inga žuolytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inga žuolytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inga žuolytė“.

Laura Mazalienė pristatė naują pramogą šeimoms: išbandė žinomos mamos

Išskirtinė idėja – laikinos tatuiruotės šeimai ir ne tik – jau pasiekė ir Lietuvą. Pasaulinių tendencijų įkvėpta lietuvių komanda sukūrė natūraliu dažų pagrindu pagamintus kūno piešinius. Išbandyti naujienas jie subūrė žinomas moteris su antromis pusėmis bei vaikais.
2024-07-20

Asta Meschino, Indrė Kavaliauskaitė, Inga Žuolytė rinkosi į vidurvasario vakarienę: uždainavo Atlanta

Trečiadienio vakarą sostinės centre esančio 5 žvaigždučių viešbučio „PACAI“ kiemas virto nuomonės formuotojų, atstovaujamų talentų agentūros „Personal“, vidurvasario šventės vieta. Nuomonės formuotojai, tarp kurių – Asta Meschino, Indrė Kavaliauskaitė, Inga Žuolytė ir kiti, susirinko paminėti daug talentų agentūrai „Personal“ svarbių progų. Visų pirma, paminėti vidurio sezoną ir atšvęsti puikius verslo rezultatus.   Praėjusiais metais augo ir „Personal“ komanda, ir pajamos.
2024-07-19

Sportininkės etiketės atsikratyti bandanti Inga Žuolytė: „Mano gyvenimo būdas tikrai nėra toks pavyzdinis“

Verslininkė, nuomonės formuotoja ir dviejų berniukų mama Inga Žuolytė daugeliui žinoma iš savo kuriamo turinio interneto platybėse. Ir nors ji išgarsėjo kaip sportininkė, šiandien Inga savo paskyroje dalijasi stiliaus rekomendacijomis ir šeimos gyvenimo akimirkomis.
2024-04-26

Inga Žuolytė papasakojo, ką su šeima veikia šaltais žiemos vakarais

Pasibaigus šventiniam šurmuliui, sugalvoti, ką su šeima veikti šaltais ir tamsiais žiemos vakarais gali būti sudėtinga. Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė sako, kad jos vaikai mėgsta įvairovę – ir žiūrėti filmus bei skaityti knygas namuose, ir ieškoti pramogų už jų durų.
2024-01-03

Vestuvių metines mininti Inga Žuolytė – apie ekspromtu suorganizuotą šventę: „Jautėmės, kaip kokie paaugliai“

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė kartu su vyru Adomu Mikalausku mini 5-ąsias vestuvių metines. Moteris socialiniame tinkle pasidalijo savo vedybų istorija, kurios daugelis galėjo net nežinoti. I. Žuolytė instagrame prakalbo apie ekspromtu suorganizuotas vestuves, o įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Kažkaip taip, lygiai prieš 5-erius metus, likus mažiau nei mėnesiui iki Gabrieliaus gimimo, susituokėme santuokų rūmuose.
2023-10-04
REKLAMA
Inga Žuolytė ir Thierry Lauvray  Inga Žuolytė ir Thierry Lauvray

„Iki“ širdelių iššūkį priėmusi Inga Žuolytė ryžosi drąsos pareikalavusiai avantiūrai: kaip ją įvertino žmonės?

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė narsiai priėmė prekybos tinklo „Iki“ jai mestą širdelių iššūkį ir nėrė į avantiūrą – drauge su „Iki“ konditeriu Thierry Lauvray iškepė širdelės formos tortą. Tiesa, nors tortą I. Žuolytė kepė kone pirmąkart gyvenime, tikrosios drąsos jai prireikė vėliau, kai jo paragavo „Iki“ parduotuvės lankytojai.
2023-07-20

Vilniuje atidaryta terasa ant stogo: atvyko ir Erica Jennings su bičiuliu

Ketvirtadienio vakarą legendiniame sostinės pastatų komplekse „Neringa“ duris atvėrė terasa ant stogo. Kviestiniai vakaro svečiai galėjo pirmieji šiemet pasigrožėti kvapą gniaužiančia panorama – raudonais Vilniaus stogais ir įspūdinga architektūra. Į „Neringa Rooftop bar“ antrojo sezono atidarymo šventę atvykusiesiems koncertavo grupė „Baltasis kiras“. Svečiai buvo raginami pakilti virš miesto kasdienybės – pasimėgauti iš terasos atsiveriančiais panoraminiais Vilniaus vaizdais.
2023-04-28

Dėl turinio socialiniams tinklams Inga Žuolytė lenda iš komforto zonos: brido į ledinę upę, stebino praeivius Milane

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė (28 m.) turi kuo pasigirti: „Instagram“ platformoje moteris buria daugiau nei šimto tūkstančių gerbėjų auditoriją, o jos kuriami „reels“ formato trumpi filmukai ne tik sulaukia daugybės dėmesio, bet ir kelia nuostabą. Viename naujausių savo filmukų, publikuotų „Instagram“ paskyroje, I. Žuolytė ne tik bėgo Vilniaus gatvėmis, bet ir pasiryžo bristi į ledinę Vilnelės upę.
2023-02-24

Ingos Žuolytės namuose – netikėtas svečias: be žado lieka visa šeima

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau dvyliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su mama, verslininke ir nuomonės formuotoja Inga Žuolyte bei dainininke, prodiusere ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūte- Daudiene apie vieną gražiausių metų švenčių – Kalėdas.
2022-12-09

Inga Žuolytė prakalbo apie Kalėdas: 1 įvykio negali pamiršti iki šiol

„Tėvų darželis“ ir naujienų portalas tv3.lt kartu pristato jau dvyliktąjį tinklalaidės „Tėvai paprastai“ epizodą. Šįkart tinklalaidės vedėjas, trijų vaikų tėtis Simonas Urbonas kalbasi su mama, verslininke ir nuomonės formuotoja Inga Žuolyte bei dainininke, prodiusere ir TV laidų vedėja Rūta Lukoševičiūte-Daudiene apie vieną gražiausių metų švenčių – Kalėdas.
2022-12-06
REKLAMA
REKLAMA

Pirmasis Roko Yan solinis koncertas: pasiklausyti susirinko gausus būrys žinomų veidų

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, klube „Kablys + kultūra“ sparčiai populiarėjantis atlikėjas Rokas Yan surengė pirmą solinį koncertą. Čia atlikėjas ne tik atliko jau hitais spėjusius tapti kūrinius, bet ir naujausią kūrybą, kuri nugulė į praėjusią savaitę išleistą albumą „Iš tų akių“, rašoma pranešime spaudai. Šiek tiek po 20 valandos į sceną kartu su grupe žengęs atlikėjas, panašu, liko nustebintas tokio gausaus kiekio klausytojų, susirinkusių į koncerto.
2022-10-21

Vasaros renginyje – būrys garsenybių: viešumoje pasirodė vaikelio besilaukianti Viktorija Siegel su mylimuoju

Vos vasarai suskaičiavus pirmąsias dienas, „L’Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į naujo birželio numerio pristatymą ir Vilniaus senamiestyje įsikūrusio restorano „Medininkai“ vasaros terasos atidarymą. Atostogų Italijoje nuotaika alsuojančiame ir dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus papuoštame vakarėlyje svečiams koncertavo Vidas Bareikis ir Jonas Nainys – DJ Jovani.
2022-06-03

Ingrida Martinkėnaitė pravėrė savo spintą: nauji pasirinkimai stebina ir pačią atlikėją

Stilingos ir įkvepiančios nuomonės formuotojos apsilankė mados renginyje. Gėlėmis papuoštoje šventėje žinomos moterys mėgavosi pusryčiais, kūrė puokštes ir turėjo galimybę pirmos susipažinti su vasaros drabužių kolekcija. Mados prekių ženklo „Lindex“ renginyje apsilankė Simona Burbaitė, Inidė Jasnauskaitė, Ingrida Martinkėnaitė, Ieva Swan, Inga Žuolytė, Viktorija Šaulytė-Mockė bei kitos moterys.
2022-06-03

Rožine spalva nudažytame vakarėlyje apsilankė žinomos moterys: aptarė rudens mados tendencijas

Ketverius metus gyvuojantis moteriškų drabužių parduotuvių tinklas „Chic“ surengė madai dedikuotą vakarą. Šventiniame Vilniuje vykusiame renginyje kviestinės viešnios apžiūrėjo atsinaujinusią parduotuvę ir išvydo rudens mados tendencijas atspindinčią drabužių kolekciją.  Svarbiausiu vakaro akcentu tapo rožinė spalva, dominuojanti parduotuvės interjere. Viešnios vaišinosi rožinės spalvos gėrimais iš rožinių taurių, desertai taip pat buvo rožinės spalvos.
2021-09-23

Inga Žuolytė neįleista į lėktuvą, vykstantį į Graikiją: pamiršo vieną svarbią detalę

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė turėjo su šeima išvykti atostogų į Graikiją. Visgi, moters kelionė pasibaigė dar neprasidėjusi – į Chanijos miestą turėjusi vykti I. Žuolytė nebuvo įleista į lėktuvą. Savo istorija Inga Žuolytė pasidalino socialiniuose tinkluose. Tekstu moteris sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais. „Šiandien lėktuvas į Chaniją pakilo be mūsų arba kelionė, kuri taip ir neįvyko.
2021-06-23

Šiemet šias žinomas moteris aplankė gandrai: išgyvena gražiausias motinystės akimirkas

Gegužės pirmąjį sekmadienį švenčiama viena gražiausių pasavario švenčių – Motinos diena. Ši diena yra svarbi bei ypač maloni širdžiai visoms mylimoms mamoms, vis dėlto šiemet ši diena dar ypatingesnė šioms Lietuvos moterims. Mat visos jos šiemet tapo mamomis, kai kurios pirmą kartą, o kai kurios – jau ir antrąjį ar ketvirtąjį. Antrasis Ingos Žuolytės sūnus Balandžio pradžioje nuomonės formuotoja Inga Žuolytė su vyru Adomu susilaukė antrosios atžalos. Porai gimė berniukas.
2021-05-02

Džiugi žinia: Žuolytė su vyru Adomu susilaukė antrosios atžalos

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė su vyru Adomu susilaukė antrosios atžalos. Porai gimė berniukas. Šia žinia I.Žuolytė pasidalijo socialiniuose tinkluose. „...ir pasirodei Tu kaip tikras pavasaris.. kiek netikėtas, bet labai lauktas. Pripildęs mūsų širdis saulės, šilumos bei dvigubos meilės. Ir vėl tas pilnatvės jausmas. Ir vėl kosmosas. Velykos, šiemet, tikrai šventos. Su Šventomis Velykomis ir jus!“ – dalijosi moteris.
2021-04-04
REKLAMA
Inga Žuolytė  Inga Žuolytė

Žuolytės mityba nėštumo metu: mėgstu juokauti, kad šiandien turiu išlikusį vienintelį sveiką įprotį

Antrojo vaikelio besilaukianti tinklaraštininkė, nuomonės formuotoja Inga Žuolytė tikina, kad jos mitybos įpročiai šio nėštumo metu nepasikeitė, priešingai nei laukiantis sūnaus Gabrieliaus. Nepaisant to, dabartinis ir neįprastas gyvenimo laikotarpis Ingos gyvenimą kiek pakoregavo, tad plačiau apie tai kalbamės interviu.
2021-03-22

2020-ieji skirti meilei: įspūdingiausios Lietuvos garsenybių vestuvės ir iš koto verčiančios nuotakos

2020-ieji buvo tikrai neeiliniai metai, privertę sustoti. Dėl to „palaukti“ kartais teko net meilei. Vis dėlto šiais metais įvyko ir daugybė įsimintinų bei gražių vestuvių, sulaukusių daug dėmesio tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Jei 2019 metus vadinome skyrybų metais, šiuos drąsiai galime vadinti meilės! Vienos daugiausiai dėmesio sulaukusių vestuvių šiais metais buvo nuomonės formuotojos Ingos Žuolytės ir jos mylimojo Adomo. Pora žiedus sumainė vasaros viduryje.
2020-12-25

Inga Žuolytė su vyru Adomu laukiasi antrojo vaikelio: svajonė priartėjo prie realybės

Nuomonės formuotoja Inga Žuolytė šio sekmadienio rytą socialiniuose tinkluose pasidalijo puikia žinia.  Kartu su vyru Adomu žinoma moteris laukia šeimos pagausėjimo. Tai bus jau antrasis Ingos ir Adomo vaikelis. Pirmojo jiedu sulaukė 2018 metų spalio mėnesį, likus valandai iki pačios Ingos gimtadienio. Džiugias žinias Inga pranešė socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.
2020-12-06

Dietistė Trusovė atvirai apie sveikos mitybos iššūkius: papasakojo, kas svarbiausia

Sveika ir subalansuota mityba kasmet vis labiau užkariauja lietuvių virtuves. Vis tik dietistė, sveikos gyvensenos konsultantė Indrė Trusovė tvirtina, jog nepakanka, kad maistas būtų vien tik sveikas. Be galo svarbu, kad gaminamas patiekalas būtų skanus ir kad jį būtų malonu valgyti, nes kitaip sveika gyvensena taps per prievarta kišama norma, o ne energijos ir džiaugsmo suteikiantys pokyčiai.
2020-11-06

26-ąjį gimtadienį mininti Žuolytė – atvirai apie unikalų reiškinį, vienijantį šeimą ir jautriausią praėjusių metų akimirką

Socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Inga Žuolytė šį sekmadienį mini 26-ąjį savo gimtadienį. Ir nors ji niekuomet neslėpė, kad šventes be galo mėgsta, o ir gimtadienius visuomet stengiasi paminėti, vieno gimtadienio, tikriausiai, jau nebepranoks joks kitas.
2020-10-25

Knygą išleidusi Trusovė prakalbo apie praėjusį etapą: metai buvo lyg karuselė

Licencijuota dietistė, 2-jų vaikų mama Indrė Trusovė išleido receptų ir sveikatai palankios mitybos patarimų knygą. Šią gražią šventę paminėjo su vyru ir vaikais bei artimais bičiuliais.
2020-10-08

Žuolytė davė atsaką, sukritikavusiems jos vestuves: galimai pamiršote, kad šventė – tai ne jūsų

Praėjusį trečiadienį žiedus sumainė socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Inga Žuolytė ir jos mylimasis Adomas Mikalauskas. Ir nors to visai neplanavo ir nesitikėjo, jų vestuvės susilaukė didžiulio atgarsio – tiek žiniasklaidoje, tiek ir įvairiuose forumuose. Praėjus beveik savaitei po vestuvių, savo nuomone apie tai nusprendė pasidalinti ir pati Inga.
2020-07-28

Sostinėje tuokiasi Žuolytė ir jos mylimasis Adomas: nuo nuotakos sunku atplėšti akis

Šiandien, liepos 22-ąją, sostinės Šv.apaštalų Petro ir Povilio bažnyčioje tuokiasi socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Inga Žuolytė ir jos mylimasis Adomas Mikalauskas. Tiesa, oficialiai pora yra vyras ir žmona jau senokai – šiandien jie amžiną meilę darkart prisiekė ir prieš Dievą. Įspūdingų poros vestuvių nepraleido ir gausybė garsių draugų. Tarp jų – ir vaikelio besilaukianti Karolina Meschino, į šventę atvykusi su mylimuoju OG Version.
2020-07-22

Po žinių apie nėštumą, Karolina Meschino ir OG Version pirmąkart kartu pasirodė viešumoje

Šiandien, liepos 22-ąją, sostinėje tuokiasi socialiniuose tinkluose išgarsėjusi Inga Žuolytė ir jos mylimasis Adomas Mikalauskas, o įspūdingos šventės nepraleido ir daugybė žinomų žmonių. Tarp jų – ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino, kuri sekmadienį paskelbė apie tai, jog kartu su savo mylimuoju reperiu Dominyku Ježeriu-OG Version laukia šeimos pagausėjimo. Apie tai Karolina pranešė socialiniuose tinkluose.
2020-07-22

Rožinis ir nepamirštamas Žuolytės mergvakaris: jautrios akimirkos ir staigmenos dar prieš šventę

Jau visai netrukus Inga Žuolytė su mylimuoju Adomu iškels savo vestuves, o praėjusį sekmadienį, liepos 12-ąją, socialiniuose tinkluose puikiai žinomai moteriai artimiausios draugės iškėlė nepamirštamą mergvakarį. Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė pati Inga, tokios nuostabios šventės ji tikrai nesitikėjo, o iškart po jos vestuvių ėmė laukti netgi dar labiau.
2020-07-13

Garsios moterys ėmėsi gražios iniciatyvos: prakalbo apie pažeidžiamiausią visuomenės dalį

Siaučiant koronavirusui Lietuvoje daugelis žmonių tiesia pagalbos ranką ir padeda vieni kitiems. Garsios mamos ir tinklaraštininkės ryžosi gražiai iniciatyvai ir skatino prisidėti kitus. Septyniolika garsių moterų įsiamžino nuotraukose laikydamos plakatą, o iš juose parašyti žodžiai siuntė svarbią žinutę: „Aš lieku namuose dėl šeimos, draugų, vyresnių žmonių, tavęs ir mylimos Lietuvos. Kartu galime tai padaryti.
2020-04-01

Besilaukianti Martinkėnaitė pasirodė viešumoje: užmaskavo apvalėjantį pilvuką

Trečiadienio rytą kviestinės viešnios rinkosi į Lietuvoje ką tik pasirodžiusio prekės ženklo „Skintsugi“ pristatymą, rašoma pranešime spaudai.  Pristatyti naujienų specialiai į renginį iš Ispanijos atvyko prekės ženklo atstovė Laura Ribera Orts, o oficialių šios kosmetikos platintojų Lietuvoje „Eurovaistinės“ atstovė Aušra Vareikienė aptarė rinkos tendencijas.
2020-02-19

Pobedonoscevas parodė gražuolę dukterį: abu mielai pozavo fotografams

Šį ketvirtadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės nusprendė praleisti su kinu – kviestinė publika rinkosi į naujos romantinės komedijos „Tobulas pasimatymas“ premjerą. Renginyje lankėsi Jurgita Jurkutė ir Rytis Širvaitis, Dovilė Filmanavičiūtė, Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Beata Nicholson, Edmundas Jakilaitis su šeima, Liucina Rimgailė ir Tadas Rimgaila, Inga Žuolytė, Erika ir Merūnas Vitulskiai bei daugelis kitų.
2020-01-02

Krūtinę pasididinusi Vasha parodė operacijos rezultatus: pasipuošė gilia iškirpte

Penktadienį stilingiausios šalies moterys susirinko drauge papusryčiauti Vilniaus centre įsikūrusioje desertinėje, kurioje ne tik dalijosi puikia, šventiška nuotaika, bet ir ėmė svarstyti, kaip puošis per kalėdinius bei naujametinį vakarėlius.  Renginio nepraleido ir dainininkė bei socialinių tinklų žvaigždė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, kuri nustebino visus susirinkusius ryškiais išvaizdos pokyčiais.
2019-12-13

Kvoščiauskas išpildė seną savo norą: toli važiuoti nereikėjo

Praėjęs savaitgalis Pakruojo dvare buvo ypatingas – prasidėjo šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai. Visatos ženklai 2019“. Jo metu lankytojai gali apžiūrėti naujas įspūdingo dydžio skulptūras ir pasinerti į visai šeimai skirtas veiklas. Festivalio svečiai kviečiami grožėtis įvairiais žibintais, kuriančiais atskirą magišką pasaulį, rašoma pranešime spaudai. Jame – ryškios gėlės, Kinijos šventyklos, Afrikos safario gyvūnai, kalėdiniai nameliai, Kalėdų Senelis ir Spragtuko istorija.
2019-11-25

Renginyje pasirodžiusi Žuolytė prakalbo apie papuošalus: su vienu niekada nesiskiria

Yra papuošalų, be kurių nė viena moteris neįsivaizduoja kasdienybės, o taip pat yra ir meistrų, kurie kiekvieną aksesuarą gali paversti tikru meno kūriniu, su kuriuo nenorėsite skirtis nė akimirkai. Būtent tuo įsitikino žinomos bei madai neabejingos Lietuvos moterys, apsilankiusios naujo juvelyrikos prekės ženklo „DUST“ pristatymo vakarėlyje, rašo pranešime spaudai.
2019-11-22

Žvaigždžių vizažistę domina iššūkiai: atskleidė, kokias klientes gražinti įdomiausia

Kamilę Matkevičienę daugelis merginų žino ne tik kaip vizažistę, bet ir kaip tikrą žvaigždžių makiažo specialistę – savo rožinėje studijoje žinoma moteris yra pagražinusi ne vieną garsų veidą. Kamilė atvirauja, kad dažnai makiažą kurti neeilinių veido bruožų merginai yra už viską įdomiau, o, bėgant metams, keičiasi ir jos pačios braižas. Naujienų portalui tv3.lt Kamilė papasakojo apie vizažisto profesiją, svajones ir idealias klientes.
2019-11-07

Buvusi Kuzminsko mylimoji Andreikaitė tapo modeliu: prabilo apie pokyčius

Antradienio vakarą parduotuvėje „Guess“ įvyko naujos kolekcijos pristatymas. Kviestiniai svečiai išvydo rudeniui ir žiemai skirtas drabužių, avalynės ir aksesuarų naujienas, rašoma pranešime spaudai. Jas pristatė modeliais tapę žinomi veidai.  Pirmoji kolekcijos dalis buvo skirta kasdienai ar kai reikia išbėgti į neplanuotą vakarėlį.
2019-11-06

25-ąjį gimtadienį švenčianti Žuolytė atskleidė didžiausią norą: apie tai svajoja labiausiai

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė šiandien mini ypatingą dieną – 25-ąjį savo gimtadienį. Tiesa, praėję du žinomos moters gimtadieniai buvo nepamirštami – per vieną jų Ingai pasipiršo mylimasis Adomas, o likus valandai iki 24-ojo, Inga tapo mama – jai gimė sūnus Gabrielius.
2019-10-25

Įvaizdžius susiderinusi Stumbrų šeima traukė akį: prabilo apie laisvalaikį

Nuo šiol vilniečiai ir miesto svečiai nebegalės skųstis pramogų stygiumi sostinėje. Antradienio vakarą įvyko oficialus didžiausio Baltijos šalyse laisvalaikio ir pramogų centro „Moonplay“ atidarymas, rašoma pranešime spaudai.  Jame – daugybė visai šeimai skirtų pramogų ir aktyvaus laisvalaikio leidimo būdų.
2019-10-16

Žižė atskleidė tobulos odos paslaptį: nebijo jai suteikti šiek tiek šoko

Žinoma dviejų vaikų mama ir aktyvi moteris Julija Žižė juokauja, kad su metais oda ima gražėti be didesnių pastangų. Ji pripažįsta, kad nėra pametusi galvos dėl veido priežiūros, tačiau atskleidžia turinti savų gražios odos receptų, padedančių išvengti odai kasdien tenkančių iššūkių, rašoma pranešime spaudai. Tačiau jų išvengti pavyksta ne visoms – įvairios odos problemos, pasak kosmetologės Miglės Kručiūtės-Babickienės, kamuoja vis jaunesniame amžiuje.
2019-10-02

Stilistė įvardijo šaltojo sezono avalynės tendencijas: patiks visoms

Šilti ir saulėti orai baigėsi, o vėjai ir darganos primena apie vieną – šaltojo sezono pradžią. Tačiau niūrus oras neturėtų atsispindėti jūsų spintos turinyje – įvaizdį pagyvinkite naujais aulinukais, kurie sužibės net ir po dešimčia storų rūbų sluoksnių.
2019-09-18

Kaikarienė atskleidė mitybos paslaptį: geria specialų gėrimą

Trečiadienio vakarą įvyko oficialus įvairių šalių virtuvių skonius sujungiančio restorano „Bola“ atidarymas. Daugelio gurmanų širdis jau spėję užkariauti ryškiaspalviai dubenėliai suviliojo būrį garsenybių. Jos panoro įvertinti šį ne tik skanų, bet ir labai fotogenišką patiekalą.
2019-09-04

Žuolytė įvardijo, kas padėjo išgyventi sudėtingas situacijas nėštumo metu

Socialinių tinklų žvaigždė bei iniciatyvos „Daugiau nei mama“ kūrėja Inga Žuolytė mama pirmąkart tapo tik praėjusių metų rudenį, tačiau per juos ji ne tik pasikeitė išoriškai, bet ir išbandė daugybę naujų veiklų. Inga turi subūrusi didelę sekėjų armiją, kuri domisi kiekvienu jos žingsniu, ir nors iš šalies kartais gali pasirodyti, kad žinoma moteris patiria spaudimą, iš tiesų ji negalėtų būti laimingesnė, o ir jos svajonėse – kur kas didesnė šeima.
2019-08-06

Pirmajame mamų festivalyje akys krypo į Straleckaitę: kvietė prisijungti ir kitas

Šio trečiadienio rytą Vilniuje įvyko pirmasis mamų festivalis „Mamostogos“, kurio metu daugybė mamų su vaikais ne tik leido laiką pramogaudami, bet ir klausydamiesi įvairių pranešimų. Renginys pritraukė ir ne vieną žinomą veidą. Tarp jų – ir žavios mamos: tinklaraštininkė Inga Žuolytė, dizainerė Julija Žižė, šokėja Eglė Straleckaitė, Laura Mazalienė bei būrys kitų. Pasisveikinimo žodį renginyje tarė ir jį pradėjo viena iš jo moderatorių, I. Žuolytė bei kitos renginio organizatorės.
2019-07-31

Žuolytė subūrė mamas: skatina imtis aktyvios veiklos

Aktyvaus gyvenimo būdo entuziastė Inga Žuolytė subūrė bendramintes mamas kartu su atžalomis prisijungti prie ekskursijos pėsčiomis Vilniaus senamiestyje. 3000 žingsnių ėjime su vaikiškais vėžimėliais dalyvavo būrys mamų su vaikais, tarp kurių – „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė su naujagimiu Matijumi, mitybos specialistė Anastasija Zizas su sūneliu Ričardu, tinklaraštininkė Erika Valiukaitė su sūnumi Manueliu, rašo pranešime spaudai.
2019-07-19

Randers – dėmesio centre: tapo plaukų modeliu

Pirmadienio vakarą Lietuvos įžymybės bei geriausi šalies plaukų stilistai išskirtinio renginio metu turėjo galimybę susipažinti su šio sezono šukuosenų tendencijomis. Specialiai renginiui į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės atvykę „Paul Mitchell Systems“ atstovai surengė tikrą madų šou ir renginio svečiams pademonstravo meistriškas plaukų formavimo subtilybes, rašoma pranešime spaudai.
2019-06-18

Garsios lietuvės apsinuogino: tokios figūros pavydi daugelis

Atėjus kalendorinei vasarai ir šiltiems orams, Lietuvos pramogų pasaulio garsenybės nusimetė drabužius ir apsivilko maudymosi kostiumėlius. Žvaigždės savo paskyrose pasidalijo kadrais, kurie ne vienam atėmė žadą. Nors dar tik prasidėjo vasara, jau kurį laiką Lietuvą lepina pavydėtina šilumos banga. Birželis prasidėjo šiltai, todėl temperatūros stulpeliai dienomis kartais įkaista net iki 30-ies laipsnių karščio.
2019-06-08

Žuolytė prabilo apie svorį po nėštumo: netikėtą pokštą iškrėtė hormonai

Jau šį savaitgalį, birželio 7-9 dienomis Juodkrantėje vyks vasaros sezono atidarymą skelbiantis didžiausias nemokamas sporto ir laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Pajūrio gyventojai ir svečiai bus kviečiami ne tik mėgautis nemokamais žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertais, bet ir dalyvauti daugybėje sportinių rungčių. Viena tokių – „Daugiau nei mama“ bėgimo su vaikiškais vežimėliais varžybos, kurias organizuoja tinklaraštininkė Inga Žuolytė, rašoma pranešime spaudai.
2019-06-04

Kelia pavydą: neseniai vaikelio sulaukusi Gafaro parodė pritrenkiančią figūrą

Trečiadienio vakarą visažistė Justina Gafaro pakvietė į grožio vakarėlį, kurio metu buvo pristatytos natūralios kosmetikos „L'Occitane“ naujienos. Provanso grožį ir išskirtinumą įkūnijanti kosmetika šį kartą siūlo priemones lūpoms ir veido odai skirtas kaukes bei šveitiklį, rašoma pranešime spaudai.
2019-05-30

VIP svečiai nusikėlė į vasarą: Meschino įvaizdis traukė žvilgsnius

Saulėtą ketvirtadienio vakarą pramogų pasaulio garsenybės rinkosi į vasara alsuojantį renginį – Spritz Summer Garden sezono atidarymo šventę. Renginio nepraleido socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi, Agnė Jagelavičiūtė, Indrė Stonkuvienė, Mantas Katleris, Simona Nainė, Inga Žuolytė, Austėja Jablonskytė bei daugelis kitų.   Bene daugiausiai žvilgsnių ir fotografų žvilgsnių sulaukė socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.
2019-05-23

Pirmąkart su sūnumi atostogavusi Žuolytė: „Įsivaizdavau, kad viskas bus paprasčiau“

Socialinių tinklų žvaigždė Inga Žuolytė visai neseniai grįžo iš kelionės po Kretą. Šios atostogos žinomai moteriai buvo ypatingos, nes pirmąkart į užsienį keliavo visa šeima – ne tik Inga ir jos vyras Adomas, bet ir mažasis sūnelis Gabrielius. Ir nors Inga neslepia, kad įspūdžiai – išties įvairūs, dėl vaikelio emocijų ji kelionę kartotų ne vieną ir ne du kartus.
2019-05-20
Į viršų