Žuolytė įvardijo, kas padėjo išgyventi sudėtingas situacijas nėštumo metu

Socialinių tinklų žvaigždė bei iniciatyvos „Daugiau nei mama“ kūrėja Inga Žuolytė mama pirmąkart tapo tik praėjusių metų rudenį, tačiau per juos ji ne tik pasikeitė išoriškai, bet ir išbandė daugybę naujų veiklų.

34

Inga turi subūrusi didelę sekėjų armiją, kuri domisi kiekvienu jos žingsniu, ir nors iš šalies kartais gali pasirodyti, kad žinoma moteris patiria spaudimą, iš tiesų ji negalėtų būti laimingesnė, o ir jos svajonėse – kur kas didesnė šeima.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žuolytė įvardijo, kas padėjo išgyventi sudėtingas situacijas nėštumo metu

Visai neseniai I. Žuolytė tapo pirmojo Lietuvoje mamoms skirto festivalio vedėja, vis dėlto pasirodo, kad apie tokią galimybę ji svajojo jau seniai.

„Pirmąkart vedu renginį, jei neminėsime mano vedamų ir pačios organizuotų „Daugiau nei mama“ renginių. Tai daryti norėjau jau seniai, tik, turbūt, reikėjo išlaukti tinkamo momento ir tinkamo pasiūlymo. Iš tikrųjų, seniai įsivaizdavau save šioje rolėje ir iš aplinkinių girdėdavau, kad tai man tikriausiai tiktų“, – džiaugėsi Inga.

Vis dėlto nors renginyje buvo daugybė mamų su mažametėmis atžalomis, savo pačios sūnelio Gabrieliaus į renginį neėmė specialiai – moteris žinojo, kad jis nė nenoromis būtų išblaškęs. Šis liko namie su tėčiu ir žadėjo pasirodyti vakaro pabaigoje.

„Visi manęs klausė, ar stresuoju, tačiau to streso man ilgai nebuvo. Sakiau, kad tai nutiks paskutinę minutę, prieš pat lipant į sceną. Tai turbūt tos pirmosios pastraipos buvo su šiokiu tokiu jauduliu ir tai girdėjosi mano balse, tačiau su kitais išėjimais aš atsipalaidavau, pamačiau savo aplinką ir supratau, kad viskas yra gerai“, – apie naują patirtį kalbėjo Inga.

Paklausta, kaip apskritai tvarkosi su stresu, Inga neslėpė, kad su juo jau išmoko susitvarkyti. „Nė nežinau – tikriausiai tik atsipalaiduoju ir suprantu, kad tai, jog aš stresuosiu, nieko nepakeis, todėl suimu save į rankas ir važiuoju toliau“, – šypsojosi ji.

Socialinių tinklų žvaigždės gerbėjai galėjo pastebėti, kad I. Žuolytė skaito nemažai knygų, o geriausiomis mintimis neretai pasidalija ir su sekėjais. Pasirodo, kad būtent jos dažnai ir padeda išvengti nemalonių išgyvenimų.


Rašyti komentarą...
Šmikis
2019-08-06 09:35:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neaprašei, kaip ir kokiu būdu patapai nėščia. Laukiam nesulaukiam vaizdų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų