Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą TV3 eterį sudrebino antroji naujojo TV3 ir GO3 projekto „Didysis šou burbulas“ laida. Praėjusią savaitę įvyko dalyvių prisistatymas, o šį sekmadienį, susumavus žiūrovų balsus, projektą paliko pirmasis dalyvis.

Sekmadienio vakarą TV3 eterį sudrebino antroji naujojo TV3 ir GO3 projekto „Didysis šou burbulas“ laida. Praėjusią savaitę įvyko dalyvių prisistatymas, o šį sekmadienį, susumavus žiūrovų balsus, projektą paliko pirmasis dalyvis.

REKLAMA

Kaip laidos pradžioje paskelbė „Didžiojo šou burbulo“ vedėjai, daugiausiai balsų naujienų portale tv3.lt žiūrovai atidavė už Radži Aleksandrovičių, o mažiausiai – už Kristiną Jurę.

Tiesioginio eterio metu, žiūrovai galėjo balsuoti už savo mėgstamą dalyvį trumpuoju numeriu 1671. Čia daugiausiai žiūrovų balsų pelnė Kristina Jurė, o mažiausiai – Gabrielė Urbonaitė-Galeibra.

Susumavus portalo tv3.lt skaitytojų ir tiesioginio eterio metu balsavusių žmonių balsus paaiškėjo, kad su projektu atsisveikina Gabrielė Urbonaitė-Galeibra.

REKLAMA

Tačiau projektą papildė naujas dalyvis – „Kelio į žvaigždes 3“ laimėtojas Anatolijus Oleinik.

Savaitės pradžioje paaiškėjo, kad šįkart dalyviai turės paruošti pasirodymus kino filmų tema.

Traukiant burtus paaiškėjo, kuriems dalyviams suteikta laisvė – jie galėjo ruošti pasirodymus pagal pasirinktą filmą. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Aleksandrui Ivanauskui-Farai, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, Justinui Mejeriui ir Ievai Riepšaitei, Radžiui, Mariui Jampolskiui, Gabrielei Urbonaitei.

REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjai Miai atiteko filmas „Taip gimė žvaigždė“ bei Lady Gagos daina „Shallow“. Negana to, jai reikėjo susirasti ir scenos partnerį bei drauge su juo paruošti pasirodymą.

Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė turėjo parengti pasirodymą pagal lietuvišką filmą „Zero“. Porai atiteko G&G Sindikato daina „Tiems, kurie nieko nebijo“.

Violeta DaQueen sekmadieniui rengė pasirodymą pagal filmą „Vyrai juodais drabužiais“ ir Will Smith dainą „Men in black“.

Norbertui atiteko filmas „Džokeris“ bei Imagine Dragons daina „Believer“.

Justinas Lapatinskas turėjo pristatyti pasirodymą pagal filmą „Armagedonas“. Burtų keliu jam atiteko Aerosmith daina „I Don't Want to Miss a Thing“.

Kristina Jurevičiūtė burtų keliu ištraukė filmą „Liūtas karalius“ ir atliks armen Twillie, Lebo M. dainą „Circle Of Life“.

Gabrielė Urbonaitė-Galeibra pasirinko atlikti animacinio filmo „Dainuok“ dainą „Don't You Worry 'Bout A Thing“.

REKLAMA
REKLAMA

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha nusprendė sudainuoti garsiąją Cristinos Aguileros dainą iš filmo „Burleska“.

Marius Jampolskis pasirinko dainą iš klasika tapusio filmo „Krikštatėvis“.

Šokėjai Justinas Mejeris ir Ieva Riepšaitė paruošė šokį pagal filmo „50 pilkų atspalvių“ dainą „Earned it“.

Radži išsirinko populiaraus serialo „Pinigų namai“ dainą „Bella ciao“.

Aleksandras Ivanauskas-Fara šį vakarą atliko Stingo kūrinį „Shape of my heart“ iš filmo „Leonas“.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o taip ir projekto „Facebook“ puslapyje „Didysis šou burbulas“.

Už mylimiausius dalyvius balsuoti galite čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų