: homelesstales.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų