Vasha – atvirai apie išsiskyrimą su vyru: „Nežinau, ar įmanoma dar kartą pajausti tai, ką jaučiau“

TV3 eteryje startavo didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“, kuriame žiūrovai dalyvių gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą.

Nors šou prasidėjo sekmadienį, tačiau aistros jau virte verda. Kai kurie dalyviai jau susidūrė su konfliktais, o kiti atviravo priešais kameras.

Nuo pirmos šou dienos puikiai sutariančios  Vilija Pilibaitytė-Mia ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha dalijasi ne tik bendru kambariu, bet ir asmeniškomis istorijomis.

Vakarais sugulusios į lovą merginos pasikalba įvairiomis temomis. Šį kartą atlikėjos atviravo apie santykius.

„O tu ką nors mylėjai taip for sure (liet. tikrai)?“, – uždavė klausimą Mia.

Vasha į šį klausimą sureagavo nusijuokdama: „Rimtai tu manęs klausi tokio klausimo? Aš dėl žmogaus savo gyvenimą buvau atidavusi. Aš taip mylėjau, Mia... taip mylėjau savo vyrą.“

Moteris ėmė atvirauti apie skyrybų priežastis: „Ėjo laikas ir aš mačiau, kad niekas nesikeičia. Man skaudėjo ne vienai, skaudėjo ir mano vaikui. Tada supratau, kad taip tęstis nebegali ir reikia padėti tašką. Supratau, kad esu mama, esu atsakinga už savo vaiką ir tolimesnį savo gyvenimą. Nebegalėjau jokio žodžio pasakyti, nes viskas buvo pribrendę tiek, kad liko tik vienas pasirinkimas – skyrybos.“

Mia prisipažino taip pat mylėjusi ir ne kartą. Abi moteris džiaugėsi, kad dėl nieko iki šiol nesigaili.

„Nežinau, ar įmanoma dar kartą pajausti tai, ką jaučiau, kad taip „išneštų“ viską. Dabar į viską žiūriu daug atsakingiau ir galvoju apie save“, – atviravo Vasha.

Mios ir Vashos pokalbį pamatykite čia:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienį paaiškėjo visi projekto dalyviai: Ieva Riepšaitė, Justinas Mejeris, Violeta DaQueen, Norbertas Liatkovski, Gabrielė Urbonaitė, Žygimantas Petkus, Gabija Radžiūnaitė, Marius Jampolskis, Justinas Lapatinskas, Kristina Jurevičiūtė, Radži, Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, Mia Pilibaitytė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų