Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 14-osios vakarą, sekmadienį, TV3 eteryje startavo didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“. Tai – unikalus projektas, kuris apjungia net du žanrus – realybės ir sekmadienio TV šou. 

Kovo 14-osios vakarą, sekmadienį, TV3 eteryje startavo didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“. Tai – unikalus projektas, kuris apjungia net du žanrus – realybės ir sekmadienio TV šou. 

REKLAMA

Vakar televizijos žiūrovai pamatė pirmuosius dalyvių pasirodymus, o iškart po to, per GO3, jie ėmė stebėti ir kiekvieną jų gyvenimo akimirką.

Po pasirodymų dalyviai šventė iki paryčių, tiesa, netruko ir konfliktinių situacijų.

Pirmasis konfliktas įvyko tarp Vilijos Pilibaitytės-Mios ir Žygimanto Petkaus. Vykstant šokiams, Mia pakvietė Žygį šokti. Nužiūrėjęs Mią Žygis pajuokavo, kad jam patinka vyresnės moterys.

Vaikino juokelio nesupratusi Mia puolė aiškintis: „Ką tu čia pasakei? Tu čia tyčiojiesi iš manęs? Tu gal durnas?“

Žygis ėmė teisintis, kad Mia tiesiog nesupranta jo humoro, tačiau moteris nebenorėjo klausytis vaikino pasiteisinimų ir paliko salę.

REKLAMA

Mios ir Žygio konfliktą galite pamatyti čia:

Išėjusi į kitą kambarį Mia skundėsi atlikėjai Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, kad Žygis „nejaučia ribų“. 

„Žygis yra iš tų žmonių, kurie ieško problemų. Jis nenormalus“, – skundėsi moteris.

„Viską, ką jis daro, daro specialiai, tai yra jo žaidimas. Tai buvo bajeris prie vyresnių. Nesureikšmink to“, – ramino Vasha.

„Ilgai su tokiais „bajeriais“ jis čia nebus“, – leptelėjo Mia.

Tiesa, tai ne vienintelis Žygio konfliktas, juoda katė perbėgo tarp jo ir Radži. Vakarėlio metu vyrai nesutarė, kuris yra geresnis.

REKLAMA
REKLAMA

„Tu mane nori „užkabinti“, bet tau tikrai nepavyks, čia tik aš tave galiu „užkabinti“, tik reikia laiko, palauk“, – kalbėjo Radži.

Žygis ėmė atlikėją raminti ir aiškino, kad šis perlenkia lazdą: „Mane įžeidei tik dėl to, kai pasakei, kad man neįdomu, ką šneka Fara. Man labai įdomu, ką jis pasakoja.“

„Nesusireikšmink, sėdėjai š*** ir sėdėsi“, – rėžė Radži. 

Po kelių replikų įtampa kilo vis labiau, tačiau Žygis nebenorėjo toliau tęsti ginčų ir į Radžio kalbas nebereagavo.

Radžio ir Žygio konfliktą pamatykite čia:

Šiandien per pietus feisbuke tiesioginės transliacijos metu pasirodė Gabija ir Žygis.

Žurnalistei uždavus klausimą apie įvykusius konfliktus, Žygis apie juos kalbėjo nenoriai: „Aš esu toks žmogus, esu tiesmukiškas, jei man kas nepatinka, aš pasakau. Gal kartais perlenkiu lazdą, bet aš labai tikiuosi, kad žmonės mane supras, koks aš esu. Aš tikrai niekam nepadlaižiausiu, jei reiks aš ir atsiprašysiu, čia priklauso, kaip žmogus sureaguos.“

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Žygio, jis santykius su Radži išsiaiškino jau tą patį vakarą: „Aš jam pasakiau, kad esu skorpionas, energijos vampyras. Nuo to momento jis viską suprato. Jei žmogus ateis prie manęs ir pasakys, kad nejaučiu ribų, aš iškart nurimsiu, mane reikia suprasti ir prisitaikyti. Aš neapsimetinėsiu, kad esu angelas iš dangaus.“

Vaizdo transliaciją galite pamatyti čia: 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vakar paaiškėjo visi projekto dalyviai: Ieva Riepšaitė, Justinas Mejeris, Violeta DaQueen, Norbertas Liatkovski, Gabrielė Urbonaitė, Žygimantas Petkus, Gabija Radžiūnaitė, Marius Jampolskis, Justinas Lapatinskas, Kristina Jurevičiūtė, Radži, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, Mia Pilibaitytė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų