Aistros nerimsta: Mia „Burbule“ išplūdo kitą dalyvį

Aistros „Didžiajame šou burbulas“ nerimsta, po konflikto su Žygimantu Petkumi Vilija Pilibaitytė-Mia vis dar jaučia nuoskaudas. Kiekvieną trečiadienį šou dalyviai yra iškviečiami „Išpažinčiai“, jos metu atlikėja išsakė savo nuomonę apie Žygį.

„Išpažinties“ metu dalyviai buvo klausiami įvairių klausimų, vieną jų išgirdo ir Mia.

„Mia, kurį žmogų pavadinai „lopu“?“, – klausė žurnalistė.

„Nepamenu dabar, „lopas“ yra žmogus, kuris mane užknisa. Tai yra mano asmeninis lopas. Taip, pavadinau vieną žmogų – Žygį“, – prisipažino atlikėja.

Dalyviai prisiminė savaitės pradžioje įvykusius konfliktus, o Mia prisipažino, kad yra vis dar įsižeidusi. Po pasirodymų dalyviai šventė iki paryčių, vykstant šokiams, Mia pakvietė Žygį šokti. Nužiūrėjęs Mią Žygis pajuokavo, kad jam patinka vyresnės moterys.

Vaikino juokelio nesupratusi Mia puolė aiškintis: „Ką tu čia pasakei? Tu čia tyčiojiesi iš manęs? Tu gal durnas?“

Žygis ėmė teisintis, kad Mia tiesiog nesupranta jo humoro, tačiau moteris nebenorėjo klausytis vaikino pasiteisinimų ir paliko salę.

Išėjusi į kitą kambarį Mia skundėsi atlikėjai Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, kad Žygis „nejaučia ribų“. 

„Žygis yra iš tų žmonių, kurie ieško problemų. Jis nenormalus“, – skundėsi moteris.

„Viską, ką jis daro, daro specialiai, tai yra jo žaidimas. Tai buvo bajeris prie vyresnių. Nesureikšmink to“, – ramino Vasha.

„Ilgai su tokiais „bajeriais“ jis čia nebus“, – leptelėjo Mia.

„Išpažinčių“ metu Mia ir Žygis vėl prisiminė šį įvykį, tiesa, jų versijos skyrėsi. Žygis bandė aiškinti, kad tai buvo tik juokai ir Mia jo nesuprato, tačiau atlikėja vis vien tvirtino, kad taip Žygis stengėsi ją įžeisti.

„Jeigu tu žinai, kad gali įžeisti kitą žmogų, tai nebūk toks sarkastiškas, juk žinai, kur atėjai. Čia ne vaikų darželis, mes nesame draugai, aš tavęs nepažįstu. Tu prie visų kabinėjiesi“, – kalbėjo Mia.

Žygis leptelėjo, kad geriau bus ,,lopu", nei Mios meilė.

„Tai gerai, toks jis ir yra. Aš neviniosiu žodžių į vatą, esu pasakiusi, kad, ką kalbu žmonėms už nugaros, tą kalbu ir tiesiai į akis. Nebijau jam to pasakyti į akis“, – pyktelėjo atlikėja.

REKLAMA

Mios ir Žygio konfliktą galite pamatyti čia:

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-03-18 01:33:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
ta Mia jau berods beveik 40m.o elgiasi ten kaip kokia paauglė,suaugusi moteris,o šitaip išsidirbinėja,gėda žiūrėt,laistosi vandeniu su jaunais berniokėliais
Atsakyti
-20

K
Kepėja
2021-03-18 01:20:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai nusivažiavo,kur pasirodo,ten konfliktas.
Atsakyti
-11

J
Jonukas
2021-03-18 00:02:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vykit kuo greičiau ta pijoke Mia negauna alkoholio ir pyksta ant visų į ką ji panaši akys sutinusios kaip rodos būtų visa gyvenimą gerusi
Atsakyti
-28

SKAITYTI KOMENTARUS (52)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų