Žiūrimumo rekordą pasiekusio serialo „Medikai paramedikai“ antrasis sezonas – jau netrukus

Jūs jų laukėte ir jie sugrįžo! Jau netrukus naujos kartos televizijoje „Go3“ antrasis „Medikai paramedikai“ sezonas su du kartus daugiau trykštančio kraujo, dvigubai daugiau tykančių pavojų ir dukart gausiau juodo humoro! Nuo balandžio 19 d., dešimt pirmadienių iš eilės, išvysite jau pamėgtus medikus bei paramedikus, kurie ir toliau pasiryžę juoko terapija gelbėti Jūsų gyvybes.

Režisieriaus Tado Vidmanto ironijos ir juodojo humoro persmelkto menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialo „Medikai paramedikai“ pirma serija pasiekė didžiausią unikalių vartotojų žiūrimumo skaičių, lyginant su kitais „Go3“ originalaus turinio serialais. Daugiau kaip 38 000 žiūrovų pamatė pirmąją seriją!

„Džiaugiamės, kad „Go3“ žiūrovai savo dėmesiu įvertino pirmąjį „Medikai paramedikai“ sezoną. Žiūrovai mus įtikino, kad juodas humoras lietuviams nėra svetimas, todėl tiesiog neturime iš ko rinktis ir pristatome antrąjį šios puikios komedijos sezoną!“, – šmaikštavo Justinas Docka, „Go3” programų direktorius.

Kūrėjai žada, kad antrajame sezone liūdna tikrai nebus: dar nematyti kaskadininkų triukai, į kosmosą kylančios raketos, sprogstantys ir šokantys per tramplyną automobiliai, degantys žmonės ir dar labiau įtraukiantys pavojingieji mago Jizzard triukai.

„Labai smagu, kad Lietuvoje buvo priimtas šis juodo humoro serialas. Iš pradžių tikrai nerimavome ar žiūrovai priims, ar ne per stipru. Puikūs žiūrėjimo skaičiai įkvepia toliau kurti. Su labai talentingu scenaristu ir režisieriumi Tadu Vidmantu vienas malonumas dirbti, nes jis puikiai jaučia juodo humoro mėgėjų skonį, tad drąsiai pažadu, kad antrame sezone „Medikai paramedikai" bus dar juokingesni ir juodesni. Šįkart nepagailėjome suniokoti trijų automobilių, padegti kaskadininką ir nemažai visko susprogdinti. Kaip sakė klasikas „bus daugiau garso ir šviesų“, – ko gali tikėtis žiūrovai išdavė serialo prodiuseris Mantvidas Žalėnas.

REKLAMA

Antrajame „Go3” originalaus turinio serialo „Medikai Paramedikai“ sezone vaidina: Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Mantas Vaitiekūnas, Aistis Mickevičius, Vitalija Mockevičiūtė, Julius Žalakevičius, Neringa Varnelytė, Eglė Mikulionytė, Sonata Visockaitė, Petras Kuneika, Ieva Delininkaitytė, Vainius Sodeika, Mantas Bendžius, Mantas Bartusevičius, Martynas Nedzinskas, Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius ir daugybė kitų žinomų Lietuvos „ligonių“.

Pasikartojame Hipokrato priesaiką, galandame skalpelius, pakrauname defibriliatorius, jungiame sirenas ir skubame į „Go3“ eterį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų