Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienio vakarą „Didžiajame šou burbule“ įvyko išpažinčių vakaras. Jo metu projekto dalyviams buvo užduodami intriguojantys klausimai, o atsakymais į juos teko dalintis stebint visiems kitiems.

Trečiadienio vakarą „Didžiajame šou burbule“ įvyko išpažinčių vakaras. Jo metu projekto dalyviams buvo užduodami intriguojantys klausimai, o atsakymais į juos teko dalintis stebint visiems kitiems.

REKLAMA

Čia aptarta ir Žygio bei Norberto draugystė.

Kai kurie projekto dalyviai ir toliau konfliktuoja su Žygiu, tuo tarpu kiti – susitaikė. Visi nesutarimai prasidėjo nuo Žygio ir Radži konflikto, tačiau konflikto priežasties nė vienas iki šiol negali įvardyti. Negana to, dabar jiedu susitaikė ir į konfliktus daugiau nebesivelia.

Išpažinčių vakaro metu pats Žygis buvo kaip niekuomet atviras. Atlikėjas viešai pripažino, kad jį itin įskaudino Norberto elgesys, mat vos pasirodęs projekte, jis, anot Žygio, ėmė elgtis kardinaliai kitaip.

REKLAMA

„Ateidamas čia aš Norbertą tikrai laikiau draugu, bet vos tik Norbertas įėjo prio šitas duris, iškart patapo kitas žmogus. Ir man tai buvo keista, nes aš tiesiog žinau kitokį Norbertą. Jis pas mane ne kartą buvęs, mes tikrai bendraujame, o kai aš pamatau vaizdo įrašą, kur jis sako „koks jis man draugelis, aš tik porą kartų pas jį buvau“, tai tokie dalykai tikrai skaudina ir yra nemalonu“, – sakė Žygis.

Pats Norbertas ėmė gintis tikindamas, kad iš tiesų Žygis galbūt jo nė nepažinojo, jei kaltina jį pasikeitimu, mat kitas projekto dalyvis – Justinas – to paties apie jo tariamus pokyčius pasakyti negalėtų.

REKLAMA
REKLAMA

„Galbūt tau irgi reikia laiko priprasti prie to, koks aš esu, ir koks aš būnu realiame gyvenime, kai mane žmonės pažįsta daugiau – 5 ar 10 metų“, – Žygiui sakė Norbertas.

Galiausiai Norbertas neišlaikė ir rėžė, jog galbūt per anksti Žygiui pasakė, kad jis jam yra draugas. 

„Mažiausiai iš tavęs tikėjausi, kad prasidės užsidarymai kambariuose ir šnekėjimai už nugaros. Pasakei, kad irgi norėjai išsiaiškinti, tai galėjai pasikviesti ir išsiaiškinti šitą situaciją, o ne eiti ir užsidaryti“, – atsakė Žygis.

Netrukus mylimajam pritarė ir jo antroji pusė Gabija: „Tas Norbės išsivartymas turėjo būti visiškai ne tai, kas turėjo būti. Nebuvo iki galo išsakyta tai, kas turėjo būti, bet ir aš iki galo nemoku to perteikti. Čia buvo grynai išsimazinimas nuo situacijos. Ir man tada šiaip įdomu, kas tada skaitosi draugas? Nes kai pusę metų bendrauji, leidi laiką ir eini į svečius, tai man čia jau atrodo draugas. Bet nežinau, kaip čia viskas buvo toliau.“

REKLAMA
REKLAMA

Neišlaikiusi į konfliktą įsikišo ir Mia. „Pradėkime nuo to, kad gal jūs nežinote, kas yra draugas. Draugas yra laiko ir situacijų patikrintas žmogus. Nežinau. Jūs grečiausiai buvote bičiuliai, o ne draugai. Tik situacijos ir laikas patikrina žmones, draugus. Bent jau mano, ir suaugusių žmonių gyvenime“, – savo pamąstymais dalijosi ji.

Išpažinties metu dalyviai buvo klausiami įvairių klausimų, vieną jų išgirdo ir Mia.

„Mia, kurį žmogų pavadinai „lopu“?“, – klausė žurnalistė.

„Nepamenu dabar, „lopas“ yra žmogus, kuris mane užknisa. Tai yra mano asmeninis lopas. Taip, pavadinau vieną žmogų – Žygį“, – prisipažino atlikėja.

Dalyviai prisiminė savaitės pradžioje įvykusius konfliktus, o Mia prisipažino, kad yra vis dar įsižeidusi. Po pasirodymų dalyviai šventė iki paryčių, vykstant šokiams, Mia pakvietė Žygį šokti. Nužiūrėjęs Mią Žygis pajuokavo, kad jam patinka vyresnės moterys.

Vaikino juokelio nesupratusi Mia puolė aiškintis: „Ką tu čia pasakei? Tu čia tyčiojiesi iš manęs? Tu gal durnas?“

REKLAMA
REKLAMA

Žygis ėmė teisintis, kad Mia tiesiog nesupranta jo humoro, tačiau moteris nebenorėjo klausytis vaikino pasiteisinimų ir paliko salę.

Išėjusi į kitą kambarį Mia skundėsi atlikėjai Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, kad Žygis „nejaučia ribų“. 

„Žygis yra iš tų žmonių, kurie ieško problemų. Jis nenormalus“, – skundėsi moteris.

„Viską, ką jis daro, daro specialiai, tai yra jo žaidimas. Tai buvo bajeris prie vyresnių. Nesureikšmink to“, – ramino Vasha.

„Ilgai su tokiais „bajeriais“ jis čia nebus“, – leptelėjo Mia.

„Išpažinčių“ metu Mia ir Žygis vėl prisiminė šį įvykį, tiesa, jų versijos skyrėsi. Žygis bandė aiškinti, kad tai buvo tik juokai ir Mia jo nesuprato, tačiau atlikėja vis vien tvirtino, kad taip Žygis stengėsi ją įžeisti.

„Jeigu tu žinai, kad gali įžeisti kitą žmogų, tai nebūk toks sarkastiškas, juk žinai, kur atėjai. Čia ne vaikų darželis, mes nesame draugai, aš tavęs nepažįstu. Tu prie visų kabinėjiesi“, – kalbėjo Mia.

REKLAMA
REKLAMA

Žygis leptelėjo, kad geriau bus ,,lopu", nei Mios meilė.

„Tai gerai, toks jis ir yra. Aš neviniosiu žodžių į vatą, esu pasakiusi, kad, ką kalbu žmonėms už nugaros, tą kalbu ir tiesiai į akis. Nebijau jam to pasakyti į akis“, – pyktelėjo atlikėja.

Mios ir Žygio konfliktą galite pamatyti čia:

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų